Gebeliğe Hazırlık MFK Yöntemi ve Gebeleri 💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız karar verin ay kafam çorba oldu ahah, şimdi cuma oldu en son. Bir de bugün yaptım hata mı ettim o zaman
Mesela atıyorum cuma 17.00 ilişki olur. Cumartesi 17.00 24 saat geçer,pazar 17.00 48 saat yani 2 gün geçmiş olur. Pazartesi 17.00 3 gün olur. Pazartesi ilişkiye girilir o şekilde düşünüyorum ben. 3. Gün ve 2. Gün dolu. Cuma-pazartesi-çarşamba gibi

Eşle bakılanlarda var. Bende devlette yaptırdım pıhtılaşma kalp durması vardı. İyi doktora denk geldi eşin yanındaysa ikinize de bakalım genetiklere dedi yoktu. Aile öyküsünü vs alıyor, hastalıklar bilgi istiyor. Ben 2 düşük demiştim jsnnsnsn

hicc Saat tutamam kocayı zor buluyorum buldum mu bırakmıyorum

Günaydın
Bende folat d3 omega ve karışım var hepsini sabah kahvaltıdan sonra alıyorum siz nasıl kullanıyorsunuz sabah akşam hepsini sabah almak zararlı olabilir mi

Günaydın
Bende folat d3 omega ve karışım var hepsini sabah kahvaltıdan sonra alıyorum siz nasıl kullanıyorsunuz sabah akşam hepsini sabah almak zararlı olabilir mi
Günaydın canım ben karışımı sabah akşam aç karnına alıyorum diğerlerini gün içinde :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…