Gebeliğe Hazırlık Metionin diyeti ve Sinan beyin hastaları hadi destek olalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Serrasev ya sen hiç şu mısır cipsler var ya çerezos felan sade olanlardan hiç yiyomusun baktım içinde eser miktarda soya yer fıstığı ve buğday içeriyomuş
randevu aldın mı Sinan Hocadan..senin az kaldı ya çok dikkat et bu ara yediklerine..inşallah güzel haber verirsin.

randevu aldın mı Sinan Hocadan..senin az kaldı ya çok dikkat et bu ara yediklerine..inşallah güzel haber verirsin.
Yarın tatile çıkıyorum ve hep akrabalarımın evinde kalıcam aç kalsamda yemicem inşallah meyve bulundurayım bolca yanımda diyorum bakalım. Ya erken mi acaba randevu için bilemedim yarın arayım bi Kasım başına verirseler tarih alayım. İnşallah tüm bu çektiklerimizin bi sonucu olur güzel çıkar değerlerimiz de sıkıntı yaşamayız.

Yarın tatile çıkıyorum ve hep akrabalarımın evinde kalıcam aç kalsamda yemicem inşallah meyve bulundurayım bolca yanımda diyorum bakalım. Ya erken mi acaba randevu için bilemedim yarın arayım bi Kasım başına verirseler tarih alayım. İnşallah tüm bu çektiklerimizin bi sonucu olur güzel çıkar değerlerimiz de sıkıntı yaşamayız.
amin canım rabbim emeklerimizin karşılığını verir inşallah..tabiki hayırlısıysa...ara al biliyorsun randevu almak da sorun oluyo..kafan rahat olur en azındann..kuru incir kuru kayısı da bulundur yanında..sana göre yemek yoksa hiç üşenme bi makarna melemen yap kendine.

CANIM NAPTIN ALDIN MI RANDEVU..çok merak ediyorum sonuç ne olacak, o kadar diyet yaptık inşallah işe yarar.

selam canım var mı gelişme merak ettim.

Kusura bakma cnm evet randevuyu aldım ama almamız gereken tarihten 1 hafta önce aramanız gerekli dediler. Ben perşembe gittim doktor tüm aile geçmişimizdeki kronik hastalıkların listesini istedi elle muayene etti karnımdan ilaçlarını kullanmışsın ama diyetine daha dikkat et dedi benim göbeğimde az bi yağlanma var herhalde bu yüzden söyledi. Yine kan testi verdik 2 hafta sonra çıkınca gelin dedi gebeliğe izin verebilirim dedi.

Sinan hoca randevu vermiyor arkadaslar ben alamadim randevu
Arkadaşım bende yalvar yakar sekreterlerden aldım randevuyu sonra gittik randevunuz yok dediler hastanede de ne kadar yalvardık en son hocayla görüştürdüler 5 düşük yaptım deyince doktor tamam gel dedi. Ama hacettepeden başka bi doktor bul onun referansıyla git. Senin durumun tam olarak neydi

Arkadaslar
dokuz ay once dokuz aylik evladim karnimda öldü bir arkadasimin tavsiyesi ile sinan hocaya gidecegim bende yasim 43 oldu bana bir faydasi olur mu bebegimin ölüm sebebi yok otposi istemedik sadece raporunda plesanta yaslanmasi cikti sonra bir dizu test yaptirdim hacettepede ve kanimda pihtilasma sorunum varmis allah nasip ederse tekrar gebelik istiyorum bende sinan hocanin bana bir faydasi olur mu arkadaslar bu arada jic dusugum yok sadece gebe kalamiyorum
Cnm pardon unutmuşum bayadır giremiyorum sayfaya tekrar başın sağolsun benimde cennet kuşlarım var

Cnm pardon unutmuşum bayadır giremiyorum sayfaya tekrar başın sağolsun benimde cennet kuşlarım var
Cok sagol tesekkur ederim senin de basin sagolsun insallah gercek dunyamizda yavrularimiz kucagizda olur insallah
Benim sorunum tam olarak ne bende bilmiyorum bebegimden sonra hacettepede bir suru islem yaptirdim kan pihtilasmasi cikti ancak dokuz ay evladim nasil buyudu anlamadim.biz otopsi istemedik evladima kiyamadik o yuzden neden kaybettigim onunla birlikte gitti....belki de bu dunyayi istemedi....
Sinan beyden randevu alinamiyor bir arkadasim var sekreter devreye tanidiklarini koydugu halde randevu alamadi onu birak yasim ileri diye tup bebege gidelim dedik o bile randevu vermiyormus dusunun...
Rabbim yardimcimiz olsun yuzumuze bakip kucaklarimizi doldursun insallah...

Kusura bakma cnm evet randevuyu aldım ama almamız gereken tarihten 1 hafta önce aramanız gerekli dediler. Ben perşembe gittim doktor tüm aile geçmişimizdeki kronik hastalıkların listesini istedi elle muayene etti karnımdan ilaçlarını kullanmışsın ama diyetine daha dikkat et dedi benim göbeğimde az bi yağlanma var herhalde bu yüzden söyledi. Yine kan testi verdik 2 hafta sonra çıkınca gelin dedi gebeliğe izin verebilirim dedi.
çok geçmiş olsun canım , çok şükür güzel şeyler söylemiş ..ben de korktum sen yazmayınca buraya.. bence ayrı bi diyetisyene git metionin diyeti ile birlikte yapabileceğin diyet hazırlasın madem kabızlığın var ..doktor kontrolünde kilo ver canım...ben de 28 kasıma aldım randevuyu..1 hafta önce niye arıyoruz onu anlamadım canım.

Ben biraz ekmeği ve yağı düşürecem 58 e düşmem lazım gidince daha iyi görünmem lazım
boy kaç canım benim 1.63 ..ekmek çok önemi ben ekmek yerine makarna pilav çorba yiyorum, yani onlardan da alınıyo vitamin..bir de yürüyüş çok çok önemli her gün 10 bin adım atmaya çalışıyorum bazen geçiyo bile.. açık havada fırsat buldukça yürü canım.bol bol da su iç..hatta maydanoz limon salatalık koy suyunun içine detoks yapıyo tuvalete kolay cıkarsın

çok geçmiş olsun canım , çok şükür güzel şeyler söylemiş ..ben de korktum sen yazmayınca buraya.. bence ayrı bi diyetisyene git metionin diyeti ile birlikte yapabileceğin diyet hazırlasın madem kabızlığın var ..doktor kontrolünde kilo ver canım...ben de 28 kasıma aldım randevuyu..1 hafta önce niye arıyoruz onu anlamadım canım. Sağolasın. Tatil dönüş sonrası nöbetler derken hiç fırsat bulamadım. Ben aradım sıra almak için 1 hafta önce ararsan hocanın programı belli olur dedi bende 1 hafta kala arayıp aldım sırayı. Aynen dediğin gibi dikkat ediyorum amasyada pek düzgün diyetisyen yok kendim yapıyorum ekmeği dediğin gibi her öğünde 2 şer adet yiyorum çorba bol sebze yemeğine ve düzenli ara öğünler yapıyorum ama spor işini çözemedim

boy kaç canım benim 1.63 ..ekmek çok önemi ben ekmek yerine makarna pilav çorba yiyorum, yani onlardan da alınıyo vitamin..bir de yürüyüş çok çok önemli her gün 10 bin adım atmaya çalışıyorum bazen geçiyo bile.. açık havada fırsat buldukça yürü canım.bol bol da su iç..hatta maydanoz limon salatalık koy suyunun içine detoks yapıyo tuvalete kolay cıkarsın
Benimde 1.63 cnm kilomda 63. Teşekkürler önerilerin için.

2 hafta sonra gel demiş ya sonuç için hangi testleri istedi canım senden..2 haftada mı çıkıyormuş sonuçlar..özelden numaramı atayım haberleşelim belki aynı gün gideriz hastaneye .. ayn
2 hafta sonra gel demiş ya sonuç için hangi testleri istedi canım senden..2 haftada mı çıkıyormuş sonuçlar..özelden numaramı atayım haberleşelim belki aynı gün gideriz hastaneye ..
Bir önceki ile aynı testler yapıldı bir öncekinde 1 ayı geçmişti ama 2 hafta dedi hatta şimdiden çoğu çıkmış

X