Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Minnacık göğüslerim!

Şerbetçi otunu öneriyorlar ama faydası/zararı bar mı bilmiyorum.

Ben de aşırı spor yapıyorum . Küçüldüler epey. 80B cup oluyor. Kışın iyi de yazın daha dolgun olsalar dediğim oluyor . Üçgen bikinide hafif dolgun görüntü seviyorum.

Benimde öyle. Kilo alınca büyüyor biraz ama verince yine fıs :)
İlk doğum yaptığımda ne güzel büyüdü diye heveslenmiştim.. Şimdi 20 ay oldu şimdi yine eski halinde. Emziriyorum bide.
Böyle kabullendim ben onları. :)

eşlerin zaten göğüs yok diye orayla fazla ilgilenmemeleri nedeni ile olabilir

Kardeş ne evliyim ne de cup falan bilirim ama cevap verme gereği hissettim.
Şimdi her erkek sarışın kadın sever mi gibi bir soru olmuş seninki. Bence erkekten erkeğe değişir.
Mesela bir erkek arkadaşım, iri hatları olan kadınları beğenmediğini dile getirmişti. Bir diğeri ise tam ölücüydü, ne gelse kabulüydü. Biri de kendi tipsizliğine bakmadan ince belli, geniş kalçalı, en az 85 beden göğüsleri olan bir afet-i devran hayal ettiğini söylemişti Bu işler böyle yani.

Ek olarak kilo etkiliyor tabi. Mesela ben yaklaşık 20 kilo vermiştim, ama kilolarla beraber göğüsler de gitmişti. Tam tahta oldum yani. Bunun da çözümü var, push up çamaşırlar oluyor, araştırın bakın. İşe yarıyor.

Benim göğüsler de minnoş
Şerbetçi otu yazmış bi arkadaş bi ara kullandım Hayıt tohumu ile beraber faydası oldu bana dolgunlaşmıştı göğüslerim ama devam etmek gerekiyor bıraktıktan iki hafta sonra fıss...
Ben tatile iki ay kala tekrar başlıcam Bikini boş kalmasın

Ya bide yoksa yok yani,ozguveni onlara baglamamak lazim,hele yokken var gibi gosterici yapay seyleri dolgu sudyenleri falan hic sevmiyorum kimi kandiriyosun erkekler sanki bilmiyomu 27 yasinda erkek kardesim bekar gecen gun iyi arkadas dolgu sudyene benzer yoksada varligini hissedersin gibi bisey paylasmis

Adlında mantık basit. Sivilceler hormon düzensizliğinden oluyor evlenince düzenli gece hayatı :))) olunca hormonlar düzene giriyor.

Ben de bikini içinde daha dolgun dursun istiyorum. Mayıs ayında bir ay içsek şunun çayını..
Şimdi memnunum çünkü; kış için iyi..

Sen Nasıl yapıyorsun?

Ben de bikini içinde daha dolgun dursun istiyorum. Mayıs ayında bir ay içsek şunun çayını..
Şimdi memnunum çünkü; kış için iyi..

Sen Nasıl yapıyorsun?
ben geçennyaz sonu başladım formda göğüs bakım bölümü falan var oraya bakmıştım biraz herkes şerbetçi otu ve hayıt tohumu üzerine yoğunlaşmıştı bende gittim aktardan aldım . Bi bardak kaynamış suyun içine bi tatlı kaşığı kadar atıyorsun on dk falan bekleyip içiyorsun.
Ben sabah hayıt tohumu akşam şerbetçi otu çayı içiyordum günde bi kere de masaj hareketleri yapıyordum yağlar falan öneriyorlar onlarla. Yağ olarak da çörek otu yağı öneriyorlardı ama o kıllanma yapabiliyormuş çilek yağı önermişlerdi.
Ben içtiğim cayların posalarını nemlendirici kremin içine katıp bi gün falan bekleyip öyle masaj yapmıştım bi haftada değişim olmuştu ama bazı nedenlerden devam etmeyince fıss...
Ben temmuzda gidiyorum inş. Tatile iki ay önce başlıcam inşallah.

Hamilelikten sonra tek büyüyen ayaklarım oldu, 36 numaradan 37'ye kalıcı olarak geçiş yaptılar.

Memişler aynı kaldı, 75

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…