Merhaba benim 2 kizim var 3 cocuk dusunuyorum erkek bebek icin ne yapmam gerekiyor

niyetinizi az çok anladım ama inanın kız ya da erkek olmasının birbirine destek olmasıyla ilgisi yok, kişilik, karakter ve yetiştirilme burda önemli olan, inşallah sağlıklı bir bebeğiniz olur ☺️
Zaten derdim destek olsunlar ben hep yanlarında olmicam bizden sonra birbirlerine sahip ciksinlar

Cinsiyeti belirlemek bizim elimiz de olsa ,insanlar istediği cinsiyeti doğururdu değil mi? Hiç duydunuz mu böyle birseyi. Yani sorunuzun mantığı yok kusura bakmayin
Cinsiyeti belirlemek insanların elinde olsaydı daha tunç devrine geçemeden insanoğlunun nesli biterdi👨‍❤️‍👨

Merhaba benim 2 kızım var 2 de büyüdüler 3 cocuk için erkek olası için neler yapmam lazım lütfen yardımcı olun
Arkadaşlar tabii ki Allahın işine kimse karışamaz. Ve dediğiniz gibi hayırlı evlat olsunlar hayırlısı olsun ama sonuçta insanız oğlumuz varken kızımız olsun isteriz kızmız varken de oğlumuz olsun isteriz bunu çok normal görüyorum hanımefendiyi bu anlamda eleştirmeye de yanlış buluyorum. İki kız olması şart değil bence bir kızı olsaydı da diğer çocuğun erkek olmasını isterdi veya tam tersi bir oğlu olsaydı da diğer çocuğunun kız olmasını isterdi bence Rabbim her iki mutluluğu da tattırmayı nasip etsin herkese ve aratmasın.
Benim size tavsiyem bazı arkadaşlar yazmışlar yumurtlama gününde ilişkiye girmeniz diye ben de öyle duymuştum Bence ovülasyon testi ile takip edin ve tam yumurtlama günüze denk getirerek ilişkiye girmeye çalışın yalnız onunla ilgili çok konuşmalar var isterseniz araştırıp bulabilirsiniz önerilerden Allah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin ve Gönlünüzdeki gibi olsun.

Aslında beni anlayan en güzel mesaj evet üslupta yanlış yazmış olabilirim ama insaniz ben sadece bu dünyadan biz gidince kardeşlerin birbirine destek olmalarını istiyorum çünkü bir gebelik daha düşünüyorum sadece fikir almak için yazdım ve ben annesiz 2 kiz kardeş olarak büyüdük birimiz erkek olsaydık belki hayatımız farklı olurdu tesekurler sizde

X