Gebeliğe Hazırlık Metionin diyeti ve Sinan beyin hastaları hadi destek olalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
aslinda birazda benim sucum hamile kalamiyorum diye biraktim o ay her seyi o ayda hamile kaldim malesef husran birde ben diyetime hic dikkat etmiyirum burda yaxilanlari gieunce sucluluk hissettim ben hic diyete uymuyorum ve cok azar isitiyorum nasil yapsamda uymaya calissam bi oneriniz varmi
Herşeyi bıraktım derken neyi kast ettinz ilaçları igneyi mi ?

doktorum bana sinan bekszc bu arad doktorum amino asit metebolizma bozuklugu dedineyse artik benimki kan pihtilasmasindan oldunu dudunmuyorum dusuklerimin bi enzimden bahsediyo doktor
Allah yardımcınız olsun ilaçları ve hocanın dediklerini aksatmayın herşey daha iyi olsun benim doktorumda sinan hoca

cocuk varmi acaba sinan hica sayesinde
Yok malesef bebegimi kaybettim sadce 1 hafta yaşadı ondan sonra sinan hocayı buldum sagolsun baya ilgileniyo ama henüz bebek için izin vermiyorm 11 ay oldu dogum yapalı c4 komplemanım düşmedigi için izin vermiyor

Yok malesef bebegimi kaybettim sadce 1 hafta yaşadı ondan sonra sinan hocayı buldum sagolsun baya ilgileniyo ama henüz bebek için izin vermiyorm 11 ay oldu dogum yapalı c4 komplemanım düşmedigi için izin vermiyor
hiim allah yardimcimiz olsun ins bunun icin bisey kullaniyomusun prednol felan

hiim allah yardimcimiz olsun ins bunun icin bisey kullaniyomusun prednol felan
10 aydır sinan hocaya gidiyorum prdnol bemiks c coraspin folbiol ve metioninden diyet verdi ama 1 aydır prednolü bıraktırdı şuan dahiliyede tedavi görüyorum işlerim bitince sinan hocaya gidicem yine

Arkadaşlar bende b6 b12 folik asit kullanıyorum. Homosistein değerim çok yüksek. Faydası olur mu:-( diyet de yapmaya çalışıyorum

Arkadaşlar bende b6 b12 folik asit kullanıyorum. Homosistein değerim çok yüksek. Faydası olur mu:-( diyet de yapmaya çalışıyorum
selam canım ..tekrar test yaptırdın mı ? homosistein yüksekliğinin sebebi b12 ve folik asit eksikliğymiş. bence doğru yapıyosun ilaçlar konsuusnda..inş.düşmüştür.

X