Merhaba benim 2 kizim var 3 cocuk dusunuyorum erkek bebek icin ne yapmam gerekiyor

3.cocugu erkek olsun diye yapacaksiniz hiç yapmayın. Allah'tan hayırlı ve sağlıklı evlat isteyin. Benimde iki kızım var birde erkek çocuk olsun diye aklımdan hiç geçmiyor.
Böyle kafalari anlamıyorum cidden.
Ne önemi var ki evlat evlattir.
Erkeği, kızı mi var ?

3.cocugu erkek olsun diye yapacaksiniz hiç yapmayın. Allah'tan hayırlı ve sağlıklı evlat isteyin. Benimde iki kızım var birde erkek çocuk olsun diye aklımdan hiç geçmiyor.
Böyle kafalari anlamıyorum cidden.
Ne önemi var ki evlat evlattir.
Erkeği, kızı mi var ?

Bide birşey daha ekleyeceğim.
Allah size iki Sağlık evlat vermiş
Bu senelerce bekleyen ve olmayan insanlara nasıl bunu açıklayacağız ki böyle düşünürsek
Yıllarca hasret kalanlar var ..
Bence birdaha düşünün

Tabiki evlat evlatir bunun kafayala ne ilgisi var lütfen ben sadece gönlümden geçen alakalı yazdım
Cinsiyeti belirlemek bizim elimiz de olsa ,insanlar istediği cinsiyeti doğururdu değil mi? Hiç duydunuz mu böyle birseyi. Yani sorunuzun mantığı yok kusura bakmayin

Bide birşey daha ekleyeceğim.
Allah size iki Sağlık evlat vermiş
Bu senelerce bekleyen ve olmayan insanlara nasıl bunu açıklayacağız ki böyle düşünürsek
Yıllarca hasret kalanlar var ..
Bence birdaha düşünün
Evet haklısın bakın bende böyle düşünüyorum ama ben zaten 3 cocuk istiyorum Rabbım kızda verse başımla beraber yalnız ben 3 kardeş olsunlar birbirlerine destek olsun lar gözüyle bakıyorum ve linclemeyin bence hemen

Evet haklısın bakın bende böyle düşünüyorum ama ben zaten 3 cocuk istiyorum Rabbım kızda verse başımla beraber yalnız ben 3 kardeş olsunlar birbirlerine destek olsun lar gözüyle bakıyorum ve linclemeyin bence hemen
Ben linçlemedim ..

X