Mfk deneyenler advictor ?

Teşekkür ederim,Athena sadece yumurtlamayı hissedene kadar mı kullanılıyor hiç bilgim yok bu konuda,advictor da mı öyle kullanılıyor

Kuzum senin birde çok şükür ilk çocuk var..demekki zamanı var olucak..korkma.Bende ilk olucak İn şa Allah...yinede çok inandım ürünlere ben.Bak ben eş paketinini almıştım..tek tek diğil..bide kaliteli yumurta için Athena al..Eşinde kullansın.
Merhaba benimde bir düştüğüm var sonra olmadı yani eşimin işinden dolayı denemeye zaman olmadı denediğimiz zamanda tutmadı birde başarısız aşılamam var athena ve advictor aldım women plus kullanıyorum eş paketini eşinizde kullandımı

Merhaba benimde bir düştüğüm var sonra olmadı yani eşimin işinden dolayı denemeye zaman olmadı denediğimiz zamanda tutmadı birde başarısız aşılamam var athena ve advictor aldım women plus kullanıyorum eş paketini eşinizde kullandımı
Merhaba.Tabi eş paketini ikinizde kullanın

geç adet görme bilemiyorum sebebini başka değerlere baktınız mı tiroit vs ?bide kilo var sa adalis öneriyor dr inşallah götürüsünüz sizde faydasını bu ay güzel haberi verirsiniz 🌸
Ben pcos için kullanıyorum advictor ve adalis tek kullanıyorum inşallah hepimizin gönlüne göre olur güzel sonuçlar aliriz inşallah
Adalis ile zayiflama oldumu

Ben kullandım 2 ay..şimdi hamileyim..sizlere umut olsun
Sizde herhangi bir engel var miydi gebe kalmak icin tup tikaniklogi kist vs.bide hangi urunleri kullandiniz.advictor alt karin agrisi yapti daha 3 gundur kullaniyorum

Sizde herhangi bir engel var miydi gebe kalmak icin tup tikaniklogi kist vs.bide hangi urunleri kullandiniz.advictor alt karin agrisi yapti daha 3 gundur kullaniyorum
Hayır bende sebebsiz çocuk olmuyordu.Ben 2 ay eş paketi kullandım..Advictor ve Athena kullanmadım.Ama kızlar var Athena kullandı ve kaliteli yumurta olduğu için..ağrıları olmuş

Hayır bende sebebsiz çocuk olmuyordu.Ben 2 ay eş paketi kullandım..Advictor ve Athena kullanmadım.Ama kızlar var Athena kullandı ve kaliteli yumurta olduğu için..ağrıları olmuş
:);benim sıkıntılarım farkli.ama insallah bende kalirim siz gibi .es paketi almadim.advixtor ile innozpro aldim es paketi pahali geldi:KK43:

:);benim sıkıntılarım farkli.ama insallah bende kalirim siz gibi .es paketi almadim.advixtor ile innozpro aldim es paketi pahali geldi:KK43:
İnnozpro enfeksiyon için..ondan bende aldım ama enfeksiyon oluşmasın diye.Pahalı evet ama sonuç güzel oluyor..tüp bebek daha pahalı

İnnozpro enfeksiyon için..ondan bende aldım ama enfeksiyon oluşmasın diye.Pahalı evet ama sonuç güzel oluyor..tüp bebek daha pahalı
Innozpro etki etti mi peki benim ameliyatla tek tupum alindi tekindede minimal gecis var
Cilolata kistlerim de alindi rezerve dustu.

Innozpro etki etti mi peki benim ameliyatla tek tupum alindi tekindede minimal gecis var
Cilolata kistlerim de alindi rezerve dustu.
Ben bildiğim kadarıyla innozpro enfeksiyon oluşmasın diye kullanıyorsun..bende gün aşırı kullanıyordum..gebelikle hiç alakası yok

Ben bildiğim kadarıyla innozpro enfeksiyon oluşmasın diye kullanıyorsun..bende gün aşırı kullanıyordum..gebelikle hiç alakası yok
Aynen enfeksiyon icinmis tup tikaliysa diye verdi.ama ise yarayip yaramadigini m.etmistim

Tam yumurtlama zamanımda geldi siparişim. Adetin 18. Gününden beri kullanıyorum yani. Bugün 28. Günüm. 10 gündür falan kullanıyorum yani. Ben 33-35-37 günde adet oluyorum yumurtlamam geç oluyor bu pkos mu oluyor bilmiyorum bu zamana kadar gittiğim hiçbir doktor pkos var demedi ama düzenli değil adetim bu şekilde yazdım mfk ya. Advictor ve fodega önerdi. İnşallah iyi olur. Siz ne için kullanıyorsunuz çok teşekkür ederim güzel dileğiniz için sizin de gönlünüze göre olsun 🌸
Lütfen bana yazın adet gününüzde de kullandınız mı?adetliyken bırakıp adet bitince tekrar mı başlayacağız nasıl olacak bunu bi türlü bulamadım

Adet gününüzde kullanmayı bırakıp adet bitince tekrar devam mı etmiştiniz?nasıl kullandınız bunu yazın bana adetliyken kullanılmayacak mı advictor
Kürtaj oldum ben..yeniden başlıcam.Ay başlarken kullandım ben..adeti beklemedim..

X