metresler , eşlere göre daha mı çok değer görür ?

sorun şu.gencecik kızsın.buraya erkek arkadaşın hakkında konu açabilirdin üniversiteye gidiyorsan gelecek planın hakkında konu açabilirdin bu sene sınava gireceksen tercihlerin hakkında konu açabilirdin.niye metresleri merak ediyosun ablacığımm?:işsiz:
Tahminim şu; konu sahibi eğer Neslihan değilse ; Neslihan denilen şahıs konu sahibinin aklını çeliyor. Bak yaşadığım hayat bu; lüks içindeyim. Paraya para demiyorum. Okuyupta napıcan. Bak şimdi mühendisler, avukatlar, öğretmenler bile açıkta. Benim elime geçen para onların eline geçmiyor. Gençsin güzelsin aklını kullan diye zavallımın gözünü boyuyor. Konu sahibi mevzu bu ise o abla dediğin insandan sana hayır gelmez.Acil hayatından çıkar.Akıllı ol..Bu hayat kimseye kolay yoldan para kazandırmaz. Geri dönüşsüz yollara girme 🙏

neden linçleyerekmi mutlu oluyosunuz 😛
Sen bunlara aldırma yivrum. Kadın düşmanı dolu burası. Kendilerinden güzel ve başarılı kadınları hemen kıskanırlar. Kafana takma sen bunları guzum.

6FF56856-0EE0-43DD-9AB2-09E057B46CE7.jpeg

Katibin Ruhu Katibin Ruhu evrene nasıl istekli mesajlar yolladıysan, bak ayağına kadar gelmiş metressu :KK53:

soru başlığını asla yanlış anlamanızı istemiyorum böyle bir şeyi idda ettiğim yok . ama çevremdeki bir kaç ilişki , duyduklarım , kendi gözlerimle şahit olduğum bazı anlar kafamı inanılmaz derecede kurcalıyor ve evliliğe bakış açımı inanılmaz etkiliyor
en yakın arkadaşımın ablasının ilişkisinden örnek veriyim mesela
adam kirasını ödüyor neredeyse her haftasonu sapancalarda bungalovlara götürüyor çiçekler kıyafetler ... yani bunları olması için illa metres olmak gerekmiyor tabiki ama 😂 malesefki kendi eşine yapmadıgı şeyleri yapıyor neslihan ablama
ablamda başından beri evli ve 2 kızı olduğunu bilmesine ve asla maddi açıdan hiçbir zaman çok şükürki sıkıntısı olmamasına rağmen ilişkisine devam ediyor neslihan ablam 20 adam 33 yaşında
ve adam neslihan ablamdan asla kopamıyor malesefki :KK43:

yani böyle durumları bildikçede evliliğe karşı bakış açım perişan oluyor 🥹
yasin 19, cirkefin yaninda durursan cirkef bulasir, arkadasindan da ablasinda da uzak dur bence

soru başlığını asla yanlış anlamanızı istemiyorum böyle bir şeyi idda ettiğim yok . ama çevremdeki bir kaç ilişki , duyduklarım , kendi gözlerimle şahit olduğum bazı anlar kafamı inanılmaz derecede kurcalıyor ve evliliğe bakış açımı inanılmaz etkiliyor
en yakın arkadaşımın ablasının ilişkisinden örnek veriyim mesela
adam kirasını ödüyor neredeyse her haftasonu sapancalarda bungalovlara götürüyor çiçekler kıyafetler ... yani bunları olması için illa metres olmak gerekmiyor tabiki ama 😂 malesefki kendi eşine yapmadıgı şeyleri yapıyor neslihan ablama
ablamda başından beri evli ve 2 kızı olduğunu bilmesine ve asla maddi açıdan hiçbir zaman çok şükürki sıkıntısı olmamasına rağmen ilişkisine devam ediyor neslihan ablam 20 adam 33 yaşında
ve adam neslihan ablamdan asla kopamıyor malesefki :KK43:

yani böyle durumları bildikçede evliliğe karşı bakış açım perişan oluyor 🥹
O adam, senin Neslihan ablani bungalovlara şak şak şak için götürüyor biliyor muydun ? Abdbsbdvs

X