Merhabalar ben deliriyorum iyi günler

Ben de huzursuz buyutuldum. Ufacik yasimda ara duzeltmeye calisirdim, ama ne kavgalar... su akar yolunu bulurmus, kendim yiprandigimla kaldim.ben yokken idare edebildiler. Cek karsina ne dusunuyorsan acikca soyle. Onlari anlamaya calistigini, bundan yoruldugunu, kardeslerini dusundugunu, senin ve kardeslerinin haytlarini iyilestirmelerini gerektigini, size ne hissettirddiklerini vs icinde ne varsa karsina alip konus onlarla. Sonra da ozel hayatlarini yasarken asil dusunmeleri gereken seyin sizler oldugunu, psikolojik olarak yipranmamaniz gerektigini anlat.oncelikle sizin ihtiyavlarinizin karsilanmasi gerektigini. sizin onlara ihtiyaciniz oldugunun farkinda degiller. Yuksek ihtimalle sizin dertsiz tasasiz oldugunuzu dusunuyorlar. Cek konus.
Buyumeleri gerek.

Benim esimin arkadasida herkese askim canim falan der.erkek kadin ayirt etmez.agiz aliskanligi sanirim.esim cok rahatsiz olurdu bu durumdan.mesafe koymaya basladi.adam eskisi gibi degil duzeldi.babaniz da ayni kelimeleri soyluyor mu.sigara almak bana sifre gibi geldi.

Kaç defa konuştum.Anlatırken bile ama o şöyle yaptı yoksa ben yapmazdım tarzında ilkokul çocuklarına dönüyorlar.Anlayacağınız ben sitem ederken bile bencillik diz boyu

Aslında sadece anneme hitap ederken kullanır.Ama çok samimi olduğu insanlar arasında da mesafeli durmaz ama bu kadarını ilk defa gördüm

Sadece tahmini olarak söylüyorum. Baban anneni kamuflaj olarak kullanıyor artık. Yoksa o kadar sevip o kadar da nefret edemezler birbirlerinden. Baban gay olabilir ve bunu evli bir adam olarak kamufle ediyor diye düşünüyorum

Aynılarından bizim evde var ben evlendim gittim hala aynı yanı sen cekiminle çocukluğunun gittiğimde kalıyorsun kardeş maalesef düzen dersen hala aynı tatillerinde bile yetiyorlar kafanı ağrımaya hayırlısı

Yani bir erkeğin ne kadar saf olursa olsun bebeğim vs gibi kelimeleri kabul edeceğini sanmıyorum. Karşıdaki kişinin erkek olduğundan eminsiniz değil mi ?? Ayrıca erkek ise de bence biraz daha izleyin madem saflıktan neden adını değiştirmiş... Size dönecek olursam bence anne baba kavgalarında evlatlarla çok yüzgöz olunma taraftarı değilim. Nasıl ki eş aileleri bilmemeliyse çocuklarda bilmemeli. Sizde bu sınır çoktan bozulmuş. Tek yapmanız gereken çok göze batmadan bu sınırı oluşturup ortamdan sıyrılmak. Kendinizi buna mecbur hissediyorsunuz ama değilsiniz sonuçta.

Alla sabır versin beklemek ,kurmak en sinir bozucu durum. Açığa çıktığında rahatlayacak mısınız bilmiyorum ama üstünü örtemeyeceğiniz kadar içinizi yiyorsa bu durum çözmek için çaba sarfedin bence.. Mesajlarını gizliden okumaya devam edin . Bir arkadaş sigara şifre olabilir demiş çok mantıklı. Daha önce böyle bir kredi olayı yasadıysanız babanız akıllanmamıs gibi en azından engellemek için gizliden haberdar olmanız daha iyi umarım şifre değişmez veya bu durumu babanız farketmez..

İkide bir sigara muhabbeti var...acaba şifreli bişey mi bu?

Burada saflık, enayilik yokki düpedüz eşcinsel ilişki var.. İnsan konduramaz, ben bile inanmak istemedim şuan ama öyle gibi görünüyor.
Üstelik mesajları neden şifreli?
İşin içinde iş var gibi, takipte kal az daha sabret.

Allah kolaylık versin sana, olan san ave kardeşlerine oluyor belliki

ABLALARIM,HANIMLARRRRR MÜJDEM VAR MÜJDEMMMMMM Sabahtandır odama kapanmış ağlıyordum derken babam geldi yanıma.Buradaki yorumları da okuyunca dayanamadım anlattım her şeyi.Gülmeye başladı falan.Sonra sarıldı öptü.Aldı telefonunu aradı bu kişiyi bu seferde telefonda başka bir isimle seslendi.Bu kişi de bizim kiracımızın torunu çocuğun başında ne annesi var ne babası.Babası hapishanede annesi ise terk etmiş evlenmiş.Çocuk bize gelirdi sık sık yemek için falan annem çok acırdı.Telefonu açtığı gibi baba dedi babama.Mesajlarda görmüştüm birkaç defa baba yazmıştı da çok dikkatimi çekmemişti babam sevdiklerine normalde baboş falan der diye.Meğerse benim babamı koymuş babası yerine.Babası hapishanede çünkü.Neyse babam konuştu falan dedi ki oğlum canını sıkacağım biraz ama baban nerede senin? Çocuk şehirle birlikte hapishane adı verdi.Annen nerede dedi? Yine bir şehir ismi verdi evlendi dedi.Direkt aklıma geldi kim olduğu.Babam özür falan diledi canını sıktım diye kapattı telefonu.Neyse sarıldı bana baban yanlış bir şey yapmaz diye Sonra sordum niye ismini değiştirdin o cevap vermeden direkt annem yüzünden değil mi?,dedim aynen dedi.Çünkü geçen gün bu çocuk yüzünden annemle tartışmışlardı annem babamın bu çocuğu evladı yerine koymasını sindiremiyor.Babam da çok vicdanlıdır.Şu an çok üzüldüm çocuk ne durumda ben burada ego kasıyormuşum gibi olduYa şimdi düşünüyorum da sesinden nasıl tanıyamamışımm? Demiştim size sesi küçük gibi falan off

Ne safi? Babaniz gayette gay bir iliski icersinde demekki?

Olaylarin ortasina kendini bu kadar cok katan kisi de sensin. Baban sana dememis ki al telefonumu karistir, kimle gezdigime karis diye. Ne diye hakemlik yapiyorsun? Bu insanlar senin dogumuna sebep olan kisiler. Sen yokken de kavga edip, tartisip, halletmislerdir konularini. Sen kendini bu olaylara dahil ediyorsun bana kalirsa.

Onun disinda. babam gay degildi de, annemle bi cok tartismalarina bende sahit oldm. ikisi de birbirini elestirirlerdi. En sonunda olay cok fena patladi.

Size hayirlisi olsn.

Sizde o askim bebegim laflarini babanizin safligina bagladiginizdan, ondan cok daha safsiniz gibi geldi bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…