metresler , eşlere göre daha mı çok değer görür ?

peki bişey sorucam, o ortamlara girdikten sonra bir daha çıkamazsın olayı doğru muymuş acaba? benim izlediğim röportajlarda falan genelde şey diyorlar, bir şekilde bu dünyanın içine çekildik ama çıkamıyoruz, zor, tehdit var vs vs. yani bi dönem evet kolay para gibi düşünüp zevk almış olabilirler ama hiç mi sıkılmıyor bu kadınlar? çünkü normal bir iş değil ki bu çok bunaldım istifa edeyim gibi bi durumun yoktur bence.

Metres metrestir, beş kuruş etmeyecek bir çöpün değer vermesiyle de metres bir anda değerli olmaz. Körler sağırlar birbirini ağırlar olur.
siz konuyu doğru okuduğunuza emin misiniz?neslihan evli değil çocuğu da yok.metres olandır kendisi de

Ama aşkolsun hemen yakaladınız ya Kafam yanmış, mesajı yazdıktan sonra bir an kendimden şüphe ettim tekrar okudum, düzenledim mesajımı
neslihan horul horul evli sevgilisiyle uyuyordur ama bizler günlerdir tartışıyoruz bu konuyu.ayrıca neslihanın bu konudan bile haberi yok.komşusu açmış.

Soyad hatta il ve tel no verseydin Neslihan ablanin.Yaa böyle bir durumu kiskanmionnn demi valla bayılırım şurdaaa

Soyad hatta il ve tel no verseydin Neslihan ablanin.Yaa böyle bir durumu kiskanmionnn demi valla bayılırım şurdaaa
metres olmanın artı ve eksilerini merak etmiş ablaları kızmayınnn.valla adın metrese çıkıyor artılarını alıp götürüyorrr yazın gitsin

Adam macera ariyo sadece kopamama olayi degil takilcak 1 hatun daha bulsa neslihn ablani bırakıp onla kiristirir bu sefer

Metreslere eşlerden daha çok değer verilmiyor ama daha çok para veriliyor onuda metres bağımlı kişisikse yapmıyorlar sadece gitme ihtimali olana yapıyorlar yani yedirdiği içirdiği değer vermede kıstas değil. Sen birde o bungalovları işler bozulunca metres hadi boşan bahanelerine artık inanmıyorum deyince gör erkekler evlilikleri tehlikeye girince eşlerinin öğreneceği aşamaya gelince nasıl kurtulacağını şaşırıyor son aşama ‘’eşini ararım’’ aşamasında metrese karşı o kadar çirkinleşiyorlarki o zaman zerre değer vermediklerini net anlıyorsun ama maalesef evli adamla ilişki yaşayacak midesi olmayan karakter son hamlesini yapıyor adam tarafından sağlayamadığı boşanmayı kadın tarafından sağlamaya çalışırken çok çirkin bir savaşa giriyor kadını arıyor ifşalara giriyor o zamanda ikisinin birbirine layık , kendinden başka kimseye değer vermeyen beş kuruş etmeyecek karakterler olduğunu anlıyorsun çok uzattım zor günleri birlikte atlattığı, yıllarını birlikte geçirdiği kadını kırmaktan acıtmaktan çekinmeyen adam kimseye değer veremez bağımlı görmezse para verir o kadar

Armagan caglayan catlak sanzelle roportaj yapmisti.. o kadin halinden cok memnun mesela…seviyorum diyor..ama cok yaralanmalari vs olmus. kadin erkek gibi zaten ona kolay kolay kimse bisey yapamaz zaten

Birde mehtap vardi popstarda unlenmisti.. o da mesela sikayet ediyordu ama… gayet halinden memnundu calisirken diyende var onun hakkinda…

Bence gazinosuna baglidir cikip cikamamak.. ama dedigim
Gibi giren cikmiyomus kolay para tatli geldigi
Icin. Yinede Allah kimseyi dusurmesin diyorum

Kisaca evdeki cantada keklik yemegini yapsin camasirini yikasin ama metresle zevk alsin..

O karina soylerim dediginde metres, etekleri tutusuyor erkeklerin ama neden? duzeni bozulacak diye.. evdekine deger verse, sevse zaten metrese gerek duymaz

insan hep içgüdüsel olarak ‘’daha çok’’ ister , mesela bu başlık bile metres adamdan değeri daha çokmu alıyor diye soruyor , evdeki eş mükemmel olsa bile daha çoğunu istiyorlar ama burada bir nüans var insanı hayvandan ayıran en önemli özelliklerden biri iç güdülerine sahip çıkabilmek

Adamın karısı Neslihan ablanı yakaladıktan sonra çocuklarımın anası güvenilir limanımı bırakamam deyip Neslihan ablanı postalayacak he karısı hala onunla olur mu onu kendileri bilir o zaman kopuyor mu kopamıyor mu görürsünüz Neslihan ablanla birlikte

Metres olmak yani evli bir adamın sevgilisi olmak , bir kadının kendini düşürebileceği en aşağılık pozisyondur. Kadında sevgi açlığı , baba eksikliği, yalnız kalma korkusu falan olabilir. Bu izdirap verici durumlardan kurtulmak için denize düşen yılana sarılır misali hayatina boyle bir seyi layık görebilir ama asla mutlu olamaz.

Düşünsenize sevgiliniz telefonunu açmıyor. Acaba ne yapıyor?

Karısıyla uyudu mu ?

Size ayıracağı zamandan önce ailesiyle yapacağı planı organize edecek. Istediği zaman meşgul olabilir çünkü siz bunu bilerek ilişkiye başladınız. hak iddia edemezsiniz

Her tartışmada en güçlü taraf o olacak çünkü eşi var. Duygusal boşluğunu eşiyle gideriyor olacak.

Siz masum masum onu beklerken o aidiyet ihtiyacını ailesiyle, cinsellik tutku ve heyecanı sizinle yaşayacak. Ama hep ikinci planda olacaksınız.

Düşünsenize, özgürce tatil planı yapamazsınız. Elinizden tutup arkadaşlarıyla tanistiramaz.

Hep siz anlayissiz olan taraf olursunuz çünkü onun ailesi ve çocuğu vardır anlayışa daha çok ihtiyacı vardır falan....

Olur da kadın öğrenirse ya sizden vazgeçecek karısının gönlünü alacak ya da karısını boşayıp sizinle evlenecek ve en geç 3 sene sonra aldatılan kadın siz olacaksınız. Eski karısıyla yer değiştirmiş olacaksınız.

Aslında düşününce daha çok nokta vardır ama bir kadın kendini bu duruma düşürmemeli. Düştüyse de bir an önce çıkmalı.

Yalnızlık asildir. Kötü ilişkidense, mutsuz yalnızlık tercih edilmeli bence.

Özenmeyin yani. Harcanan hep kadınlar oluyor. Erkekler keyfinin zevkinin peşinde

Cok guzel yazmissin ya, yaşamadan yazdiysan hele enfes kalemine saglik :) duygusal boşluğunu ve aidiyet hissini ailesiyle gideriyor derken aklına gelen görüntüleri tarif edebilir misin merak ettim?

Cok guzel yazmissin ya, yaşamadan yazdiysan hele enfes kalemine saglik :) duygusal boşluğunu ve aidiyet hissini ailesiyle gideriyor derken aklına gelen görüntüleri tarif edebilir misin merak ettim?

Ben aldatılan kadınım :) Erkekler aslında çok zayıf yaratıklar. Yalnız kalamıyorlar. Yalnız kalma tehlikesi yaşamaktansa her türlü pisliği yapabilirler. Evli oldukları zaman güçlü hissediyorlar. Ellerinin altında terketmeyen bi kadın var ya. Bu onlara güç veriyor ve kendileri gibi olabiliyorlar. Özgürce istedikleri hayatı yaşayabiliyorlar.

Ama eşleri sistemden çıkarsa ne yapacaklarını bilemiyorlar. Mesela sevgilisiyle kavga eden adam karısına sığınır. Orda kendini iyileştirir. Sevgilisine karşı güçlü durur. Karısıyla kavga edince de sevgilisinin omuzlarında yalnızlık duygusunu giderir.

Yani her türlü erkek kârlı çıkar bu işten. Ne karısından vazgeçebilir ne sevgilisinden. Karısı madonnasıdır sevgilisi fahişesi.

Ikisine de ekmek su kadar ihtiyacı var erkeğin.

ahlaksız olan bazı evli erkekler ahlaksız bazı kadınlara para yedirmek zorunda metresi olabilmesi için ,yedirip içirmese para saçmasa neden bir kadın evli erkekle birlilte olsun
yani değer gördüklerinden değil parayla sahip olunduklarından o , bir erkeğin parasıyla gezip tozmak kadına değer katan birşey değil ki ayrıca ? değer anlayışınızda evliliğe inancınızı kıran kısımdaki bakışınızda enteresan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…