Gebeliğe Hazırlık MFK Yöntemi ve Gebeleri 💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım şimdi sakince gidip test alıyorsun ve yapıyorsun yapmadan 2 saat önce su içmeyi kes tam net çıksın kasık ağrın belirtin var mı
Hyr kasık agrim yok sabah oldum snadim gittim baktim gelen giden yok
Ama sabredip beklemek istiyorum1 gun daha gecikse anlarim ki zaten sabretmem lazim smdi meryem suresini okucam yarını da boyle cikarsam pazartesi kndi teshisimi.kndim koyarim direk kan vermeye giderim allahim nasip etsin insallah

Güzel tiniminimm bende deniyim bu yöntemi bu ay. Düzensizliğim var ama bu ay uzun bir aradan sonra ilk defa kendi kendiNe 33. Günde regl oldum. Buda beni motive etti şuan Bu ayda kendim denicem
Birde bu takviyelerim hepsini alıcaktım zaten. Bugün adetim 4. Günü. Sanırım bat 29 aralık diyim tahminen. Ama ovü testide kullanıcam 2 yıldırda deniyoruz

Canım meryem suresini nerden okuyorsun

insallah hasta olmam

Olursam pazartesi günü doktora gidecem rahim filmi çekilecem tekrardan rahim kalınlığindan polipten suphelenmisti .
Sonrasında
-Mfk karışımı tüketecem
- dvit folik asit
- sabahlara erken kalkacam günlük egzersiz + yürüyüş

Yok 16.si yumurtalam gördüm bugün adet günüm ama geç yumurtlama da gec adet olunuyormus felaket sırt ağrım var sag böbrek tarafi
3 4 gün regl gelmezse test kesin cikar var yok rabbim bu sevinci yasatsin ins.. sana ve burda ki herkese

3 4 gün regl gelmezse test kesin cikar var yok rabbim bu sevinci yasatsin ins.. sana ve burda ki herkese
Amin inşallah asko Rabb'im isteyen herkese nasip etsin gecikme devam ederse pazartesi kan verecem

Kizlarr benim adet 1 gun gecikdi hayla gelen giden yok test yapmamak icin zor duruyorumm
Canıım ben test yaptım bu sabah pozitif Rabbim tez vakitte nasip etsin sizlerede bu ay hepinizden oluk oluk haberler gelsin inşAllah. Yarın benim doğum günüm en güzel hediye oldu
Pazartesi dr mu arayıp randevu alıcam.
Bu ay ki enteresanlıklar boş değilmiş demek..
Hadi sende yap muhakkak varsa çıkar
Bilikte yapcaz dedik dün oyunbozanlık yok

Eklentiler

• 20211127_130032.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 82
" Allahım sen anne olmak isteyen herkese en tez zamanda bebek nasip eyle evlatla sınama vermeyerekte sınama verdikten sonrada sınama. Vatana millete ailesine çevresine hayırlı evlat nasip et sen bizleri bu dünyada ve ahirette evlattan yana utandırma " Aminn Aminn Aminn

Oo maşallah çok sevindim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin Rabbim

Hemen belirtilerini yaptıklarını şöyle bize

Amin amin amin

Hayırlı olsun bu yöntemimi uyguladınız

Kızlar sizlere birşey sorucam. Birkaç gündür aklımda karar veremedim birtürlü dvit3, omega3, folikasit kullanıcam bu ay.
Bunları ayrı ayrı kullanmak dahamı yok. Yoksa şu ocean mummy varya içerisinde birçok vitaminler var. Ondanmı alsam ayrı ayrımı alsam karar veremedim

Ya harikaaa tebeik ederim kuzum Rabbim saglikla ilerletsin kucagina almayi nasip etsin

Ayyy gozunn aydinnn cok mutluu oldumm bu cok guzel bir haberr kan ver bkalim cikacakmii bilmiyorum ya bugunde gecmesini beklicem gbi ben
saglikla gelsin insallahhh

Canım ben ayrı ayrı kullanıyorum tabi karar senin :)

Blirtilerin nelerdi mfk mi denedin canmm sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…