Gebeliğe Hazırlık MFK Yöntemi ve Gebeleri 💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar herkese merhaba :) Normalde ben klomen kullanırken kontrole gittiğimde 11 çıkardı yumurtanın ebatı iki yumurtam olurdu bu ay hem mfk karışım ve takviyelerini hemde femara kullandım dün doktora gittim ilk kontrolümde 19 olmuş yumurtam :) bi tane gelişmiş diğeri daha düşük oluşmamış dedi doktor pazar günü 2 tane çatlatma iğnesi olacam inşallah bu ay olur hepimiz hamile oluruz :) Minik ayaklar eller görmek istiyorum artık :)
Çok güzel gelişmiş gerçekten 👏🏼Mfk karışımını nasıl kullandınız ?

Benimde yumurta dönemine girdim gakiba kasıklarım ağrıyor ve kremsi akıntılar başladı ovulasyon takibi yok 😝😝
Bende dün aman bı yandan ovalasyonla takip yapayım die test yaptım.bugun yapmicam🤣 gerildiğimi farkettim.bosvr hiç takibe kalkışma en doğrusu kafadan çıkartmak.

Screenshot_2021-11-27-07-17-30-253_com.instagram.android.jpg
mfk doktoru paylaşmış

Yok kuzum cubuklarimin hepsinu attim cope bir daha almayacağim fiziksel belirtilerden anladım 😎 uzun bir süre takip etmem
Ya düzenli adet gören biri zaten vücut belirtilenden yumurtlamayı anlayabilir.bu testler pcoslular için çok iyi die düşünüyorum uzun süre adet göremeyenler oluyo bu yöntemle yumurtlamayı yakalayabilir.arkadasim duzneli ilişki ile takibe ne gerek var yakalarsin zaten yumurtalmayi demişti.zaten kendisi çok doğurgan maşallah ceket atınca gebe kalıyor 🤣demek ki hiç boş gecirmiyolar gunleri

Kızlar herkese merhaba :) Normalde ben klomen kullanırken kontrole gittiğimde 11 çıkardı yumurtanın ebatı iki yumurtam olurdu bu ay hem mfk karışım ve takviyelerini hemde femara kullandım dün doktora gittim ilk kontrolümde 19 olmuş yumurtam :) bi tane gelişmiş diğeri daha düşük oluşmamış dedi doktor pazar günü 2 tane çatlatma iğnesi olacam inşallah bu ay olur hepimiz hamile oluruz :) Minik ayaklar eller görmek istiyorum artık :)
Çok sevindim canım benim bence bu ay sende mfk gebesi olacaksın ❤️😘😍

X