Merak ediyorum!!

Peki siz neden tanımadığınz birisiyle mesajlaşıyorsunuz sizde eşiniz kadar normal değilsiniz

Peki siz neden tanımadığınz birisiyle mesajlaşıyorsunuz sizde eşiniz kadar normal değilsiniz
Mesajlarım demedim mesajları dikkate almadım dedim kim olduğunu anlayınca daha fazla ileri gitmemesi için uyardım. Bunda bi sakınca nerde var

Adam kendini açıkça tanıttı mı komşu olduğundan nasıl emin oldun senin tahminin mi tam anlamadım.
Hayır tabiki açık açık isim vermedi ama o olduğunu anlayınca ben söyledim adını ve ondan sonra açıkça duygularını yazdı bu kadar

Mesajlarım demedim mesajları dikkate almadım dedim kim olduğunu anlayınca daha fazla ileri gitmemesi için uyardım. Bunda bi sakınca nerde var
Adamın her türlü niyeti belli komşunuz olduğunu anlayana kadar mesajlaşma var ama ne gerek var etraf gerizekalı dolu evli bekar fark etmiyor yürüyorlar benim eşimle profil resmim olmasına rağmen tanımadğm birisi mesaj atmıştı direk engeli bastım

Şimdi siz diyince farklı düşündüm. Biz 6 şubat depremini yaşadık ve 2 küçük çocuğum vardı tabi ilk günlerde şartlar olmadığı için dışarıda kaldık hiçbir yere gidemedik. Daha sonra abimin yanına şehir dışına gitmeye karar verdim. Çünkü 2 çocukla o şartlarda kalmak çok zordu zaten evimizi kaybettik ve etrafımızdaki herkes de bizim gibiydi. Hani yakınlarımızdan onun evi var gidelim diyeceğimiz kimse kalmamıştı. Ben il dışına abimin yanına gidelim. Çok ısrar ettim fakat ben çocuklarımla kendi imkanlarımı bularak abimin yanına gittim o ise annesi ve kız kardeşi ve onun eşiyle kalmayı tercih etti. O Zamanlar vicdan yapmıştım ama şuan siz diyince başka duygular oluştu

Hanımefendi neye dayanarak mesajlaşma olduğunu söylüyorsunuz bilmiyorum. Lakin engellemeseydim belki yazmaya devam edecekti bilmiyorum. Zaten engellemeseydim daha sonra başka bir uygulamadan yazmak zorunda kalmazdı. Burda kendimin yargılanacağı yada suçlu hissedeceğim bişey göremiyorum

İbretlik ve cinnetlik bi olay.
Allahtan olay mesajdan öteye gitmemiş, gerçi gitse de eşinizin bi halt edeceğini zannetmiyorum.

Siz bir an önce o pasif herifi boşamaya bakın, o sapık adam haricinde de sizi mutlu edecek birilerini alın hayatınıza.

Şuan bu kararı vermek biraz ani benim için. 2 çocuğum var. Depremde evimizi kaybettik ve konteynerda yaşıyoruz. Şartlar benim için kolay değil şuan

Peki eşinizde adamı suçlu görmüyor zaten size mutluluklar

Hadi kıskançlığı geçtim,eşinizin varlığına yani direkt eşinize saygısızlık ve hakarettir bu sapik herifin yaptığı.Gercekten eşinizin bu tavrı akıl alır gibi değil.

İki ihtimal var; ya mesajları atan da esinizdi, bir sebeple sizi yokladı...Ya da bu adamla erkek ortamlarındaki samimiyeti dolayısıyla adam eşinizin tıynetini sizden daha iyi anladığı için cesaret bulup size yazdı...Çok üzgünüm ama ortadoğuda ancak "sahipsiz" olduğu bilinen kadınlar , gönlü olsa da olmasa da müsait kabul edilir... Hiçbir şerefsiz de önce kocasını babasıni yoklamadan kolay kolay bu kadarına cüret edemez....

Ne kıskançlığı hanımefendi! Bir sapığın sapıklığına maruz kalmışsınız, hala eşim kıskanmadı diyorsunuz. Eşiniz böyle bir durum karşısında çok rahat, akıl alır gibi değil. Yani defalarca bu kadar ileri giden bir sapık size zarar da verebilir..Bu ne rahatlık ! Biz kadın halimizle yeri göğü titretiriz. Bu adama kocam demeye devam edebilecek misiniz?

Ben olsam ayrılırdım bacım ben dürüstlükle eşime böyle bir olay oldu diye tehditleri anlatcam tacizleri anlatcam o gidip abi felan diye konuşacak .. niye ? Walla erkekliği pzv.lik sanıyor bazı erkekler kusura bakma ben olsam bi dakika daha kalmam o evde hatta o evden ayrılmadan numaranı hattını hatta telefonunu değiştir telefonda cihaz olup olmadığını bir telefoncu veya iyi anlayan birine göster. Aklıma bin ton şey geldi şuan. Allahım kötülükten korusun ya rabbi ne verirse hayırlısını versin insanlar kudurmuş başka açıklaması olamaz.

Merhaba herkese fikriniz ve düşünceleriniz için teşekkür ederim. Eşime rahatsız olduğum konuyu açtım. Aslında o konuşmak istedi. Telefonda konuşurken abi demesi önce dil alışkanlığı çok kişiye anlattığım için herkese böyle söylüyorum ama adamın eşi yanındaydı Birlikte konuştular bende kadın bişey anlasın istemedim. Anlayacaksa bizden anlasın istemedim dedi. Eminim kocasını tanıyordur ben imada bulunsam kadın senin yüzüne bile bakamazdı onu utandırmak istemedim dedi.Ayrıca adamla konuşmuş evet bu konuda toplantı sırasında konuştuğunu söylemişti ama öyle olmamış. Toplantı var diye çağırıp konuşmuş. Ve adamı tehdit ederken çirkin şeyler söylediğini kabul etti. Fakat ben çok sinirlendim asla böyle bir düşüncem vede fikrim olmadı. Adamı korkutmak için değil benim karıma başka bir kadını dahi rahatsız ettiğini duyarsam kötü şeyler yaparım demek istediğini söyledi. Aslında adamı kast ederek söylemiş.Yani onu ben yanlış anlamışım. Adamın karısı için değil başka bir kadına bile rahatsız etmekten bahsetmiş. Velhasıl çok net olmasa da içim Biraz rahatladı. Bundan sonra da bilgilendirmeler içinde site yönetiminden diğer arkadaşlar yardımcı olacak eşim değil.
Tekrardan teşekkür ederim . Hakkınızı helal edin. Beni destekleyip yanımda olmanız da beni ayrıca mutlu etti. Sevgiler

Bende böyle şeyleri eşine anlatip adamı katil etme noktasına getirecek kadınları anlamıyorum.siz kendinizi koruyabilirsiniz neticede.savciliga şikayet edebilirdiniz eşinizin desteğiyle.
Cinayetler böyle işleniyor unutmayın.

Bu dedikleri iğrenç şeylerin adama tepki göstermek olduğunu mu sanıyor? Bir de utanmadan gelip sana bu şekilde anlatıyor.kocanızın zihin yapısında gerçekten problemler var.
Neden iğrenç olsun cuckold bir yaşam tarzı , zevki de başka yani çokça bizde deneyimledik, evli cifte 3.erkegin katılması hazzı zevki başka, tabi yaşanan orda kalıyor.

Piraye Hanım a katılıyorum. Bir uzaktan akrabamız var yaşlı bir hanımefendi, kocası gezer tozarmış, arada çıkar gelir kadını hamile bırakıp çeker gidermiş yine. Baba evine dönse dönemez, bir düzine çocuk... Köyde başka biri bana yan bakmasın diye deliliğe vururdum, üstümden kadınlık emarelerini silerdim demişti. Kılık, kıyafet, saç, baş... Bıçak taşırdım hep üstümde demişti bir de. Sahipsiz bir kadının çaresizliği, boşa geçen bir hayatı, tükenmiş gençliği. Ve onun gibi bir çok kadın...

Konu sahibi siz yine de dikkatli olun adama karşı. Niyeti kötü geldi bana. Komşuymuşsunuz. Son dönemlerde çok olay yaşandı.

Eşinize diyecek bir şeyim yok, onu en iyi siz tanırsınız. Kimse kötü bir şey yaşansın istemez ancak biraz sıra dışı bulduğumu da söylemeliyim.

Neden iğrenç olsun cuckold bir yaşam tarzı , zevki de başka yani çokça bizde deneyimledik, evli cifte 3.erkegin katılması hazzı zevki başka, tabi yaşanan orda kalıyor.
Abicim burdan ekmek çıkmaz sana, çok yanlış yere geldin profil fotona da ayrıca bayıldım, 85D mi?

Umarım çocuğu falan yoktur bu b.ktan ekiplerinizde kimsenin.
Böyle üçlü beşli takılırken hiçbir çocuğu mahvetmeden defolup gidersiniz dünyadan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…