Misafir kayınvalide

Hindi hanım bence kendinize yeni bir üyelik açıp bu tarz konulara girmeyin. Özel hayatınız, tabi ki hiçkimseyi ilgilendirmez. Ancak sosyal medya tehlikelidir. 7 kuşak akrabalarınıza kadar ulaşılıp hayatın zindan edildiği bir mecra internet. Bazı noktalarda anonim olduğumuzu düşünüp rahat takılıyoruz tabii ki, ancak bir yere kadar. Eski eşiniz ve sizin hakkınızda hayırlısı olsun ve bari böyle özel hayatınızı ifşa edecekseniz bile “bir arkadaşım ekolü”nü deneyebilirsiniz.
Hata aslında.

Haberi var. Bazen karşı çıkıyor bazen sana üzülüyorum anne olmak istiyorsun olsun diyor. Bazen evde bazen 4 ay ortadan kaybolur. Bilmiyorum .kardesimin haberi var derhal bırak eve gel sağlıklı değilsin diyor.bilmiyorum. artik hiçbir şey bilmiyorum. Yorgunum. Yüzyıllar boyunca aynı noktada debelenmis gibi yorgunum
Ben anlamadım şimdi, konudaki kocalı kocasız şahıs, onursuz şahıs siz mi oluyorsunuz? Hakaret diye yazmıyorum, kendi laflarınızdı bunlar.

Ya öyle bir şey olmuş olsa, konuyu bdv de açardın ve açık açık sorardın nikahsız tüp bebek mümkün mü diye. Ya da bir başkasının hikayesiymiş, ne bileyim bi arkadaşın soruyormuş gibi yapar öyle sorardın.
Buradaki kadınları salak yerine koyarken kendi zekânı baz alma lütfen.
Yemiyoruz, hiçbirimiz inanmıyoruz sana.
Sen bizimle dalga geçtiğini sanıyorsun ya hah o öyle değil işte. Esas gülen, eğlenen biziz.
İyi oluyor ara sıra kk da böyle çerezlik eğlenceler
Eğlence arayışı için başkalarının sorununu baz alıp bundan tatmin olmana üzüldüm. Yazık

Haberi var. Bazen karşı çıkıyor bazen sana üzülüyorum anne olmak istiyorsun olsun diyor. Bazen evde bazen 4 ay ortadan kaybolur. Bilmiyorum .kardesimin haberi var derhal bırak eve gel sağlıklı değilsin diyor.bilmiyorum. artik hiçbir şey bilmiyorum. Yorgunum. Yüzyıllar boyunca aynı noktada debelenmis gibi yorgunum
Noldu kız sevgilin karısına mı gitti?

Düzgün konuşun. Çalışıyorum ama kirama bile yetmez. Ancak annemlere gidersem orada iş bulursam olur. Kabul etmiyorlar .etseler de ben gitmem. Komşuların saçma sapan bakışlarıyla muhatap olmak istemiyorum
Saçma sapan bakarlar ama boşandığınız için değil.

Kıskanılacak bir şeyim olsaydı keşke. Para benim değil. Ekmek elden su gölden. Şimdilik. Ne zaman bitecek bilmiyorum onun stresi var. Gece uyanıp uyuyamiyorum kaygıdan.
Bi anaaa daha

Ama ama ben daha yeni gelmiştim delihindi gitti

Ya dur daha ben soracaktım bir sürü şey

Bi anda yok oldu

Hindi gibi kabardı gitti 🤣🤣

Bence konu sahibi coklu kisilik bozuklugundan muzdarip. Bazen deli olarak uyaniyor. Deli bir metres, kagit uzerinde evli olan sevgilisiyle gizli bir iliski yasiyor, pacoz bir karakter. Bazen hindi olarak uyaniyor. Hindi cilekes bir aldatilan kadin, cok gariban cok yalniz. İkisinin ortak ozelligi gebe kalamiyor oluslari ve cok fazla bebek istemeleri.

Sadece o destek oluyor zaten. Uzak bir şehirde. Yanıma gel burada benimle kal diyor. Ama üni okurken yanına gitmiştim kedi köpek gibi birbirimize girdik. Tahammülsüz davranıyor. Agresif sinirli
Belkide gecimsiz olan sizsinizdir kardesiniz bile anlasamiyosa sizle bosan gel demesine ragmen

Klasikleşmiş bir cümle ile konuyu renklendireyim: "Bu neyin kafası"🤔insanlar ne yiyip, içip bu hale geliyor?Bu neyin rahatlığı? yuh artık!!

Hanimlar.hepinizin hafizasina hayranim valla😊 cin gibisiniz gozunuzden bisey kacmiyo o tup bebek konusunu bende okumustum bos bos okuyormusum🙈😂

X