Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Minnacık göğüslerim!

minik göğüs iyidir canım göğüs kanseri riski de büyüklere göre daha düşük.. şişlik oluyor adet döneminde bu da egzersiz yapmadığın ve daha az su tükettiğin dönemlerde daha fazla oluyor diye biliyorum.. yani sonuç olarak bence hiiiç dert etme

1. Evlenmek meme büyütmez.
2. Hamilelik meme büyütse de sonrasında çok daha küçülür.
3. Doğum kontrol hapı meme büyütmez.
4. Bitkisel şeyler kalıcı değil, geçicidir.

Hiç boşuna yukarıdaki maddeleri hayal edip memelerinizin büyüyeceğini düşünmeyin, hayal kırıklığı yaşarsınız.

Emzirmeniz bitince öncekinden daha ufak kalacak.

Ay felaket tellalı gibisiniz kadınların yüreğine inecek :KK53:

Arkadaşlar minikse minik büyükse de büyük. Herkesin bir yaradılışı, vücut yapısı var bu kadar takılmayın. En azından rahatça koşuyorsunuz şükredin hatta :KK70:

evlenince vucut yapısı degisiyor ister istemez ben biraz daha kilo aldım kalcam biraz daha buyudu goguslerimde dolgunlastı ama o kilo aldıgım icin sanırım :KK45:

Ay felaket tellalı gibisiniz kadınların yüreğine inecek :KK53:

Arkadaşlar minikse minik büyükse de büyük. Herkesin bir yaradılışı, vücut yapısı var bu kadar takılmayın. En azından rahatça koşuyorsunuz şükredin hatta :KK70:
Ama doğruya doğru, dikkat etsinler diye söylüyorum.

Evlendikten sonra efsanesi sanirim kizlari evlilige tesvik icin ....bu iddiayi ortaya atan kardes iyi deneme fakat tutmadi....basarilarinin devamini diliyorum :KK14:

Merhaba hanımlar.Bir çok bayanın regl döneminde göğüsleri şişer büyür benim hiç öyle bir dönemim olmadı bu ay ilk kez yaşadım.Merak ettim size danışayım dedim benzetmek gibi olursa ceviz kadar büyüklükde yok denecek gibi birşey 75 beden iç çamaşırı takıyorum .Bir buçuk senelik evliyim hani anneler evlenince büyür derler evleneli sene oldu büyüse büyürdü diye düşündüm bu ay bi farklılık var.Sizce zamanla büyüme yaşanabilir mi?
Canim benim ben emziriorum ilk aylar benim minik goguslerim davul gibi olmustu sutum kesildi sayilir eski halime dondum. Evlilikle alakasi yok. O lafi cikaranlar bence koca goguslu teyzeler :) sirf gogsu kucuk kizlar erken evlensin diyemi uydurmuslar bu lafi

Merhaba hanımlar.Bir çok bayanın regl döneminde göğüsleri şişer büyür benim hiç öyle bir dönemim olmadı bu ay ilk kez yaşadım.Merak ettim size danışayım dedim benzetmek gibi olursa ceviz kadar büyüklükde yok denecek gibi birşey 75 beden iç çamaşırı takıyorum .Bir buçuk senelik evliyim hani anneler evlenince büyür derler evleneli sene oldu büyüse büyürdü diye düşündüm bu ay bi farklılık var.Sizce zamanla büyüme yaşanabilir mi?
Canim benim ben emziriorum ilk aylar benim minik goguslerim davul gibi olmustu sutum kesildi sayilir eski halime dondum. Evlilikle alakasi yok. O lafi cikaranlar bence koca goguslu teyzeler :) sirf gogsu kucuk kizlar erken evlensin diyemi uydurmuslar bu lafi

Komedi yaa kilo alınca buyur hamile olabilirsin dikkat bi test yap

Evlenince büyümez emzirirsin sütün gelir biraz buyur sütün kesilincede sarar biraz

Evlenince büyür efsanesi tamamen kiloyla alakalı. Bir de 15-16 yaşında evlenen yaşlılarımız doğal olarak evlendikten sonra da olgunlaşmıştır. 34-36 beden evlenip evlendikten sonra 40 beden olanlar için büyüme kaçınılmaz. :)

Benim evlenmeden önce 85di sonra 90 oldu şimdi hamişim95 falan doğumdan sonra 85 le90arası oluyo acaba hamilemisin

Emzirirken ne güzel büyümüştü ama emzirmeyi bırakınca eskisinden çok daha küçük ya iğrenç oldular

Ablamında öyleydi evlen büyür dediler evlendi büyümedi cocuk yap büyür dediler iki evladı oldu buyumedi emzirirken falan büyüyor sonra tekrar eskisi kadar küçük olmasada eski haline donuveriyor şimdi sıra bende benimde küçük evlen dediler evlendim büyümedi sıra çocuk yapmakta :KK70: sonucuda şimdiden belli bi göğüs baştan belli ediyor kendini büyükse büyük küçükse küçük başka birşey olmuyor

Keske benimde biraz kuculse kendim zayifim 49 kilo ama goguslerim iri belimde ince. Nasil gorunduklerini tahmin etmissinizdir :-) dert etmeyin bence ufagi buyuk gosterebilirsiniz ama buyugu ufak gosteremiyorsunuz.

Buyuk memeyi ne yapacaksiniz ki , ben de bikini giyince memeleri ayri ayri duranlara imreniyorum benimkiler 85 beden, zayif oldugum icin de cok dikkat cekiyor.

Inek gibi hissediyorum kendimi ineeeeekkk :KK70:

X