Merak ettimde, acaba gerçekten eşcinselmiydi ?

Ya bu arada lezbiyenler de okuzlukte erkekleri aratmiyo.
Gecen sahile indim kahve iciyorum sigarayi biraktim diye iki masa otede oturan kadindan bi tane rica errim.
Anam bir kesmeye basladi rahatsiz olup kalktim.
Hani erkek kesse garsonu cagirir beni rahatsiz ediyo dersin de kadindan sikayetci olsan kim inanir
Kadının lezbiyen olduğuna nasıl kanaat getirdin. :KK53:

Kadının lezbiyen olduğuna nasıl kanaat getirdin. :KK53:
Cevremde lezbiyen ve biseksuel arkadaslarim oldu hala var.
Gencligimizde ne menem bi yermis diye lezbiyen barlara da girmistim taniriz az biraz alakam olmasa da:KK76:
Erkek bile o kadar rahatsiz edici kesemez nasil olsa kadinlar fazla tepki almazlar diye bokunu cikarabiliyorlar anlayacagin

Cevremde lezbiyen ve biseksuel arkadaslarim oldu hala var.
Gencligimizde ne menem bi yermis diye lezbiyen barlara da girmistim taniriz az biraz alakam olmasa da:KK76:
Erkek bile o kadar rahatsiz edici kesemez nasil olsa kadinlar fazla tepki almazlar diye bokunu cikarabiliyorlar anlayacagin
Hoş değil gerçekten. :110:

ne çukuru yavrucuuummm hayatının baharındasın.. ben 31 yaşındayım hala 18 hissediyorumm.
konu sohbete taşınmış haberim yok.. V Violet_79 bak sana ver elini gidelim burdan dedim sohbete gelmişsin haberim yok yaa ama yaaa:-):-)
Heya vallaha su konuya gel geyik donuyo diycektim araya biseyler girdi:KK72:
Mune Mune kk da geyik bolumu acilsa bu tartismalar biticek ortalik cicek gibi olcak haberiniz yok :KK22:

Heya vallaha su konuya gel geyik donuyo diycektim araya biseyler girdi:KK72:
Mune Mune kk da geyik bolumu acilsa bu tartismalar biticek ortalik cicek gibi olcak haberiniz yok :KK22:
ah işte violet'ciğim, buradaki geyikle bdv'deki geyiğin tadı bir olmuyor. orada yasak ya.. böyle tadı bir başka güzel oluyor espirler uçuş uçuş beynimde dönüyor ama yazamıyorum işte ah mune'ciğimin cımbızı ahh ah:mad::-)

Ama guzel kariyam yine de caniim :KK16:
Bu arada ben omur billah citirim kizlar esim 9 yas buyuk olunca benden ben her daim citir kaliyorum otomatikman :KK54:

ah işte violet'ciğim, buradaki geyikle bdv'deki geyiğin tadı bir olmuyor. orada yasak ya.. böyle tadı bir başka güzel oluyor espirler uçuş uçuş beynimde dönüyor ama yazamıyorum işte ah mune'ciğimin cımbızı ahh ah:mad::-)
Ben bi kere banlandim tedbiri elden birakmadan ince ince dosuyom :))

Kadın gençken çiçekli bi mağaradır. Yaşlanınca o mağaradan bir ejderha çıkar diyen nietzsche i yakalayıp köşede sıkıştılarım o zaman iyisimi :63::63: gerçi anca mezarında sıkıştırırız ama olsun. :KK49:
Ay o adam genckene iyiydi de ay simdi adini duyunca afakanlar basiyo :)
Poroblemli sey :)
Ay ben yaslandim mi kizzz ne bicim konusuyom genckene menckene

X