Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Minnacık göğüslerim!

Benim adetten bir kaç gün önce şişer, gerilir, acır, büyür, evet aynen yıllardır böyle olurum efem. Adet bitimindeyse her zamankinden daha ufaklaşır, siner, pörsür resmen, teee yirmi kusür yıldır böyle.
Evlendikten sonra büyüdüğünüyse bir efsane olarak duydum sadece, gerçekleşen bir duruma hiç rastlamadım. Hamilelikten sonra pörsüme ve sarkmaya büyüme denmiş olabilir eski çağlarda.

Yok ben bu şekil mutluyum eşiminde rahatsız olduğunu düşünmüyorum bi kaç kez ağzını yokladım ama sevindim de güzel duruyormuş
75Çok küçük değil bence. Yani tam75 doluyor ise. Benim de 75 bende heo2küçük derdim hamile kalınca allahım inşallah küçülür bunlar dedim gözüme cok kitu geldi. Sonra kilo falan derken 85 takıyor oldum. Simdi kilomu verdim tekrar75 çok memnunum.

Benim evlenirken güzeldi 80 takıyordum yuvarlakligi dikligi çok hoş duruyordu 2 tane ablam var onlar hep söylerdi senin göğüslerin çok güzel hiç bize benzemiyor diye keza yakın kız arkadaşlarım denize gittigimizde slikonlu gibi duruyo bizi kandirmiyosun dimi diyolardi siktiklari bile olmustur:)))) gel gelelim ki bi hamile kaldım o dik göğüslerim şişe şişe 90 i gectiler sertliği gitti yumuşadı çatlak oluştu tam anne memesine benzedi yine güzel ama eski cekiciligi kalmadi(((((((

Benm de minnaklar

Ben hayıt tohumuna başlamıştım ama sonra kaldı öyle. Yine başlasam mı diye dsnyorm

Emzirmeye başlayınca kafan kadar oluolar merak etme

1. Evlenmek meme büyütmez.
2. Hamilelik meme büyütse de sonrasında çok daha küçülür.
3. Doğum kontrol hapı meme büyütmez.
4. Bitkisel şeyler kalıcı değil, geçicidir.

Hiç boşuna yukarıdaki maddeleri hayal edip memelerinizin büyüyeceğini düşünmeyin, hayal kırıklığı yaşarsınız.

Eşleriniz elleyince búyüyormus ne kadar cahilsiniz birde evlenen kadınların alt baldırları birleşmezmiş bacaklarını kapatınca bu kulaklarim neler duydu zamanında 3 senelik evliyim hala bakireyim o zaman

Ben onceden zayiftim baya ama biraz kilo alinca buyudu goguslerim. Cok zayifsan belki o yuzdendir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…