Popüler Konu Minimal Yaşam

Eylülün uyku saati 😅
Daha erken uyur artık okul dönemi

Siz nasıl iyi hissediyorsanız tabi 🙂
Sabahları o yüzden enerjik oluyorsunuz.
12yi geçirmemeliyim ve hep böyleydim. Annemler de erken yatardı. Büyüyünce geç yatacağımı sanırdım😂 ama hiç öyle bir ihtiyaç duymadım 😅 tabi emzirme vs süreçlerde abarttım erken yatma işini 😂

Sana geçmiş olsun 💐

Kızının doğumgünü kutlu olsun nice mutlu yıllara 🥳🌸
Çok teşekkür ederiz🫶
İyi ki doğmuş nice güzel yaşları olsun😍❤️
Çok teşekkür ederiz🫶
Şimdi geldik eve kızlar. Doktor ilk başta bizi çok korkuttu. Spora gideceği için ben kardiyolojiden randevu almıştım. Erken vuru olduğu söyledi 5 kere ekg cekindik. Ultrasonla bakti . Röntgen çektirdik. Hiç bi açıklama yapmadığı için ben çok korktum. İnternetten araştırma yapmak istemedim. Efor testinin sonucuna göre bakcaz dedi. Bugün efor testi yaptık. Çok şükür erken vuru artmamis. Normal sağlıklı kalplerde de görülebilir bişeymis. 3 4 ay sonra tekrar gelin isterseniz dedi . Hastanede eşimle yikilmis bı şekilde bekliyoduk ben aglamakliydim çıkınca nasıl sarıldık mutluluktan 🥰 Allah'ım kimseyi evladıyla sinamasin gerçekten çok zor
Büyük geçmiş olsun. Amin 🙏🏻
Ben 9 buçukta uyuyorum ya buna bı çözüm bulmam lazım 🤔
Ayyy ben de erken yatsam diyorum
3-5 saat uyudum, bugün erken uyurum sanıyordum ama yok😏
Maşallah kızlar 😅

Kitapları kaplayip etiketledik.
Hazır kaplık ve hazır etiket icat edilmesi mükemmel 😌
Aynen ben de o işleri hallettim😊

Çok teşekkür ederiz🫶

Çok teşekkür ederiz🫶

Büyük geçmiş olsun. Amin 🙏🏻

Ayyy ben de erken yatsam diyorum
3-5 saat uyudum, bugün erken uyurum sanıyordum ama yok😏

Aynen ben de o işleri hallettim😊
Günaydın çok teşekkür ederim 🥰 doğum günü kutlu olsun nice mutlu yaşları olsun. Çoğumuz aynı zaman hamile kalmışız ya onu farkettim aralarında bir iki ay var 😍 biz kaplama işini yapmadık daha kitaplarımızı almadık verdiler mi kitaplari

Günaydın çok teşekkür ederim 🥰 doğum günü kutlu olsun nice mutlu yaşları olsun. Çoğumuz aynı zaman hamile kalmışız ya onu farkettim aralarında bir iki ay var 😍 biz kaplama işini yapmadık daha kitaplarımızı almadık verdiler mi kitaplari
Evet benim oğlanın da ekimde doğumgünü 🤭 o da 8 yaş olacak 🥳
Biz de dün kapladık kitapları bu arada😅

Mikan Mikan yüzme en çok kalori yaktıran spormus zaten hemde çok faydalı vücuduna çok iyi yapmışsın. Haftada kaç gün gideceksin. Bizde oğlumu yazdirdik . Benim sosyal anksiyetem var biraz teşhis ben koydum 😂 yazılmaya çekiniyorum çok istiyorum aslında 😂

Mikan Mikan yüzme en çok kalori yaktıran spormus zaten hemde çok faydalı vücuduna çok iyi yapmışsın. Haftada kaç gün gideceksin. Bizde oğlumu yazdirdik . Benim sosyal anksiyetem var biraz teşhis ben koydum 😂 yazılmaya çekiniyorum çok istiyorum aslında 😂
Hadi inşallah yakar, haftada 2 gün,
Yaa ben de yeni ortamlara girmekten çok çekinirim ama bir yerden başlayalım bakalım 🤭 oğluşunla git ne güzel

Okuldan geldim kahvemi içiyorum.
Bulaşık mak boşalttım çamaşır topladım.
Çamaşır makinesini çalıştırdım.
Akşama yeşil fasülye var ve tavuk çorbası yapacağım yanına.
Bi poşet oğlumun küçülenleri arkadaşıma verdim bir poşet de kızın küçülenleri de eşim arkadaşına götürdü. 2 poşet de kutuya atılacak.

Ben de oğlumu okula eşimi işe göderdim
Kahvaltı yaptık beraber daha makine öyle yerleşecek duruyor
Ne temizlik yaptım ne mutfağı topladım😬
Markete gideyim dedim yeni açılmıştı
Kapalıymış yarım saat sonra açılacakmış falan filan bişeyler söylediler
Neyse eve geri geldim kapıda beklemeyeyim diye
Ne yemek yapacağım ona da karar vermedim

Dün eşim oğlum maç izlerken baya kitap okudum
Hala tatil modundan çıkamadım
Hava bulutlu tam sevdiğim gibi
Ama ben nedense hala yazı yaşıyorum 🤦‍♀️

X