metresler , eşlere göre daha mı çok değer görür ?

O..uluktan başka özenecek meslek kalmadı memlekette zahir kalan herkes asgari ücrete çalışıyor :bicak:
Aslında aynen öyle . Aglanilacak halimiz işte . Işin kötü tarafı ahlaksızlık nasıl diz boyuysa 19 yaşında olduğunu söyleyen çocuk gelmiş metres güzelliyor. Ben çocuğunu taşıdığım adamın parasını iki aydır yiyorum rahat değilim bir an önce tekrar işe girsem diye . Millet evli adamın parasını yemeyi bı halt zannediyor. Gerçekten nasıl bir dünya bilmiyorum

Saka mi bu konu? 20 yasindaki nesli ablaniz ne ara kendi evine cikmis ki adam kirasini oduyor? Siz nereden biliyorsunuz bu ablanizin ozelini? Abla dediginiz daha 20 yasindaysa siz kac yasindasiniz? Boyle sacma sapan seyler dusunmeyin.

Illa parayla ve ortada resmi olan bir beraberlik olmasin diye dusunuyorsaniz metresin yani sira daha bir cok parali isler de yapabilirsiniz “buyuyunce”.

Allah akil fikir versin. Dalga gecmek icin acilmis bir konu oldugunu dusunuyorum

soru başlığını asla yanlış anlamanızı istemiyorum böyle bir şeyi idda ettiğim yok . ama çevremdeki bir kaç ilişki , duyduklarım , kendi gözlerimle şahit olduğum bazı anlar kafamı inanılmaz derecede kurcalıyor ve evliliğe bakış açımı inanılmaz etkiliyor
en yakın arkadaşımın ablasının ilişkisinden örnek veriyim mesela
adam kirasını ödüyor neredeyse her haftasonu sapancalarda bungalovlara götürüyor çiçekler kıyafetler ... yani bunları olması için illa metres olmak gerekmiyor tabiki ama 😂 malesefki kendi eşine yapmadıgı şeyleri yapıyor neslihan ablama
ablamda başından beri evli ve 2 kızı olduğunu bilmesine ve asla maddi açıdan hiçbir zaman çok şükürki sıkıntısı olmamasına rağmen ilişkisine devam ediyor neslihan ablam 20 adam 33 yaşında
ve adam neslihan ablamdan asla kopamıyor malesefki :KK43:

yani böyle durumları bildikçede evliliğe karşı bakış açım perişan oluyor 🥹
Neslihan ablana metresde deniyorda başka bir yakıştırmada var, para karşılığı hizmet veren kadınlar varya onlardan

İnsanlar yemek yediği kaşığı ortak kullanmazken bir erkeği ortak kullanmak be garip ne mide bulandırıcı. Böyle değer batsın yere. Siz de buna mı özeniyorsunuz. Eşinin kıymetini bilen namuslu kadınlar ve erkekler de var emin olun.ve bakışlarınızo hayatın başka yönüne çevirin. Yasak aşklara yuva bozanlara değil.

Saka mi bu konu? 20 yasindaki nesli ablaniz ne ara kendi evine cikmis ki adam kirasini oduyor? Siz nereden biliyorsunuz bu ablanizin ozelini? Abla dediginiz daha 20 yasindaysa siz kac yasindasiniz? Boyle sacma sapan seyler dusunmeyin.

Illa parayla ve ortada resmi olan bir beraberlik olmasin diye dusunuyorsaniz metresin yani sira daha bir cok parali isler de yapabilirsiniz “buyuyunce”.

Allah akil fikir versin. Dalga gecmek icin acilmis bir konu oldugunu dusunuyorum
üniversite okuyo kendi evinde kalıyo - en yakın arkadaşımın ablası ikiside birbirine her şeyi anlatır ki çok bersber oturmuşluğumuz var - 19 yaşındayım ama arkadaşımda abla dediği için bende öyle alıştım - başlıkta daha mı çok değer gördüklerini sordum kazandıkları parayı değil -
bu konudada linç yemeyi haketmediğimi düşünüyorum can sıkıntısı ve boşluktan kimse salça olsam diye düşünen kadınlar varsa rica ediyorum cevap yazmasın metreslik hakkında düşünceleri umrumda değil sadece cevabını bilenler için bir soru sormuştum alakasız tepkiler geldi

üniversite okuyo kendi evinde kalıyo - en yakın arkadaşımın ablası ikiside birbirine her şeyi anlatır ki çok bersber oturmuşluğumuz var - 19 yaşındayım ama arkadaşımda abla dediği için bende öyle alıştım - başlıkta daha mı çok değer gördüklerini sordum kazandıkları parayı değil -
bu konudada linç yemeyi haketmediğimi düşünüyorum can sıkıntısı ve boşluktan kimse salça olsam diye düşünen kadınlar varsa rica ediyorum cevap yazmasın metreslik hakkında düşünceleri umrumda değil sadece cevabını bilenler için bir soru sormuştum alakasız tepkiler geldi
Pu ha ha.metreslik hakkında düşüncelerimiz önemli değilmiş.hele bir en başa git de açtığın konuya bak.tam da fikirlerimizi soruyorsun

X