Merak ediyorum!!

Kocasina direk böyle söylemiş mi beni rahatsız ediyor mu demiş ?
Anlatırken bana bazı mesajlar attı sosyal medyadan attığı mesajlar beni rahatsız etti dedim. Ne yazdı diye sordu bende aradan zaman geçtiği için aklımda kalanıyla anlattım.

Yani ıyıkı kötü şeyler olmamış normalde böle bı ısın sonu ya karakol yada hastane allah korumuş şükür ama elinde nasıl samimi konuşuyor. Şimdi sen desenkı nasıl böle konusu o'sun sana derkı kavgamı edeyım bırbırımızı mı öldüreyım ne dıosun der.

Tabiki sonunun böyle bir yere gitmesini istemem, asla! Ama ben isterdim ki hiçbir şekilde muhatap olmasın selam dahi vermesin. Eviyle ilgili bilgi almak istiyorsa diğer site yönetimindekileri arasın isterdim

Benimde duygularım ve durumum kendimi önemsiz hissetme, yanlız hissetme, gururumun hiçe sayılması ve eşime karşı soğukluk
Bunu eşinle çok net şekilde konuşmalısın o adamın bana yavşadığını bile bile nasıl bu kadar rahat davranabiliyorsun vs diye ben olsam çoktan delirmiştim. Size çok güveniyor ve zaten bir şey olmayacağını da düşünüyor olabilir. Asla şiddet önermiyorum tabiki, böyle bir durumla karsilassak eşimi ben tutarım sanırım saçma sapan biri yüzünden başına bir şey gelsin istemem kavga gürültü de olsun istemem ama en azından bi ara sen kim oluyorsun da benim karimi mutlu edeceksin falan de be adam

Anlatırken bana bazı mesajlar attı sosyal medyadan attığı mesajlar beni rahatsız etti dedim. Ne yazdı diye sordu bende aradan zaman geçtiği için aklımda kalanıyla anlattım.
Eğer mesaj içeriklerini bu denli soylediyseniz haklisiniz ama rahatdiz etti dediyseniz büyük ihtimalle merhaba nasılsın yazdı diye düşündü. Bu sıralar insan öldürmek o kadar kolaylaştı ki artık bu tarz şeyler beni çok korkutuyor. Eşinizin yerine kendimi koydugumda karıma güveniyorum , 2 çocuğum var bu adamla kavga etsem iş namus kavgasına dönecek birimiz ölecek birimiz hapiste curuyecek... Ha adamla muhattap olur muyum olmam, abi dermiyim demem o konu ayrı. Duyulmasın diye de yapmış olabilir. Bence oturup konusun.

Eşim konuştuğunu söyledi ama o gün telefon konuşmasına denk gelince anlattı bana bunu. Yani ben bu yüzden inanmadım sanki beni o an sakinleştirmek için söylüyor gibi hissetti.
Adama demiş ki sen benim karıma mesaj atmışsın hayırdır benim bunu duymayacağımımı sandın demiş. Ben bunun için birşey dahi duyarsam hissedersem ben senin karına mesaj atmam direk yaparım demiş.
Ama buna inanasım gelmiyor. Nedeni ise bu konuyu bu şiddetle biriyle konuşup sonra adam aradığıda nasıl hiçbir şey yok gibi konuşuyorsun?

Komşu oldugundan emin misiniz. Eşiniz sizi denemiş olabilir mi

Resmi olsa başı belaya girmesin istemiştir diyeceğim ama. Benim eşim de çok kıskanç değildir. Ama şey der böyle konularda insanın bir hakkı vardır. Sonu nereye gider belli olmaz der. Ben mesela böyle konulari ona bırakmam kendim ararım. Fakat bir kez üniversite arkadaşım baya baya asılmıştı mesajda. Onu soyleyince sinirlendi geri aramak istedi ben durdurdum. Yani beladan kaçan bir tiptir ama yine de gerektiğinde en azından benim yanımda sinirini belli eder. Veya karşı tarafla resmi olur.
Abi demese çok sorun yok derdim ama bilemedim.

Komşu oldugundan emin misiniz. Eşiniz sizi denemiş olabilir mi
O olduğuna eminim çünkü benim 2 saat önce nerde kiminle olduğumu söylediğinde sitede karşılaşmıştık, yanımdan geçtin demişti bende ordan anlamıştım komşu olduğuna

Nerde oldu bu konuşma ?(eşin ve adamın telefon görüşmesi) Toplum içinde mi, kalabalık ortamda mi ?

Zaten telefonla konuşmasına şahit olana kadar ne bu konuyu açtım nede ne yaptığıyla ilgili bir merakım oldu. Konuşmalardan sonra rahatsızlığım oluştu.

Zaten telefonla konuşmasına şahit olana kadar ne bu konuyu açtım nede ne yaptığıyla ilgili bir merakım oldu. Konuşmalardan sonra rahatsızlığım oluştu.
Haklısınız, ne diyeyim. İnsanı rahatsız eden ama sorun olarak da çok ortaya konulamayacak birşey. Ben de kesinlikle rahatsız olurdum.

Haklısınız, ne diyeyim. İnsanı rahatsız eden ama sorun olarak da çok ortaya konulamayacak birşey. Ben de kesinlikle rahatsız olurdum.
Tekrar bu konuyu konuşur muydunuz yoksa eşinizin konuşmasını mı beklerdiniz?

Bence komsu degildi mesajlari atan, esinizdi ya da komsuysa esiniz sizi sevmiyor maalesef

Siteyle ilgili toplantı da karşılaşmış ve ikisi yan yana geldiği sırada söylemiş
Abi diye normal tonda yaptığı konuşmadan bahsetmiştim. Gerçi toplantida bu konuyu açan adam abi yerine x bey falan diyip kısa kesebilirdi. Bence esinizle bu konuyu konuşun, size guvenmesinin güzel bir şey olduğunu ama artık etrafın manyak dolduğunu korktugumda eşim halleder güvenini hissetmek istediginizi belirtin.

Ne istiyorsunuz, saldırıp hapislerde mi sürünsün? Karısına güveniyor ,karısı ona dürüst adamla yüz göz olmanın anlamı ne ?
Saldirip hapilslere dusmesine gerek yok ancak telefonlada olsa uzaktan teoki gisterebilir veya adnala telefonda konusmaya mecbur kaldiginda adama agbi diye hitao etmeyebilir .daha resmi ve kisa konusabilir .yapabilir de yapabilir yani

Biraz kıskanma şart ya. Ben sizin yerinizde olsaydım eşime saygım ciddi anlamda azalırdı. Sapık mısın, ezik misin, özgüvensiz misin, olayları anlama kavramda yetersiz misin, bunlardan birisin başka seçenek yok be adam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…