Mfk deneyenler advictor ?

geç adet görme bilemiyorum sebebini başka değerlere baktınız mı tiroit vs ?bide kilo var sa adalis öneriyor dr inşallah götürüsünüz sizde faydasını bu ay güzel haberi verirsiniz
Ben pcos için kullanıyorum advictor ve adalis tek kullanıyorum inşallah hepimizin gönlüne göre olur güzel sonuçlar aliriz inşallah

Tiroit falan değerlerim normal kilom da yok aksine iki yıldır düzenli spor hayatım var haftada üç dört gün ağırlık antrenmanı dahil cardio pilates yapıyorum kaslarım dahi var :) inşallah güzel sonuçlar alırız

2 ay bir tek eş paketi..bizde sebebsiz olmuyordu..
Ya ben ilk çocuğuma hamile kalmaya çalışırken de doktorlar her şeyimizin temiz normal olduğunu söylüyordu 16 ay sebepsiz olmadı. Sonra oldu. Bunda da geç kalmak istemiyorum şimdi advictor fodega kullanıyorum 11-12 gün oldu başlayalı.Adet olursam ben de panacea bee fodega ya mı devam etsem dedim

Kuzum senin birde çok şükür ilk çocuk var..demekki zamanı var olucak..korkma.Bende ilk olucak İn şa Allah...yinede çok inandım ürünlere ben.Bak ben eş paketinini almıştım..tek tek diğil..bide kaliteli yumurta için Athena al..Eşinde kullansın.

Canım tabii ki çok şükür. Şükrediyorum. Allah isteyen herkese de nasip etsin diye dua ediyorum hep. Kardeşi olsun tek kalmasın istiyoruz. Yaş 32 oldu geç kalmamak adına ben de mfk ya denk gelince inandım. Athenayı sadece kadın mı kullanıyor peki? Allah en kısa zamanda gönlündekini sana nasip etsin hayırlısı ile canım

Kuzum yaş 34 bende..hiç çocuk yok..stres yapma olucak.Athenayi bir tek sen kullan..yumurtalık dönemine görünce bırak.Amin Allah.sağol canım

Kuzum yaş 34 bende..hiç çocuk yok..stres yapma olucak.Athenayi bir tek sen kullan..yumurtalık dönemine görünce bırak.Amin Allah.sağol canım
İnşallah canım peki athenayı adet olduğum zaman mı başlayacağım

Kızlar advictor kullandım ama adetim 2 hafta gecikti gebelik yok ve lh seviyem 17 olmuş düzenliydi düzeni bozuldu

Kızlar advictor kullandım ama adetim 2 hafta gecikti gebelik yok ve lh seviyem 17 olmuş düzenliydi düzeni bozuldu
Ben bugün adet oldum yani kırmızılar geldi devamı gelir 13-14 gündür kullanıyorum advictoru. Gecikme olmadı 31 günde oldum hatta erken bile oldum niye öyle oldu sende ya çok şaşırdım

Merhaba, benim de yumurtalarım 14 tane toplandı ,adetlerim de düzenli ama kaliteli değilmiş ,yumurta döllenemiyor,transfer iptal oldu ,bana en çok athena mı lazım? 3 aylık eş paketine ek olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…