Merak ediyorum!!

Adam sana gel tanisalim seni mutlu edicem diyor kicanda adama telefonda abi cekiyorsa bu evliligi bir daha dusunmen gerekir .Zaten adama sinirlense acar bir telefon en azindan sahipsiz olmadigini gosterir adami haslardi .
Kocanin oncekikleri farklı .Bir erkek gibi bir koca gibi davranamamis artik o beni seviyor mu niye boyle yapti diye dusunme .sorman gereken soru su artik ben bu adamk seviyor muyum ? Hayatimda istiyor muyum ?

Bana attığı mesajları silmiştim. Ama aklımda kaldığı kadarıyla beni çok beğendiğini beni mutlu edeceğini benden çok hoşlandığını konuşmak görüşmek istediğini yazmıştı. Bende bu şekilde eşime anlattım. Yazdığı şeyleri. Depremden sonra yazdıkları da direk lütfen konuşalım bana bi şans ver gibi şeylerdi. Eşimde bu şekilde öğrendi
Öh yani eşiniz çok gevşek davranmış. Ben de öyle abi falan konuştuktan sonra sizin konunuzu açtığını sanmıyorum. Sizi durdurmak için olabilir. Daha önce hiç kıskanmadı mı sizi hep böyle rahat mıydı?

Bana attığı mesajları silmiştim. Ama aklımda kaldığı kadarıyla beni çok beğendiğini beni mutlu edeceğini benden çok hoşlandığını konuşmak görüşmek istediğini yazmıştı. Bende bu şekilde eşime anlattım. Yazdığı şeyleri. Depremden sonra yazdıkları da direk lütfen konuşalım bana bi şans ver gibi şeylerdi. Eşimde bu şekilde öğrendi
Ben mesajları biraz daha basit bir şey sanmıştım şuanda şok oldum.Hislerinizde yanılmıyorsunuz bence.

Benim eşim olsaydı ağız burun kırardı tek sağlam kemik bırakmazdı net biliyorum. Biri bana asılacak ve kocam bunu umursamicak adama abe mi dicek sen hayırdır derim ya karına yavşayan adama abe mi diyorsun sen yoluna ben yoluma derdim adamın mesajları normal değil abla normal karşılanmamalı.

Adam sana gel tanisalim seni mutlu edicem diyor kicanda adama telefonda abi cekiyorsa bu evliligi bir daha dusunmen gerekir .Zaten adama sinirlense acar bir telefon en azindan sahipsiz olmadigini gosterir adami haslardi .
Kocanin oncekikleri farklı .Bir erkek gibi bir koca gibi davranamamis artik o beni seviyor mu niye boyle yapti diye dusunme .sorman gereken soru su artik ben bu adamk seviyor muyum ? Hayatimda istiyor muyum ?
Durumu oraya getirsem mi? Kendimden emin olmadığım şey bu. Hani hak vermiyorum tabiki yaptığı beni derinden etkiledi çok da üzdü. Ama artılarını silip eksiye mi bakmalıyım. Yada aslından bunca zaman zihnimde oturmayan o belirsiz düşünceler şimdi yerini mi buluyor. Çünkü her kadın gibi kıskanılmak beni de mutlu ederdi. Ve ben bunu hiç yaşamadım. Hep eşimin kıskanacağı bişey yok çünkü derdim. Halbuki yani çevremdekiler için diyorum. Çok güzel bir bayan olduğumu çok dikkat çektiğimi vs vs duyarım. Buna rağmen eşimde böyle bir duygu hiç olmadı.

Ben mesajları biraz daha basit bir şey sanmıştım şuanda şok oldum.Hislerinizde yanılmıyorsunuz bence.
Evet bende sadece oturtmaya çalışıyorum zihnimde. Ben o olsaydım bu şekilde asla davranamazdım. Sevdiğim insanı asla muhatap alanına bile koymazdım.

Benim eşim olsaydı ağız burun kırardı tek sağlam kemik bırakmazdı net biliyorum. Biri bana asılacak ve kocam bunu umursamicak adama abe mi dicek sen hayırdır derim ya karına yavşayan adama abe mi diyorsun sen yoluna ben yoluma derdim adamın mesajları normal değil abla normal karşılanmamalı.
Beni de bu rahatsız etti zaten. Yani konduramıyorum gibi bişey. Nasıl olur nasıl yapar nasıl bu şekilde konuşur diyip hayrettyim. Yani benim de eyvallah diyip bi gidesim var yalan değil.

Durumu oraya getirsem mi? Kendimden emin olmadığım şey bu. Hani hak vermiyorum tabiki yaptığı beni derinden etkiledi çok da üzdü. Ama artılarını silip eksiye mi bakmalıyım. Yada aslından bunca zaman zihnimde oturmayan o belirsiz düşünceler şimdi yerini mi buluyor. Çünkü her kadın gibi kıskanılmak beni de mutlu ederdi. Ve ben bunu hiç yaşamadım. Hep eşimin kıskanacağı bişey yok çünkü derdim. Halbuki yani çevremdekiler için diyorum. Çok güzel bir bayan olduğumu çok dikkat çektiğimi vs vs duyarım. Buna rağmen eşimde böyle bir duygu hiç olmadı.
Konunuzu okurken mesajların içeriğini hiç o kadar ileri olacak şekilde hayal etmemiştim o yüzden eşiniz işini yapması gerekiyordu ama üslubu hoş değil diyip geçmiştim fakat burada gerçekten büyük bir sorun var.

1- Ya eşiniz size inanmıyor böyle bir mesajın atılmadığını düşünüyor
2-Ya sevmiyor
3- Ya da sevip inandıysa bile fazla geniş.Yarın öbür gün Allah muhafaza biri sizi taciz etse laf söylemeyecek koruyamayacak
4-Belkide iğrenç fantezileri var.
Dolayısıyla neresinden tutarsanız tutun her türlü konunun vardığı kapı yanlış ve olumsuz.Elle tutulur bi yanı yok.

Bak canim buradaki konu oyle simarikca kiskanilmak falan degil .adamin biri sana goz koymus kocan denilen herif adama agbi cekiyor . Oyle simarikca beni kiskanmiyor diyip dudak buzen kizlarla ayni konumda degilsin. adam gel seni mutlu edeyim demis daha ne desin ?Adamin karisina goz koymus adam ne diyosun sen hiyar kimin karisini mutlu ediyorsun diye egine telefonda agbi soyle boyle diyor .Adam karisini korumaktan aciz ak kiskanmkatan degil baya karisina goz koymuslar adam korumaktan aciz.iki gun sonra adam yuz bulup kapina gelse ne yapacaksin ? Kocan iki laf etmemis ya adam yuzbulduysa ? Boyle bir koca icin uzulunmez sadece bu adamdan soğulur .seni uzen sey kiskanilmamak degil korunmamak .baskasina karsi adamdan yardim istemissin bana asikiyor diye adam agbi cekmis .bence sen kocana karsi olan duygularini gozden gecir ? Hayatina gercekten bu adamla devam etmek istiyor musun gercekten ?

Eşiniz korkak olabilir mi ? Çünkü bir erkek sevmese dahi nikahlı eşine böyle bir şeyin yapılmasına müsaade etmez karşıdaki kişi güçlü biri ve eşiniz korkak olabilir bu da eşinizin gözünüzden düşmesi için gayet yeterli bir sebep
Olabilir çünkü düşünüyorum 13 yıldır hayatımda. Sanki benzer olaylar içinde hep geri durmayı tercih etti

Öh yani eşiniz çok gevşek davranmış. Ben de öyle abi falan konuştuktan sonra sizin konunuzu açtığını sanmıyorum. Sizi durdurmak için olabilir. Daha önce hiç kıskanmadı mı sizi hep böyle rahat mıydı?
Evet beni kıskançlık edecek hiçbir durumla karşı karşıya bırakmadı

Bak canim buradaki konu oyle simarikca kiskanilmak falan degil .adamin biri sana goz koymus kocan denilen herif adama agbi cekiyor . Oyle simarikca beni kiskanmiyor diyip dudak buzen kizlarla ayni konumda degilsin. adam gel seni mutlu edeyim demis daha ne desin ?Adamin karisina goz koymus adam ne diyosun sen hiyar kimin karisini mutlu ediyorsun diye egine telefonda agbi soyle boyle diyor .Adam karisini korumaktan aciz ak kiskanmkatan degil baya karisina goz koymuslar adam korumaktan aciz.iki gun sonra adam yuz bulup kapina gelse ne yapacaksin ? Kocan iki laf etmemis ya adam yuzbulduysa ? Boyle bir koca icin uzulunmez sadece bu adamdan soğulur .seni uzen sey kiskanilmamak degil korunmamak .baskasina karsi adamdan yardim istemissin bana asikiyor diye adam agbi cekmis .bence sen kocana karsi olan duygularini gozden gecir ? Hayatina gercekten bu adamla devam etmek istiyor musun gercekten ?
Şuan çok sopugum ona karşı. Hani sohbet edip şakalaşan eğlenen biriyimdir hep. Bir haftadır ağzımı bıçak açmıyor. Farkında ve konuşma gereği bile duymuyor. Ve ben gün geçtikçe daha çok soğuyorum.daha uzak durmak istiyorum

Merhaba aranıza yeni katıldım . 11 yıllık evliyim 2 çocuğum var. Çalışan bir insanım. Bir süredir aklımı çok derin dolduran bir konu var. Hem sizlerde fikir almak istedim, hemde kendimi biraz da iyi hissetmek istedim.

Yaklaşık 3 yıl önce aynı sitede oturduğumuz ve eşiyle de arkadaşlık sağladığım bir beyefendi sosyal medya hesabından face bir hesapla bana mesaj attı. Kim olduğunu bilmediğim için mesajları dikkate almadım. Fakat ilerleyen mesajlarda beni yandığını hatta bir kaç saat önce nerde olduğumu söyleyince şaşırdım. Bir kaç mesajdan sonra komşumuz olduğunu öğrendim, ve kendisine bunu asla bir daha yapma eşime söylersem durum başka olur diyip kapattım. Gel zaman git zaman deprem oldu ve evlerimizi kaybettik. Bir kaç ay sonra bu kez gizli bir uygulama da nunarasını gizleyerek tekrar yazdı. Ve ben artık aşırı rahatsız olduğum için eşime bi süre sonra anlattım durumu. Eşim bir daha olursa haberin olsun dedi ve konu kapandı
Depremden dolayı eşim site yönetiminde olduğu için süreci o takip ediyor ve tüm komşular eşimden bu bilgileri alıyor. Geçen gün bu adam aradı ve eşim benimle olan durumu bilmesine rağmen hem adamla samimi konuşmalar yaptı hemde "abi" falan diyerek açıklıyor. Tabi bu durum beni çok rahatsız etti. Olayı bilmesine rağmen nasıl bu şekilde konuşabilir diye üzüldüm. Aynı gün eşim o adamla konuştuğunu ve durumu bildiğini kısaca anlatarak tehdit etmiş.
Ama nedense ben adamla konuştuğuna inanmıyorum eşim ben uzatmıyaym diye kapatmak istedi konuyu. Ama her ne olursa olsun bu kadar samimi konuşması gerekmiyor diye düşünüyorum. Bu beni çok üzdü, yaklaşık bir haftadır uyuyamıyorum. Aklımda hep aynı soru "eşim beni gerçekten sevmiş olsaydı beni kıskanması hele de onunla evliyken başka bir adamın karısına mesaj atmasını nasıl unutur nasıl kapatır" diye sorguluyorum .
Yazım uzun oldu hakkınızı helal edin. Ama gerçekten içim çok daraldı.
Ne istiyorsunuz, saldırıp hapislerde mi sürünsün? Karısına güveniyor ,karısı ona dürüst adamla yüz göz olmanın anlamı ne ?

Kocasina direk böyle söylemiş mi beni rahatsız ediyor mu demiş ?

Ne denilir bilmiyorum bu sebeple bosanilir mi onu da bilmiyorum ben olsam soğurdum sanırım. En azından abi falan samimi konuşmalar yapmasaydi bu gevşekliğe giriyor
Benimde duygularım ve durumum kendimi önemsiz hissetme, yanlız hissetme, gururumun hiçe sayılması ve eşime karşı soğukluk

X