Gebeliğe Hazırlık Metionin diyeti ve Sinan beyin hastaları hadi destek olalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cok sagolun rabbim isteyen herkese versin insallah saglikli bebekler ...
Sinan hocadan randevu alabilirim diye umuyorum cunku o bolumde bir arkadasim calisiyor o yardimci olacak insallah...
haftaya gidicrm insallah randevu olursa...
inşallah canım alabilirsen haber et çok sevinirim..sonra da güzel haberler veririz burdan birbirimize inşallah.

Mesela sarımsaksız turşu yaptıryorum kayınvaldeme.
selam canım nasılsın .bayadır görüşemedik senin için son günler inşallah güzel gidiyodur diyetin..sarımsaksız turşuyu soracaktım sana ..güzel oldu mu, nasıl yaptınız? ben de yapmak istiyorum...bir de diyette muhallebiye kakao eklenebiklir yazmışlar ya kakao yiyebiliyor muyuz yani.. ben keklere koydum da içim rahat değil yanlış mı yaptım..internette de bulamadım hiç kakaonun içindeki metionin değerini..

Kakao serpebilirsiniz dediğine göre yasak değil kesin yasaklar listesinde de yok sarımsaksız yaptığımız ilk tırşular sıcaktan eridi yeni yaptıklarımın tadına da bakmadım daha nasıl gidiyo diyet ben 63 kiloda takılı kaldım bazen ekmek hesabını şaşırıyorum onun dışında pırasa ıspanakta çıktı onları yapıp yiyorum ama açlık krizlerim başladı onun etkiside var aspirin kullandığım zamanlarda hep olur benim

Cnm şimdi ne olacak Kasım başında gidicem ben tekrar test yapılıp onun sonucunu mu beklicez yoksa hamile kal mı dicek bilemedim

canım benım de açlık krizim oluyo ..kuru incir kuru kayısı hurma , salatalık ve meyve yiyorum öyle olunca...iyi geliyo ..benim diyet iyi gibi..yemiyorum yasaklıları.bu ara aşure zamanı tabi o çok zorluyo canım çok istiyo..ama buğday koymadan yapıcam kuru meyve kuru fasulye ve nohutlu...57 kiloydum doktora gıdınce sımdı 55 ım..ben 10 dilim ekmek yemiyorum..önceden de dıyet yapıyodum bırakmıstım sımdı dıyetıstyen yemen lazım dedıghı ıcın yıyorum ama az

Cnm şimdi ne olacak Kasım başında gidicem ben tekrar test yapılıp onun sonucunu mu beklicez yoksa hamile kal mı dicek bilemedim
ben bi hastasını buldum hocanın yıne burdan..kendını sartlandırma hemen ızın vermez sureyı uzatır genelde dedi..o yuzden ben de şartlandırmıyorum hıc kendımı...gidince kan değerlerine bakacak ıns. duzelmiştir de izin verir hamiklelik için

İnşallah izin verir ya çok uzadı hem birazda bıktım hem hamilelik sürecimi merak ediyorum. Benim homosisteinim iyi olduğu için belki izin verir

İnşallah izin verir ya çok uzadı hem birazda bıktım hem hamilelik sürecimi merak ediyorum. Benim homosisteinim iyi olduğu için belki izin verir
bana da öyle geliyor canım ama şu diğerleri var ya antı parietal miydi onlar da önemli...ben de sıkıldım gün sayıyorum nerdeyse zaman geçsin istiyorum artık..

Merhaba ayni sorun bendede var ve hoca diyet vermedi zahmet olmazsa banada yollayabilirmisiniz

Sinan hocanin soyadi ne ve nerde yeri acaba

Serrasev ya sen hiç şu mısır cipsler var ya çerezos felan sade olanlardan hiç yiyomusun baktım içinde eser miktarda soya yer fıstığı ve buğday içeriyomuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…