Gebeliğe Hazırlık Metionin diyeti ve Sinan beyin hastaları hadi destek olalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
sinan hocanın verdiği metionin diyetine ve iğneye rağmen mi homosistein kaç aktif s ve c kanpıhtılaşması değerlerin normal olduğu halde mi düşük oldu bu hastalığımızın kesin çözümü yok mudur ne yapsak(((

Evet herşey normale dönmüştü homosistein 8e düşmüştü. Çok inanıyordum ama en başa döndüm malesef

İbrahim esinler e gittim rahim filmi çekti sinan hoca gerek yok demişti rahim filminde perde çıktı şimdi perde ameliyatı olucam
nasıl oluyor rahim filmine gerek yok diyor perde çıkıyor.Bende İbrahim esinlere mi yönelsem perdeden dolayı mı düşükler diyor esinler(((( Sizinler durumumum aynı boşuna mı bekliyorum yoksa homosistein,pıhtılaşma metionin diyet olmadı 3 ay sonra diye boşuna mı bekliyorum yoksa

Bi çok kişiyi bebek sahibi yapmış başarılı bi doktordur ben kimseye sebep olmak istemem ama ben sinan hocayı tamamen zaman kaybı olarak görüyorum giden 1.5 yılıma da çok üzülüyorum ama dediğim gibi kimseye sebep olmak istemem çok evlat sahibi olan insan var sinan hoca sayesinde

anladım olmadı rahim filmini çektireyim bende çok teşekkür ederim...

anladım olmadı rahim filmini çektireyim bende çok teşekkür ederim...
rahim filminden sonraki ay gebe kalma olasiligi artiyor, o ay mutlaka esinizle beraber olun, bir yerlerde aciklamasi vardi bakabilirsiniz. ben sinan hocaya gelmeden rahim filmi cektirmistim temiz cikmisti, sonraki ay da gebe kalip 5.haftada kaybetmistim fakat belki sizinki tutabilir, sansinizi deneyin.

sizin kaç düşük oldu- homosistein aktic ve s değerleriniz ne kadar sürede düştü metionin diyeti yaptınız mı -değerleriniz düştükten sonra hamile kalıp 5.haftada mı düşük yaptınız -düşükten sonra farklı bir ted
aviniz oldu mu

ben sinan bey ile tanismadan once cihangir cakiciya gidiyordum, hsg yi de o yapti, zaten ondan sonraki dusuk sebebiyle genetik test istendi, mthfr tespit edildi, bu hamileligim ortaya ciktiktan sonra ben sinan hocaya gitmeye basladim, ilac kullnamaya basladim, yani benim icin oncesi sonrasi pek yok.

sinan hocaya amniyosentez yaptiran var mi? cok aciyor mu? sonrasinda sorun yasayan oldu mu? ben kendi isyerimde calisiyorum, sonraki gunlerde biraz isleri erteleyebilirim, sizce gerek var mi?

anladım inşallah sağlıkla ve hayırla kucağınıza alırsınız amin amin amin...

Merhabalar İstanbul'da yaşıyorum.. bende de kanda pıhtılaşma mevcut acaba söylediklerinizle ilgili daha detaylı bilgi alabilir miyim? Diyet nedir ne ilaçlar kullanıyorsunuz, bende 2 sene önce 5 haftalık bebeğimi kaybettim kan sulandırıcı iğne yapıyordum.

Benimde mthfr c 677 t heterezigot Sinan hocaya sorarak folik asitin metil formunu kullanıyorum

Merhabalar6+4 haftalık gebeliğim var ve pıhtı testlerimde heterozigot cıktı 5 doktora danıştım yarısı coraspırın kullanın yarısı 12.hafta kullanın dedıler hemotolog sordum kullanmana gerek yok denildi ,, Napcagımı şaşırdım

Eklentiler

• 00DE9654-1174-4CCA-A82F-F6276479FFC1.jpeg
    73 KB · Görüntüleme: 60
  • 410D7B21-6A04-448A-A75E-06B9822C038E.jpeg
    64,4 KB · Görüntüleme: 64
siz bu testi ankarada hacattepede yaptırın birde oradaki labaratuar ortamında test edilsin ve hacettepe doktorlarına sonuçları gösteriniz acizane düşüncem budur

siz bu testi ankarada hacattepede yaptırın birde oradaki labaratuar ortamında test edilsin ve hacettepe doktorlarına sonuçları gösteriniz acizane düşüncem budur
Bursada yasıyorumhacettepe de aynı cıkmıyor mu pıhtı sonucları nasıl cıkıyo ko acaba neden hacattepe acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…