Gebeliğe Hazırlık MFK Yöntemi ve Gebeleri 💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bitanemmmmm topiğin hayırlı olsun uğur getirsin kelebeğimmm dualarımmm senle benle hepimizle❤❤❤❤
Biliyosun şuan koca yanımda değil değerlendirdiğim ay damlıyorum buraya aşkımmm herşeyiii aldım panacea hariç

Merhaba topiğin hayırlı olsun canıım. Bende bilgilerimi vereyim
15 Aydır deniyorum. eşim k.boynuzu pekmezi ve epimedyumlu macun + d3k2 kullanıyor. Ben d3k2 ve folik asit kullanıyorum. Beni de tabloya ekleyebilir misin? Bu ay günleri değerlendiriyorum 3-2-3-2 şeklinde. BAT : 21 ARALIK

Benimde 20 Aralık kendimden buldum hemen

Kizlar birsey dicem ya kimyasal gebelik olustugunu nasil anlıyorsunuz
Benim ağustosta başıma geldi. Gebelik testim pozitif çıktı kan verdim 14 iki gün sonra 36 oldu. O akşam kırmızı leke geldi sabah doktora gittim tekrar kan verdim 24 e düşmüştü. 3-4 gün içinde de adet gibi kanamam oldu. Ama öyle dedikleri gibi ağrılı vs değildi normal adet sancısıydı pıhtı vs de olmadı bende. Adet bitince de sıfırlandı

Mfk yöntemini denedik karışımı da kullandık bu ay sanırım olmadı bu ay adede 2 gün var test yaptım ilk negatif saatler sonra ikinci silik çıktı

Merhaba bende mfk yöntemiyle yeni tanıştım. Ancak aklıma takılan birşey var mfk iki tane karışım var birisi bal polen propolis arı sütü olan karışım diğeride kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı olan içinde arı sütü bal polen propolis dışında farklı ürünlerde olan karışım. Sizler hangisini kullandınız acaba?

1 yıl 2 aydır evliyim.bu ay gebe olduğumu öğrendim.mfk karışımını iki ay kullandım. D vitamini ve folik asit kullanıyorum. Bu ay tedavi olmayı düşünüyordum ama kısmet oldu şükürler olsun.stresten uzak durun ve akışına bırakın inşallah gönlünüzce olacak son adet tarihim 6 aralıktı.20 gün gecikince kan testi yaptım.beni topige ekleyebilirsiniz

Acaba hangi karışımını kullandınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…