Memuriyete engel mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Asker-polis-hakim savcı ve özellikle kaymakamlik sınavlarında dibine kadar çıkar . Lakin engel mi bilemem kaydı olup da atanan savcı tanıdığım var . Referansinizin kuvvetine ve kudretine bağlı 😆
Yasa dışı bir durum var mı diye bakıyorlar. Ooo bu hatun sevgilisiyle otelde fingirdemiş savcı yapamayız çarpı atalım demiyorlar 😂

Bu kafalarla aynı ülkede ve aynı çağda yaşamadığımızı düşünüyorum bazen. Biz 2024 Türkiyesindeyiz, bunlar ortaçağda ya da Afganistan'da falan.
81 ilde var olan otel sayısını düşünse anlayacak aslında ama. O binlerce otelin milyonlarca odasında günlük kalan kişilerin listesini kaç sene saklamak isterler. Neden binlerce öğretmeni fişlemek için😂😂

Selam kızlar bilgisi olan kişiler yazarsa sevinirim
Bu sene mülakata da girdim öğretmenlik mülakatına daha güvenlik soruşturması sağlık raporu vs aşamalarına gelmedim

Üniversitedeyken otel kaydi var o donem erkek arkadasımla 2 kere farklı zamanlarda başka şehire gittiğimizde tamamen cahillik işte aynı odada kalmıştık. Sabaha kadar sohbet etmistik çok lazım gibi:KK43:( bu gbtde çıkıyomus yeni öğrendim acaba bu önüme aksi şekilde gelir mi?
5-6 sene evvel psikiyatriye gitmiştim bir kaç kez tanı yok bu da sağlık raporu alirken sıkıntı olur mu?
Ben bu yüzden 90 puan aldığım halde atanamadim. Sevgilimle pansiyona gidişimi izletmislerdi.

Vay be ne kadar zekisin keşke sen kadar zeki olsaydım ağlıyorum şuan
Yahu akıl var mantık var. Bir düşünün bakalım devlet o soruşturmayı neden yapıyor? En namuslu kadın personeli seçmek için mi? Yoksa herhangi bir terörle bağlantısı var mı? Aileden kimsenin böyle bir durumu var mı diye mi bakıyor?
Devlete ne sizin otele gitmenizden.
Sizce mülakatta kimle gittin yattın mı bak doğru söyle demesi mümkün mü?
Azıcık mantık ya azıcık

Yok çok şükür kimseyle otelde kalmadım da, yani kalmış olsam arkasında dururdum. Otelde aynı odada kalıp sabaha kadar sohbeti kimse yemez çünkü 👍🏻
Bu seni ilgilendirmiyor senin beni onaylamani otelde ne konuştuğumu gerçekten ne yaptigimla ilgili seni ikna etmeye uğraşmıyorum. Böyle bir kayıt var devletin soruşturma sırasında ilgilendigi sadece bu kısımdır

Yahu akıl var mantık var. Bir düşünün bakalım devlet o soruşturmayı neden yapıyor? En namuslu kadın personeli seçmek için mi? Yoksa herhangi bir terörle bağlantısı var mı? Aileden kimsenin böyle bir durumu var mı diye mi bakıyor?
Devlete ne sizin otele gitmenizden.
Sizce mülakatta kimle gittin yattın mı bak doğru söyle demesi mümkün mü?
Azıcık mantık ya azıcık
Sohbet mi ettin, kitaba el bas, yemin et falan da diyorlarmış. Komisyondaki bi arkadaşım söyledi, kesin bilgi.

Bu seni ilgilendirmiyor senin beni onaylamani otelde ne konuştuğumu gerçekten ne yaptigimla ilgili seni ikna etmeye uğraşmıyorum. Böyle bir kayıt var devletin soruşturma sırasında ilgilendigi sadece bu kısımdı

Yasa dışı bir durum var mı diye bakıyorlar. Ooo bu hatun sevgilisiyle otelde fingirdemiş savcı yapamayız çarpı atalım demiyorlar 😂
Onurlu bir yaşam sürmek tarzı bir madde var icerigiinde otel kaydının bulunmaması şeklinde hakimlik savcılıkta ve diğer üst düzey memuriyette bu önemli bilip bilmeden konuşmayın. Öğretmenlik için bilgim yok bunu soruyorum sulandırmayin

Fingirdemis olmayı da bir bahane olarak sunabiliyorlar. Özellikle kaymakamlik sinavlarinda " zaafiyet " olarak gorebiliyorlarmis . Bizzat bu işlerle ilgilenen yukardaki birinden biliyorum . Tabi işin bahanesi yani torpili sağlam olan girer .

Onurlu bir yaşam sürmek tarzı bir madde var icerigiinde otel kaydının bulunmaması şeklinde hakimlik savcılıkta ve diğer üst düzey memuriyette bu önemli bilip bilmeden konuşmayın. Öğretmenlik için bilgim yok bunu soruyorum sulandırmayin
Onurlu bir yaşam sürmekle evlilik dışı cinsel ilişkinin ya da otel kayıtlarının bir alakası yok yalnız. Sevişen insanlar onursuz olmuyor. Her gece farklı farklı insanlarla otele giriş yapılmışsa o zaman sorun olur. Meslek haline getirilmiş demektir. Sevgilisiyle otelde kaldı diye kimseyi elemiyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X