Gebeliğe Hazırlık Metionin diyeti ve Sinan beyin hastaları hadi destek olalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sinan hoca folik asit, bemiksc, prednol ve coraspirin verdi. Birde diyet uyguluyor. Rahatsızlıgınız pıhtımı. Bebek kaybı varmı
Canım benim 5 kaybım var ama hepsi pıhtılaşma kaynaklı değil.ben de şu an folbiol benexol ve coraspin kullanıyorum gebelik öncesi de kullandırıyor benim doktorum.şu an hamile değilim 5 aylık bebeğimi kaybettim engel durumu vardı sezaryen olmak zorunda kaldım 3 bucuk ay oldu.vücut hazırlansın diye doktorum önden bunları verdi.

Rabbim aynı acjkarı bidaha yasatmasın insaAllah canım. Hamilelik oncesi iğne yoktu. Bunlara ek olarak simdi iğne kullanıyorum. Diyete de devam. Yasaklı hiçbirseyi yememeye calışıyorum

Rabbim aynı acjkarı bidaha yasatmasın insaAllah canım. Hamilelik oncesi iğne yoktu. Bunlara ek olarak simdi iğne kullanıyorum. Diyete de devam. Yasaklı hiçbirseyi yememeye calışıyorum
Ben kendim diyet yapıyorum ama o listeye uyamıyorum sevdiğim sağlıklı diye bildiğim şeyler ne yazık ki yasak.nasıl olacak bilmiyorum.allah kimseyi evlatsız bırakmasın

Ben kendim diyet yapıyorum ama o listeye uyamıyorum sevdiğim sağlıklı diye bildiğim şeyler ne yazık ki yasak.nasıl olacak bilmiyorum.allah kimseyi evlatsız bırakmasın
Amin canım. Balık aslında hamilelere faydalı ama içinde metionin fazla olduhu için yasak bize. Bu diyeti yapan ve dinan hocanın hastası olan iki arkadsımda cok şükür dogumunu saglıklı bişekilde ysptı canm

Amin Allah razı olsun. Hepimiz alırız inşaAllah. Hep dua ediyorum kendime. Herkese. Genetiğinize baktırdınızmı. Sizin neydi sıkıntı
Faktör 2 ile mthfr a1298 ikisi de heterozigot. 1.5 yıldır Sinan hocanın tedavisini uyguluyorum. ben de benimle beraber isteyen kim varsa Rabbim kucağını doldursun diye dua ediyorum

Faktör 2 ile mthfr a1298 ikisi de heterozigot. 1.5 yıldır Sinan hocanın tedavisini uyguluyorum. ben de benimle beraber isteyen kim varsa Rabbim kucağını doldursun diye dua ediyorum
Cok
Sizin cok sıkıntılı degil. Hangi degerinizden dolayı izin vermiyor sinan hoca. Gerci hacettepe den ayrıldı. Simdi kime gşdiyorsunuz

Cok

Sizin cok sıkıntılı degil. Hangi degerinizden dolayı izin vermiyor sinan hoca. Gerci hacettepe den ayrıldı. Simdi kime gşdiyorsunuz
sıkıntı olmaz Olur mu.. sinan hoca en tehlikeli gen diyor faktör 2 için. 4 kaybım var. En son değerlerimin hepsi iyiydi izin verdi ama boş gebelik oldu. O da olmadı ama bırakmadım tedavisini. Kısmet artık yapacak bir sey yok.[/QUOTE]

[/QUOTE]
Ben faktor 5 homozigotun daha tehlikeli oldugunu biliyordum. Acaba 02 mş yetmiyor. Benim diğer doktorum 04 iğne baslattı. İlk bebeklerim 5 aylıkken kalbi durdu.siz yıne bırakmayın tedaviyi. İnşaAllah sinan hoca biran önce biryerde baslarda gideriz

Ben faktor 5 homozigotun daha tehlikeli oldugunu biliyordum. Acaba 02 mş yetmiyor. Benim diğer doktorum 04 iğne baslattı. İlk bebeklerim 5 aylıkken kalbi durdu.siz yıne bırakmayın tedaviyi. İnşaAllah sinan hoca biran önce biryerde baslarda gideriz
[/QUOTE]
İnşallah. homozigot tabii daha riskli. Ben genlerden en risklisi diye söyledim Yani sinan hoca öyle demişti. Rabbim şifamızı verir inşallah. 0.2 yetmedi mi yoksa kanama alanı vardı o mu sebep oldu bilemiyorum. Sinan hoca 0.2 nin diyet yaptığım için yeterli geldiğini söylemişti. Genetiğe yollayalım dedi genetiği de normal çıkmıştı. Nasip artık kısmette olsa olacaktı. İnşallah sağlıkla bebeklerimizi kucagımıza almak bize de nasip olur

İnşallah. homozigot tabii daha riskli. Ben genlerden en risklisi diye söyledim Yani sinan hoca öyle demişti. Rabbim şifamızı verir inşallah. 0.2 yetmedi mi yoksa kanama alanı vardı o mu sebep oldu bilemiyorum. Sinan hoca 0.2 nin diyet yaptığım için yeterli geldiğini söylemişti. Genetiğe yollayalım dedi genetiği de normal çıkmıştı. Nasip artık kısmette olsa olacaktı. İnşallah sağlıkla bebeklerimizi kucagımıza almak bize de nasip olur
[/QUOTE]
Amin canım inşaAllah. Sinan hocadan haberim olursa yazarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…