Mfk deneyenler advictor ?

Lütfen bana yazın adet gününüzde de kullandınız mı?adetliyken bırakıp adet bitince tekrar mı başlayacağız nasıl olacak bunu bi türlü bulamadım
Canım sürekli içiyorsun adetli iken ya da adetli değilken diye ayırmıyor doktor 3 ay öneriyor, adetli dönem adetsiz dönem diye Ayırmıyor dinledim canlı yayında

Merhaba e nabızdan baktık görebildiğimiz kadarıyla atıyım.eşim azosperm 2.5 ay önce öğrenmiştik
Azosperm olduğundan hareketlilik morfoloji gibi değerleri yazmıyor. Yorum yapamayız. Ancak azoperm olup sayısını inanılmaz arttıranları gördüm okudum. Biçok yol var, hiç takviye vs deniyor musunuz. MFK nın mfk man paketi ve azosperm için özel azoperm diye takviyesi var. Bunu kullanıp arttıranları çok paylaşmıştı hoca. Öncelikle sayınızı arttırmanız lazım çünkü

Zaten onu kullanıyoruz bir aydır.bu sonuçta ki toplam sperm sayısı 39 yazan yer ne demek oluyor ki

Zaten onu kullanıyoruz bir aydır.bu sonuçta ki toplam sperm sayısı 39 yazan yer ne demek oluyor ki
sonuç karışık yazılmış biraz. Referans aralığına yazmışlar onu 39 adetten fazla olmalı gibi mi acaba ya. Değerinizde yazan da anlaşılır değil.

3 ay sonra belli edecektir etkisini, umarım yani.

Yarın da biz yaptırıyoruz sperm testi. 3. mfk eş paketindeyiz bakalım etki etmiş mi yazarım canım

Tamm mutlaka yazın

Test yaptırdınız mı

Test yaptırdınız mı
Canım yaptırdık evet. Hiç değişim olmamış aynı. Hızı %2 düşük, morfoloji %1 artmış. Bunlar çok küçük ama önemsemiyorum. Gün içinde bile değişir bu kadarlık. Değişmemiş yani : ( ama eşim ekstra kendisi sağlıpı için rutin ilaç alıyor her gün belki o ilaç da olumsuz etkilemiş olabilir. Eşimin değerlerine etki etmemiş maalesef

Mfk denen şeye boşuna para veriyoruz yani

Kuzum mfk harici bir şey kullanıyor mu eşin ? hangi doktora gidiyorsunuz ?
İlk ay klomen kullandı başka bi ilaç vermiyor doktor çünkü hormonlarda vs bi problem yok.ikinci ay yine klomen bi tane de vitamin ilacı yazdı almadık.klomenle de faydasından çok zararı var okumuştuk bi yerde.

Mfk denen şeye boşuna para veriyoruz yani
Ben öyle düşünmüyorum. Daha 3 ayı doldurmadıl ve sadece sperm testi verdik. Bu testi etkileyen pek çok etken var. Bir de vücudun vitamin mineral depolarını dolduruyoruz. Faydası vardır ki gören de çok var

Ben öyle düşünmüyorum. Daha 3 ayı doldurmadıl ve sadece sperm testi verdik. Bu testi etkileyen pek çok etken var. Bir de vücudun vitamin mineral depolarını dolduruyoruz. Faydası vardır ki gören de çok var
Canım bugün eşim doktora göründü.5-6 tane sperm çıkışı olmuş ve gayet iyiymiş 2 ay içinde bu çok iyi demiş.klomen ve bi tane vitamin yazmış 2 ay sonra testi yenileyeceksin demiş randevu vermiş.eğer sperm çıkışı beklediğimiz kadar olmazsa mikroenjeksiyon yapıp tüp bebek yapacağız demiş.eğer sperm istediğimiz gibi olursa biraz daha bekleyip aşılama için bekleriz demiş.artık korkma sperm üretimin var mikroenjeksiyonda daha fazla sperm alırız demiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…