Gebeliğe Hazırlık MFK Yöntemi ve Gebeleri 💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
" Allahım sen anne olmak isteyen herkese en tez zamanda bebek nasip eyle evlatla sınama vermeyerekte sınama verdikten sonrada sınama. Vatana millete ailesine çevresine hayırlı evlat nasip et sen bizleri bu dünyada ve ahirette evlattan yana utandırma " Aminn Aminn Aminn 🤲
Allah razı olsunn canimmm cok cok aminnnn senin gibi guzel haberler vereyim bende 🥰🥰😍🥰😍🥰😍

Canım ben ayrı ayrı kullanıyorum tabi karar senin :)
Hangisinin daha iyi olduğunu bilmiyorum canım. Benim d vitaminim b12 falan baya bir düşüktü bir ara. İğneler falan kullandım. O zamanda bu şekilde bütün vitaminler olan birşey kullanıyordum. Doktor o günlük alman gerekeni karşılar senin için yeterli değil demişti. Bende şimdi o yüzden ayrı ayrımı alsam diyorum. Sen ne marka olarak kullanıyorsun eczanedenmi aldın☺️

Canıım ben test yaptım bu sabah pozitif 🤭🥰 Rabbim tez vakitte nasip etsin sizlerede bu ay hepinizden oluk oluk haberler gelsin inşAllah. Yarın benim doğum günüm en güzel hediye oldu 😭
Pazartesi dr mu arayıp randevu alıcam.
Bu ay ki enteresanlıklar boş değilmiş demek..
Hadi sende yap muhakkak varsa çıkar 🤗
Bilikte yapcaz dedik dün oyunbozanlık yok 🤣
Canıım ben test yaptım bu sabah pozitif 🤭🥰 Rabbim tez vakitte nasip etsin sizlerede bu ay hepinizden oluk oluk haberler gelsin inşAllah. Yarın benim doğum günüm en güzel hediye oldu 😭
Bilikte yapcaz dedik dün oyunbozanlık yok 🤣🤭
Canım gözün aydın 😍😍 sağlıkla kucağına alırsın inşallah 😍 darısı başımıza

Gözünüz aydın darısı bizlere inşallah bu yöntemle mi oldu nekadardır olmuyordu neler yaptın belirtiler neydii anlat bizee:halay:

Gözünüz aydın darısı bizlere inşallah bu yöntemle mi oldu nekadardır olmuyordu neler yaptın belirtiler neydii anlat bizee:halay:
Esim bu yöntem için diyor ki

- yalan mı söylüyor her gün bir sürü kişi gebeyim diye paylaşım yapıyor yıllarca hamile kalamayanlar bile bu yöntemle hamile kalmış

Cicegim topigin hayirli olsun
Ugur getirsin ikiz bebis olsun 💜
Mfknin sag kolu kankam benim en kisa zaman da olacak bu azminle 💚
Canımm Magnişiimm😍😍 teşekkür ederim çiçeğimmm Allah razı olsun.Gönülden kocaman aminn 🤲🏻🥰 ya senii severim🥲
Bu yıl bizim yılımız olsun inşAllah 😍

Son düzenleme:
Gözün aydın canım 😍

Güzel tiniminimm😍😍 bende deniyim bu yöntemi bu ay. Düzensizliğim var ama bu ay uzun bir aradan sonra ilk defa kendi kendiNe 33. Günde regl oldum. Buda beni motive etti şuan☺️ Bu ayda kendim denicem 🤗
Birde bu takviyelerim hepsini alıcaktım zaten. Bugün adetim 4. Günü. Sanırım bat 29 aralık diyim tahminen. Ama ovü testide kullanıcam ☺️ 2 yıldırda deniyoruz 😬
Canım Perimmm hoşgeldin 😍😍 çok güzel denk gelmiş kesinlikle takviyelere de başlaa 19.21.günleri de mutlaka değerlendir 🤩haydii güzel haberler alalım canım beniim🤲🏻 Takviyeleri de bence ayrı ayrı kullan ilk zamanlar multivitamin önermiyorum demişti kuzum doktor bence🥰

Esim bu yöntem için diyor ki

- yalan mı söylüyor her gün bir sürü kişi gebeyim diye paylaşım yapıyor yıllarca hamile kalamayanlar bile bu yöntemle hamile kalmış
Benim eşim çok sevdi zaten ovülasyonculara gıcık oluyodu neycimiş bunlar senin benim gibi insan satış yapıyor işte diyordu doktor gibi davranmalarına sinir olurdu sanırsın 6 see tıp okumuşlar

Canım Perimmm hoşgeldin 😍😍 çok güzel denk gelmiş kesinlikle takviyelere de başlaa 19.21.günleri de mutlaka değerlendir 🤩haydii güzel haberler alalım canım beniim🤲🏻 Takviyeleri de bence ayrı ayrı kullan ilk zamanlar multivitamin önermiyorum demişti kuzum doktor bence🥰
Ay inşallahh canım benim güzel habetler alalım artık😍 dimi bende o yönden aklım karıştı. Eşim hepsini içereni al diyor. Bende günlük ihtiyacımı karşılamayacak gibi geldi sanki. Ayrı ayrı alayım. Sen ne marka kullanıyorsun canım. Birde eşim kendisine arısütü bal polen karışımı sipariş edicekti. Benimdemi kullanmam gerek ondan. 2 kavanız alalım bari o zaman

Ay inşallahh canım benim güzel habetler alalım artık😍 dimi bende o yönden aklım karıştı. Eşim hepsini içereni al diyor. Bende günlük ihtiyacımı karşılamayacak gibi geldi sanki. Ayrı ayrı alayım. Sen ne marka kullanıyorsun canım. Birde eşim kendisine arısütü bal polen karışımı sipariş edicekti. Benimdemi kullanmam gerek ondan. 2 kavanız alalım bari o zaman
Ben sana özelden atayım canımm ayrı ayrı sanki daha iyi kuzum evet arı sütü bal karışımı eşler kullanacak inşallah vesile olurr❤️😍

Kızlar ben mfk ile hamile kaldım şuan 4+3 günlük hamileyim size moral olsun ilk denemede oldu ama benim bal ve ürünlerine alerjim olduğu için karışımı kullanmadım sade folad d vit birde omega kullandım
Oy maşallah gözünüz aydınn sizinde darısı biz ve bizim gibi bekleyenlerin başınaa ilişki günlerini dediği gibi mü yapmıştınız🤩 Hayırla miniğinizi kucağınıza alın İnşallah ❤️

Yaa harikaa haber buu Üzümcüümm maşallah hemen listeyi güncellicem😍🤲🏻 hayırlı uğurlu olsun gelll nerdesinn yavrumm meraklandık🤣😍

X