Misafir kayınvalide

walla hic bir sey anlamadim ben.
evet banlandi falan ama simdi o zaman delihindi'nin kocasi kendine sevgili yapmis ve bosanmak istedigini soylemis. delihindi de kafayi kirip "acaba bunlar boyle bisey yapabilirler mi hakkat?" diyerek burayi yoklamis :/
ya da yine delihindi kafayi kirip "acaba insanlar kocamin sevgilisi oldugunu ogrenince nasil da buyuk tepkiler verecek gorelim bakalim" diyerek kendine manevi tatmin saglamaya calismis :/
bir yandan da kocasi bosanmak istemesine ragmen once tup bebek yap bana sonra naparsan yap demis :/
aklima sadece bu uc senaryo geldi benim :/
yada bizimle tastas geciyor bir cesit manik evrede :/
heff ne karisik isler yarab ;/

walla hic bir sey anlamadim ben.
evet banlandi falan ama simdi o zaman delihindi'nin kocasi kendine sevgili yapmis ve bosanmak istedigini soylemis. delihindi de kafayi kirip "acaba bunlar boyle bisey yapabilirler mi hakkat?" diyerek burayi yoklamis :/
ya da yine delihindi kafayi kirip "acaba insanlar kocamin sevgilisi oldugunu ogrenince nasil da buyuk tepkiler verecek gorelim bakalim" diyerek kendine manevi tatmin saglamaya calismis :/
bir yandan da kocasi bosanmak istemesine ragmen once tup bebek yap bana sonra naparsan yap demis :/
aklima sadece bu uc senaryo geldi benim :/
yada bizimle tastas geciyor bir cesit manik evrede :/
heff ne karisik isler yarab ;/
niki bile uyumlu ruh durumuyla

Haberi var. Bazen karşı çıkıyor bazen sana üzülüyorum anne olmak istiyorsun olsun diyor. Bazen evde bazen 4 ay ortadan kaybolur. Bilmiyorum .kardesimin haberi var derhal bırak eve gel sağlıklı değilsin diyor.bilmiyorum. artik hiçbir şey bilmiyorum. Yorgunum. Yüzyıllar boyunca aynı noktada debelenmis gibi yorgunum

yani iki koldan çocuk yapmaya çalışıyorsunuz eşli metresli. hamile kalanın elinde mi kalacak adam😂

Kayinvalidem bende kalıyor iki haftadır. Ben normalde işten gelince uyurum , sonra eşimle dışarı çıkarız .akşam yemeğini dışarda yeriz.
Kayinvalidem evdeyken dışarı çıkamıyoruz çıkmak istemiyor.
Yanında uzanamıyorum. Uyuyamiyorum. Bunları yaparsam çok mu abes kaçar?
Yanlış anlasilmak istemiyorum ama daha ne kadar kalacak bilmiyorum
Senin k.validen yok,hatta bir kocan pardon eşin bile yok çakma trol seni.
O kayınvalide bu kayınvalide mi sizce? Özelden yazın.
Buda başka kaynanamı :skandal:

A
Evli sevgilinin annesi sende falan kalmıyor. İlişkinizin aile içinde kabul gördüğünü ima etmek için böyle bir yalan uydurdun. Eğer böyle bir Durum olsaydı diğer konunda tatillerde arkadaş olarak ailesine gittim ama anlamışlardır onlar da durumu demezdin. Eşin yok, kayınvaliden yok. Senin de sözlükteki karşılığın sevgili bile değil.

Kayinvalidem bende kalıyor iki haftadır. Ben normalde işten gelince uyurum , sonra eşimle dışarı çıkarız .akşam yemeğini dışarda yeriz.
Kayinvalidem evdeyken dışarı çıkamıyoruz çıkmak istemiyor.
Yanında uzanamıyorum. Uyuyamiyorum. Bunları yaparsam çok mu abes kaçar?
Yanlış anlasilmak istemiyorum ama daha ne kadar kalacak bilmiyorum
Uzanın ne olacak,oda sizin bi anneniz.

Konuyu okurken zaman mekan algımı kaybettim. Koca aslında tuzlukmuş.
Hahahhah nuna güldüm hastanedeyim iyi geldi :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
Konu sahibi metres mi şimdi?🤯🤯
Ceycey hindinin bir önceki konusuna göz at bak nasıl destek verenler var
Bize çok namuslusunuz cennete gideceksiniz diyen bile oldu:eek::KK53:
Sonuc olarak neymiş bu şimdi
Eşimi, metresi mi, delimi?
O bir hindi 🤣🤣🤣🤣
Senin k.validen yok,hatta bir kocan pardon eşin bile yok çakma trol seni.

Buda başka kaynanamı :skandal:
Nasıl bir dünyası varsa hanim ablacığım herkesi sahipleniyor
Herşey herkes onun bizi de sahiplenir mi acaba

:KK70: :KK70: :KK70:

X