Memuriyete engel mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Selam kızlar bilgisi olan kişiler yazarsa sevinirim
Bu sene mülakata da girdim öğretmenlik mülakatına daha güvenlik soruşturması sağlık raporu vs aşamalarına gelmedim

Üniversitedeyken otel kaydi var o donem erkek arkadasımla 2 kere farklı zamanlarda başka şehire gittiğimizde tamamen cahillik işte aynı odada kalmıştık. Sabaha kadar sohbet etmistik çok lazım gibi:KK43:( bu gbtde çıkıyomus yeni öğrendim acaba bu önüme aksi şekilde gelir mi?
5-6 sene evvel psikiyatriye gitmiştim bir kaç kez tanı yok bu da sağlık raporu alirken sıkıntı olur mu?
Öğretmenim ve bende otelde kaldım güvenlik soruşturmasında sorun olmadı rahat olun

Bunlar sizin tamamiyle kişisel,özel hayatınızla alakalı şeyler.Hakim/savcı bile olsanız kimseyi ilgilendirmez.Eğer irdelerlerse sorgulayanda art niyet arayın derim.Aslında sizi anlıyorum o kadar absürd haberler oluyor ki internette insanın kafasının karışması çok normal.Siz müsterih olun

Bunlar sizin tamamiyle kişisel,özel hayatınızla alakalı şeyler.Hakim/savcı bile olsanız kimseyi ilgilendirmez.Eğer irdelerlerse sorgulayanda art niyet arayın derim.Aslında sizi anlıyorum o kadar absürd haberler oluyor ki internette insanın kafasının karışması çok normal.Siz müsterih olun
Teşekkür ediyorum :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X