Gebeliğe Hazırlık MFK Yöntemi ve Gebeleri 💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah razı olsunn canimmm cok cok aminnnn senin gibi guzel haberler vereyim bende

Canım ben ayrı ayrı kullanıyorum tabi karar senin :)
Hangisinin daha iyi olduğunu bilmiyorum canım. Benim d vitaminim b12 falan baya bir düşüktü bir ara. İğneler falan kullandım. O zamanda bu şekilde bütün vitaminler olan birşey kullanıyordum. Doktor o günlük alman gerekeni karşılar senin için yeterli değil demişti. Bende şimdi o yüzden ayrı ayrımı alsam diyorum. Sen ne marka olarak kullanıyorsun eczanedenmi aldın

Canım gözün aydın sağlıkla kucağına alırsın inşallah darısı başımıza

Gözünüz aydın darısı bizlere inşallah bu yöntemle mi oldu nekadardır olmuyordu neler yaptın belirtiler neydii anlat bizee

Gözünüz aydın darısı bizlere inşallah bu yöntemle mi oldu nekadardır olmuyordu neler yaptın belirtiler neydii anlat bizee
Esim bu yöntem için diyor ki

- yalan mı söylüyor her gün bir sürü kişi gebeyim diye paylaşım yapıyor yıllarca hamile kalamayanlar bile bu yöntemle hamile kalmış

Cicegim topigin hayirli olsun
Ugur getirsin ikiz bebis olsun
Mfknin sag kolu kankam benim en kisa zaman da olacak bu azminle
Canımm Magnişiimm teşekkür ederim çiçeğimmm Allah razı olsun.Gönülden kocaman aminn ya senii severim
Bu yıl bizim yılımız olsun inşAllah

Son düzenleme:
Gözün aydın canım

Canım Perimmm hoşgeldin çok güzel denk gelmiş kesinlikle takviyelere de başlaa 19.21.günleri de mutlaka değerlendir haydii güzel haberler alalım canım beniim Takviyeleri de bence ayrı ayrı kullan ilk zamanlar multivitamin önermiyorum demişti kuzum doktor bence

Esim bu yöntem için diyor ki

- yalan mı söylüyor her gün bir sürü kişi gebeyim diye paylaşım yapıyor yıllarca hamile kalamayanlar bile bu yöntemle hamile kalmış
Benim eşim çok sevdi zaten ovülasyonculara gıcık oluyodu neycimiş bunlar senin benim gibi insan satış yapıyor işte diyordu doktor gibi davranmalarına sinir olurdu sanırsın 6 see tıp okumuşlar

Ay inşallahh canım benim güzel habetler alalım artık dimi bende o yönden aklım karıştı. Eşim hepsini içereni al diyor. Bende günlük ihtiyacımı karşılamayacak gibi geldi sanki. Ayrı ayrı alayım. Sen ne marka kullanıyorsun canım. Birde eşim kendisine arısütü bal polen karışımı sipariş edicekti. Benimdemi kullanmam gerek ondan. 2 kavanız alalım bari o zaman

Ben sana özelden atayım canımm ayrı ayrı sanki daha iyi kuzum evet arı sütü bal karışımı eşler kullanacak inşallah vesile olurr

Kızlar ben mfk ile hamile kaldım şuan 4+3 günlük hamileyim size moral olsun ilk denemede oldu ama benim bal ve ürünlerine alerjim olduğu için karışımı kullanmadım sade folad d vit birde omega kullandım
Oy maşallah gözünüz aydınn sizinde darısı biz ve bizim gibi bekleyenlerin başınaa ilişki günlerini dediği gibi mü yapmıştınız Hayırla miniğinizi kucağınıza alın İnşallah

Yaa harikaa haber buu Üzümcüümm maşallah hemen listeyi güncellicem hayırlı uğurlu olsun gelll nerdesinn yavrumm meraklandık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…