Merhabalar ben deliriyorum iyi günler

buselite

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2016
69
37
27
Hayır yani gerçekten anlamıyorum benim dışımda bu kadar anormal bir aile sahip olan evlat var mıdır? Ağlaya ağlaya yazıyorum şu an yemin ederim.Çok yoruldum hanımlar çok sıkıldım daha yaşım kaç ki benim? Evin en olgunu olmaktan bıktım.Şu dünyada acaba kaç tane çocuk vardır ki annesi ve babasının her tartışmasında karar merciisi olan ya da anne babasının tartışması daha üsluplu,sağlıklı olsun diye her tartışmalarını yöneten bir hakem olan? Öyle basit tartışmalar da değil hani akrabalarımıza hakaretler havada uçuşur,birbirlerine ağza alınmayacak sözler söylenir, yani hayalinzdeki mucizevi ve asla hata yapmayan anne baba profili var ya işte o uçar gider saniyeler içerisinde.

Annem hayattımda gördüğüm en olgun olmama durumunu becerebilen kadın vallahi tebrik ediyorum hayretle izliyorum nasıl beceriyor hatun anlamış değilim.Babam mı? O da dünyadaki en vurdumduymaz insandır herhalde.Annem hiiiç demez evladımdır babasını bu kadar kötülemeyeyim, hatta bırakın kötülemeyi her şeyi anlatır bana kinini kusar.Babamın da çok aşağı kalır yanı yok.Ben de oturur dinlerim sabahtan akşama herkesin ne hatası varsa söyler ara bulmaya çalışırım aynı zamanda objektifliği elden bırakmamaya çalışırım.Bu benim çocukluğumdandır böyle ki yaşım çok büyük değil şu an zaten.

Neyse benim şu duruma gelmemi sağlayan iki büyük olayı anlatayım da sizler de bana çözüm önerisinde bulunun çünkü çevremde ne olursa olsun ben dinlerim kimselere bir şey anlatamam.Babam telefonunda mesaj kısmı şifrelidir neyse geçenlerde gördüm ben şifresini ve -kabul ediyorum hata olduğunu çok ayıp ettim özel hayat diye normalde çok vır vır ederim ama işte oldu bir kere- mesajlarına baktım x adında bir herifle konuşmuş.Adam buna aşkım mı dememiş bebeğim mi tabii ben çıldırdım sinirimden.Benim babam azıcık saf elinde üç kuruş parası olsa dağıtır sağa sola arkadaşımdır bir şey olmaz diye.Millet de kullanır bunu.İşte bu herif yazmış benim sigaramı sen alsana ben para biriktireceğim diye.Babam da saf saf olur demiş.Tabii benim aklımda bin bir şey.Aldım hemen numarayı aradım.Bir adam çıktı ben de yanlış numarayı aramışım deyip kapattım telefonu.Bir süre sonra bu adam babamı aradı kim dedim iş arkadaşım dedi geçiştirdi.Halbuki yaşı o kadar büyük değildi ki.

Bugün yine bu adam mesaj atmış dışarı çıkalım sigaramı al diye.Bu arada ismini bu sefer değiştirmiş.Nasıl sinirledim anlatamam.Ayrıca annem ve babam dün tartışmışlardı bugün annem tutturdu ben anneme gidiyorum diye.Başladım ağlamaya babam bağırdım çağırdım boş insanlarla geziyorsun,hani senin olgunluğun gerisini hiç hatırlamıyorum.Sinirden gerçekten titriyorum.Babama anlatamam mesajlarını okudum diye şimdi ne yapmalıyım? Dediğim gibi annem hiç olgun bir kadın değil anlatırsam ona ne yapacağı belli olmaz.Hakkınızı helal edin uzun oldu

EDİT:

ABLALARIM,HANIMLARRRRR MÜJDEM VAR MÜJDEMMMMMM Sabahtandır odama kapanmış ağlıyordum derken babam geldi yanıma.Buradaki yorumları da okuyunca dayanamadım anlattım her şeyi.Gülmeye başladı falan.Sonra sarıldı öptü.Aldı telefonunu aradı bu kişiyi bu seferde telefonda başka bir isimle seslendi.Bu kişi de bizim kiracımızın torunu çocuğun başında ne annesi var ne babası.Babası hapishanede annesi ise terk etmiş evlenmiş.Çocuk bize gelirdi sık sık yemek için falan annem çok acırdı.Telefonu açtığı gibi baba dedi babama.Mesajlarda görmüştüm birkaç defa baba yazmıştı da çok dikkatimi çekmemişti babam sevdiklerine normalde baboş falan der diye.Meğerse benim babamı koymuş babası yerine.Babası hapishanede çünkü.Neyse babam konuştu falan dedi ki oğlum canını sıkacağım biraz ama baban nerede senin? Çocuk şehirle birlikte hapishane adı verdi.Annen nerede dedi? Yine bir şehir ismi verdi evlendi dedi.Direkt aklıma geldi kim olduğu.Babam özür falan diledi canını sıktım diye kapattı telefonu.Neyse sarıldı bana baban yanlış bir şey yapmaz diye Sonra sordum niye ismini değiştirdin o cevap vermeden direkt annem yüzünden değil mi?,dedim aynen dedi.Çünkü geçen gün bu çocuk yüzünden annemle tartışmışlardı annem babamın bu çocuğu evladı yerine koymasını sindiremiyor.Babam da çok vicdanlıdır.Şu an çok üzüldüm çocuk ne durumda ben burada ego kasıyormuşum gibi olduYa şimdi düşünüyorum da sesinden nasıl tanıyamamışımm? Demiştim size sesi küçük gibi falan off

Son düzenleme:
Cek resti ben sizin psikologunuz degilim de hicbir ebeveyn kendi sorunlariyla cocuklarini yormamali yasi kac olursa olsun bunun kendine yapilmasina musaade etme dinleme onlari ne halleri varsa kendi aralarinda gorsunler

Cek resti ben sizin psikologunuz degilim de hicbir ebeveyn kendi sorunlariyla cocuklarini yormamali yasi kac olursa olsun bunun kendine yapilmasina musaade etme dinleme onlari ne halleri varsa kendi aralarinda gorsunler
Doğru söylüyorsunuz da karşımda benden çocuk insanlar var.Sadece ben olsam sıkıntı değil iki tane kardeşim var onlar için fedakarlık yapıyorumm

Yaşın kaç bilmiyorum ama işin gücün varsa ayrı eve geç. Karı koca ne halleri varsa görsünler.
Telefondaki ismi aradığını okuyuncaya kadar babası erkek ismiyle kaydetmiş herhalde diye düşünmüştüm. Meğerse gerçekten erkekmiş.
Bide anne babana de ki anlaşamıyorlarsa ayrılsınlar.

Maalesef o kadar büyük değilim okuyorum henüz.Yoksa kardeşlerimi de alır kaçarım.Bugün söyledim de zaten işe başladığım gibi yüzünüze bakmayacağım.Kardeşlerimi de alıp gidiyorum diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…