metresler , eşlere göre daha mı çok değer görür ?

vizyonsuz olmadığım için çoğu sözcüğün anlamını biliyorum burası yada ekşi sözlük bende sözlük görevi görmüyo
Ayy çen bide çen çennn laf mı çarpmaya çalışıyosun insanlara
Metresler idol insan görevi görüyor ama sende onu napıcaz

Katip’in canı çiğ metres eti istiyor…….
ben de sitede kız kaçıran varya çocukların oynadığı ha işte onun gibi metres kaçıranım.açıklayacağım diye 2 tanesi o gün bu gündür kayıplar.özledik kendilerini yazık olduuu

Nerde şehvet,heyecan,aksiyon off yine atraksiyon yok
Gelin şuraya daha çok detay verin açız aç ne zamandır metres görmüyoruz rağbet görmüyo galiba
senin profilde ki marilyn monreo da metresti haberin ola bacımmmmmm

Neden isim verdiniz ve 1 kere de degil tekrarlamissin. O neslihan ablanin tercihi. adam adam olsa zaten neslihan ablani hayatina sokmazdi. Neslihanda memnun demekki halinden. Yazik o karisina migdem bulaniyor boyle insanlardan.

Konu başlığı konu sahibin yaşı ve konu sahibinin arkadaşının ablasının yaptığı şeyler
Şimdi konu sahibi canım daha yaşın 19 iken sen neden kafana bunu takıyorsun bu 1
2 arkadaşının ablasına metres diyerek hakaret ediyorsun evet yaptığı hiç hoş değil ama sende bunu burada konu olarak açarak aşağılıyorsun çok saygısızca bana göre
3 bence 19 yaşında genç bir kızın bunlarla kafasını kurcalayacağı yerde kitap okuması müzik dinlemesi yani hobilerinle uğraşması gerekiyor insanları aşağılayamaZSIN ablacım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…