Gebeliğe Hazırlık Metionin diyeti ve Sinan beyin hastaları hadi destek olalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hamile misin canım şimdi birde sen Sinan hocaya nasıl ulaştın
Ben hacettepede dogum yaptım kızımın rahatsızlıgı çok nadir görülen bir vaka hocanında bundan haberi vardı bu kpnuda baya deneyimli derdimi anlattım sagolsun geri çevirmedi bayada ilgileniyo benimle orda dogum yaptıgım için kızımın ve benim bilgilerim kayıtlı orda dosyamız var sıkıntı olmadı benim için

Canım benim Allah sabır versin çok zor inşallah rabbim hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli yeniden verecek kendini rahatlat biraz gerçekten herşey strese bağlı

Canım benim Allah sabır versin çok zor inşallah rabbim hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli yeniden verecek kendini rahatlat biraz gerçekten herşey strese bağlı
Amin inşallah rabbim isteyen herkeze nasip etsin kimsenin kucagını boş bırakmasın

Benim gittiğim hematoloji doktoru da değerim40 olmuş adam gereksiz heyecan yapıyorsun at düşte sebep olur diye bir şey yok diyor nerede okuyup doktor olduysa artık. Hap ilaç da vermedi diyetle düşer mis!

Benim gittiğim hematoloji doktoru da değerim40 olmuş adam gereksiz heyecan yapıyorsun at düşte sebep olur diye bir şey yok diyor nerede okuyup doktor olduysa artık. Hap ilaç da vermedi diyetle düşer mis!
Ben çok diyete uymadım salam sucuk çerez et çikolata bunları yedim hep nasıl düştü hemosisteinim anlamadm ama diger testlerlede alaksı var tabi ilaçlarında etkisi büyük bence

Ben çok diyete uymadım salam sucuk çerez et çikolata bunları yedim hep nasıl düştü hemosisteinim anlamadm ama diger testlerlede alaksı var tabi ilaçlarında etkisi büyük bence
senin ki çok da yüksek değilmiş canım zaten ilaçla dsmustr benim ki yüksek baya. birde mtfr hterezgot benim o da etkili imiş

merhaba bende sinan hicanin hastasiyim bana amino asit metebolizma bozuklugunun oldunu soyledi boyle biseyle karsilasan varmi

Hangi testleri istedi sizden sonuçlarınız nasıl neler yaşadınız
benim 3 dusugum var en son dusugum 5 ay once oldu yasayan cocugum yok yasim 32 mthfr1298 homozigot kanpihtilasmasi var 2 sene once sinan hocayi buldum hicam bir cok test istedi resim atarim 02 igneyle baslamami soyledi ilac olarak prednol 4 mg bemiks c folbiol ve corasppin verdi birde metoinin diyeti verdi ama son dusumde igne ve ilaclara ragmen bebek gene gelismedi ilk haftalarda sinan hoca amino asit metebolizma bozuklugundan bahsetti bende buraya yazmak istedim

Eki Görüntüle 2099861

çok geçmiş olsun Allah bır daha yasatmasın aynı acıları...2 sene önce gittiniz tedavı sonucunda hamileleiğe izi verdı hamile kaldınız ama yıne de düştü mü? ilk defa sinan hocanın eskı hastalarından başarısızlık öyküsü duydum çok şaşırdım ve üzüldüm..sonuçların gözükmüyo bu arada açılmıyo ek..bende nisan 2017den beri hastasıyım homosistein düşmediği için izin vermiyo hamileleğie..diyeti bıraktım ben kendı kararımla 21 den 16 ya düşürdüm..martta gidicem hocaya..aminoasit bozukluğuy dediği büyük ihtimal genetik enzim yetersizliği..mthfr genlerde mutasyon olanlarda b vitamini alımı olmadığı için aminoasit zararlı olan homosisteine dönüşüor dıye bılıyorum..vücut alamıyo yani aminoasiti

aslinda birazda benim sucum hamile kalamiyorum diye biraktim o ay her seyi o ayda hamile kaldim malesef husran birde ben diyetime hic dikkat etmiyirum burda yaxilanlari gieunce sucluluk hissettim ben hic diyete uymuyorum ve cok azar isitiyorum nasil yapsamda uymaya calissam bi oneriniz varmi

değerin kaçtı ki canım ben 4 ay diyet yaptım 18 den 21 e yükseldi ..hoca devam et dedı ben bıraktım dıyeti 21 den 16 ya düştü 1.5 ayda...yani herkeste işe yaramıyo bence..burda dıyetı bırakıp değeri düşüp hamile kalan bebeğini kucağına alan çok insan var..benım de tanıdığım yakın cevremden arkadaslarım var sınan hocanın hastası..yani ben bu diyet işini çözemedim..deneme yanılma yöntemi ile çözmeye çalışıyorum..

yani tekrar düşmesinin sebebi diyet yapmadığın için homosistein yükseldi iğne oldun ona rağmen mı düştü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…