Memuriyete engel mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eğer farklı farklı insanlarla çok sayıda otel kaydınız varsa sıkıntı olabilir. Onun dışında 1,2 kez sevgilinizle bir otele gittiniz diye sorun olmaz. Öyle olsa kimse atanamazdı. Öğretmenlik alımlarında terör bağlantısı var mı,siyasi eylemlerde bulunmuş mu ona bakarlar. 1,2 kez otele gittiniz diye elenmezsiniz korkmayın yakında belli olur zaten. Ek olarak kimseye sevgilinizle otelde ne yaptınız bunu açıklamak zorunda değilsiniz. Kime ne yani? Keşke sabaha kadar sohbet ettik kısmını yazmasaydınız insanlar inandırıcı bulmayıp dalga geçebilirler nitekim geçmişler de🤷🏻‍♀️

Beş sene saklanıyor Allahım her efsaneye mi inanır bir insan. Lozanın da yüzüncü yılı doldu bak petroller hep bizim artık 😂😂
İşte o kadar cahilsin ki Fransız petrol şirketlerinin güneydoğudan birbir yavaş yavaş çekildiğini personellerin başka kurumlara aktardığını bile bilmiyorsun

Buna cevap bile vermeye değmez burası benim konum sen ikile güzelim
Senin bana cevap vermeye Yök puanin yetmez :) artistlik yapacağına mabadin yiyorsa referansina sorsana bakalım yediğin hurmalar seni tirmalayacak mi ? Gerçi bu üslup cirkefkik ve olmayan zeka seviyenle referans gerektiren bir sınava gireceğini öngörüyormuyorum rahat rahat git sinava bişi olmaz . Referanslı sınavlar seni fersah fersah aşıyor belliki

Eğer farklı farklı insanlarla çok sayıda otel kaydınız varsa sıkıntı olabilir. Onun dışında 1,2 kez sevgilinizle bir otele gittiniz diye sorun olmaz. Öyle olsa kimse atanamazdı. Öğretmenlik alımlarında terör bağlantısı var mı,siyasi eylemlerde bulunmuş mu ona bakarlar. 1,2 kez otele gittiniz diye elenmezsiniz korkmayın yakında belli olur zaten. Ek olarak kimseye sevgilinizle otelde ne yaptınız bunu açıklamak zorunda değilsiniz. Kime ne yani? Keşke sabaha kadar sohbet ettik kısmını yazmasaydınız insanlar inandırıcı bulmayıp dalga geçebilirler nitekim geçmişler de🤷🏻‍♀️
Tesekkkur ediyorum evet bunu tüm samimiyetimle söylemiştim gereksiz bilgi bana saklı kalsaydi. Zira sitedeki kimseyi tanımıyorum yargılanmak eleştirilmek gibi beni yalana iten kaygılarım yok doğru neyse onu demiştim

Bir de siz evli bir çocuk annesisiniz.
Evli barklı çocuklu kadının bin yıllık kaydına bakmazlar. Evlilik içinde kalmış olsanız onu takıyorsunuz derdim ama o kadar da değildir herhalde

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X