Mfk deneyenler advictor ?

fnd_50

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2015
11.278
17.760
34
Mfk yöntemini deneyenler lütfen bakar mısınız? 33-35-37 günlerde adet oluyorum yumurtlamam geç oluyor bunun için mfk doktora yazmıştım ilk ay için advictor ve fodega kullanmamı önerdi. Ama çoğu yerde okudum advictoru genellikle çikolata kisti ya da normal kistleri olanlar kullanmış. Benim kistim yok ama yumurtlama durumu için de kullanan oldu mu merak ettim.

Advictor Yumurta kalitesini arttırıyor diye biliyorum sadece çikolata kisti olanlar kullanmıyor

Tamamdır inşallah ya Bir de şimdi öğrendim bu konunun konuşulması yasakmış bilmiyordum ben. Açtığım konuyu da silemiyorum ama
Önceden onunla ilgili birşey oldu aslında konunun konuşulması değilde olayın boyutu biraz başkaydı telegram vs ilgiliydi.İnşAllah en yakın sürede gebe kalırsınız

Bende adviktor kullanıyorum bu ay
Perşembe adet günüm ama adetim son zamanlarda gelmiyor. Erken menepoz durumları var bende bakalm ne olacak

Merhaba ben de alacaktım ama bu vitaminleri kullanıp memnun olan sonuç alan var mı ona göre alayım?

Bende adviktor kullanıyorum bu ay
Perşembe adet günüm ama adetim son zamanlarda gelmiyor. Erken menepoz durumları var bende bakalm ne olacak
Ben de 5 gündür kullanıyorum. Tam yumurtlama dönemime denk geldi. Çok merak ediyorum ama çok inanıyorum nedense İnşallah hayırlısı ile olur. Ağustos 17-18-19 bu civarlarda adet olmam gerek. Merakla bekliyorum

Merhaba ben de alacaktım ama bu vitaminleri kullanıp memnun olan sonuç alan var mı ona göre alayım?
Merhaba ben yeni başladım mfk ya 33-35-37 günlerde adet gördüğümü yazmıştım advictor ve fodega önermişti içiyorum 5 gündür falan. Adet zamanı yazarım

Evet bende yaptı suan adetliyim ve benim kasıklarım da agrı belimde agrı yaptı sizde de agrıyır mı adet dönemi olmadığında da böyle kaşik agrım oldu geçen ay hatta gebe zannetmiştim kendimi
Yok bende ağrı falan yok şuan. Adetime de 4-5 gün kaldı ne olacak merak ediyorum ama inanılmaz şişlik var anlamadım

Yok bende ağrı falan yok şuan. Adetime de 4-5 gün kaldı ne olacak merak ediyorum ama inanılmaz şişlik var anlamadım
Ben bu defa reglimle kullanmaya başladım ama geçen ay da sok kasık agrım vardı
İnşallah olumlu sonuç alırsınız siz pcos için mi kullandınız advictoru

Ben bu defa reglimle kullanmaya başladım ama geçen ay da sok kasık agrım vardı
İnşallah olumlu sonuç alırsınız siz pcos için mi kullandınız advictoru
Tam yumurtlama zamanımda geldi siparişim. Adetin 18. Gününden beri kullanıyorum yani. Bugün 28. Günüm. 10 gündür falan kullanıyorum yani. Ben 33-35-37 günde adet oluyorum yumurtlamam geç oluyor bu pkos mu oluyor bilmiyorum bu zamana kadar gittiğim hiçbir doktor pkos var demedi ama düzenli değil adetim bu şekilde yazdım mfk ya. Advictor ve fodega önerdi. İnşallah iyi olur. Siz ne için kullanıyorsunuz çok teşekkür ederim güzel dileğiniz için sizin de gönlünüze göre olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…