Memuriyete engel mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Selam kızlar bilgisi olan kişiler yazarsa sevinirim
Bu sene mülakata da girdim öğretmenlik mülakatına daha güvenlik soruşturması sağlık raporu vs aşamalarına gelmedim

Üniversitedeyken otel kaydi var o donem erkek arkadasımla 2 kere farklı zamanlarda başka şehire gittiğimizde tamamen cahillik işte aynı odada kalmıştık. Sabaha kadar sohbet etmistik çok lazım gibi:KK43:( bu gbtde çıkıyomus yeni öğrendim acaba bu önüme aksi şekilde gelir mi?
5-6 sene evvel psikiyatriye gitmiştim bir kaç kez tanı yok bu da sağlık raporu alirken sıkıntı olur mu?
Sikinti olmaz canım bunlar.

Onurlu bir yaşam sürmek tarzı bir madde var icerigiinde otel kaydının bulunmaması şeklinde hakimlik savcılıkta ve diğer üst düzey memuriyette bu önemli bilip bilmeden konuşmayın. Öğretmenlik için bilgim yok bunu soruyorum sulandırmayin
Sabaha kadar "sohbet" etmenizin kimseye bir zararı olmayacağı gibi alakadar edeceğini de sanmam. Gerçekten yeterli puanı almanız tuhaf geldi şu an.

Sohbet ettiyseniz sıkıntı olmaz ama fikfik yaptiginiz ortaya cikarsa keşbiş olsun.
Ne biçim insanlarsiniz aynı zekasız lise öğrencileri gibi biri kaynatinca diğerleri de yüz bulup cıvıttiniz zaten soru sorduğum platformda sıkıntı bende hata ki gelip buraya yazdım sanki hangi kitle olduğunuzu bilmiyorum oturup boş boş yazdınız komik desen komik değil he anam he

Fingirdemis olmayı da bir bahane olarak sunabiliyorlar. Özellikle kaymakamlik sinavlarinda " zaafiyet " olarak gorebiliyorlarmis . Bizzat bu işlerle ilgilenen yukardaki birinden biliyorum . Tabi işin bahanesi yani torpili sağlam olan girer .
Kaymakam tanıdığım yok ama hakim savcı tanıdıklarım var. Hepsinin de öğrencilik hayatları ve sonrası gayet hareketliydi. Atanmasa onlar atanmazdı. Ki bu insanlar muhalif kesim, çok torpilli olduklarını düşünmüyorum.

Kaymakam tanıdığım yok ama hakim savcı tanıdıklarım var. Hepsinin de öğrencilik hayatları ve sonrası gayet hareketliydi. Atanmasa onlar atanmazdı. Ki bu insanlar muhalif kesim, çok torpilli olduklarını düşünmüyorum.
Bende zaten atanmiyorlar demedim işin bahanesi dedim ama bu elemek isteyenin eline bahane verildiği gerçeğini değiştirmiyor . Referansin Malum kişiye ne kadar yakinsa adam da kessen ataniyorsun, amcası 15 temmuzdan içeri girip o sene kendi hakim olan arkadaşımda var .

Fingirdemis olmayı da bir bahane olarak sunabiliyorlar. Özellikle kaymakamlik sinavlarinda " zaafiyet " olarak gorebiliyorlarmis . Bizzat bu işlerle ilgilenen yukardaki birinden biliyorum . Tabi işin bahanesi yani torpili sağlam ola

Fingirdemis olmayı da bir bahane olarak sunabiliyorlar. Özellikle kaymakamlik sinavlarinda " zaafiyet " olarak gorebiliyorlarmis . Bizzat bu işlerle ilgilenen yukardaki birinden biliyorum . Tabi işin bahanesi yani torpili sağlam olan girer .
Şimdi üşenmedim araştırdım. Otel kayıtları farklı isimli insanlarla farklı otellerde çok fazla kayıt olursa fuhuş şüphesiyle engel oluyormuş. Bir iki kişiyle gidilen otelle ilgilenmiyorlar.
Yani olay suç unsuru olan konularda. Kimsenin cinsel hayatı değil mevzu

Onurlu bir yaşam sürmek tarzı bir madde var icerigiinde otel kaydının bulunmaması şeklinde hakimlik savcılıkta ve diğer üst düzey memuriyette bu önemli bilip bilmeden konuşmayın. Öğretmenlik için bilgim yok bunu soruyorum sulandırmayin
Fuhuş baskını ,kaçak elektirik suçu ya da başka yüz kızartıcı suçtan bahsediyorlar orada.

Selam kızlar bilgisi olan kişiler yazarsa sevinirim
Bu sene mülakata da girdim öğretmenlik mülakatına daha güvenlik soruşturması sağlık raporu vs aşamalarına gelmedim

Üniversitedeyken otel kaydi var o donem erkek arkadasımla 2 kere farklı zamanlarda başka şehire gittiğimizde tamamen cahillik işte aynı odada kalmıştık. Sabaha kadar sohbet etmistik çok lazım gibi:KK43:( bu gbtde çıkıyomus yeni öğrendim acaba bu önüme aksi şekilde gelir mi?
5-6 sene evvel psikiyatriye gitmiştim bir kaç kez tanı yok bu da sağlık raporu alirken sıkıntı olur mu?
Sevgilimizle tatile gitmemizin neresi cahillik ya? 😀 cahil diye bu zihniyete denir.

Ne biçim insanlarsiniz aynı zekasız lise öğrencileri gibi biri kaynatinca diğerleri de yüz bulup cıvıttiniz zaten soru sorduğum platformda sıkıntı bende hata ki gelip buraya yazdım sanki hangi kitle olduğunuzu bilmiyorum oturup boş boş yazdınız komik desen komik değil he anam he
Muhtemelen senden 15 yas buyuk, senin hayalini bile kuramayacagin ust duzey bir memuriyette 10. yilina giren biriyim. Güle güle şekerim 😘😘😘

Şimdi üşenmedim araştırdım. Otel kayıtları farklı isimli insanlarla farklı otellerde çok fazla kayıt olursa fuhuş şüphesiyle engel oluyormuş. Bir iki kişiyle gidilen otelle ilgilenmiyorlar.
İlk başta bilen yazsın demistim. Sulandırıp sulandırıp sonra araştırmaya karar verdin. Ne mübarek insanım ki şu siteye girip boş boş yazmak dışında araştırıp bir bilgi öğrenmeye tesvik ettim seni. Hadi bakalım.

Tabi . Bu kaymakamlik mevzusu da benim derece ile elenen siniftan bir arkadasimdi ( erkek) sebebi şu olarak gösteriyorlar farklı zamanlarda farklj otellerde 4 farklı kadınla kaydı var . Komisyon bunu bir zaafiyet olarak görüp eliyor . Tabi biz bunu dedikodu kanalı ile duyduk. Yani kayıt altına girmeyin kızlar 😆🤛🏻refersnsi ona böyle bir aciklama yapmış

İlk başta bilen yazsın demistim. Sulandırıp sulandırıp sonra araştırmaya karar verdin. Ne mübarek insanım ki şu siteye girip boş boş yazmak dışında araştırıp bir bilgi öğrenmeye tesvik ettim seni. Hadi bakalım.
Ya ahahaha 😂😂😂
Ben araştırmış bulmuşum gelip buraya konu açacağına sen araştırsaydın tatlı kız 🤓 Bir de bana fındık aklıyla laf soktuğunu sanıyor 😂😂😂

Hakim savcılık akademisjnde olan bir arkadaşım bakıldığıni soyledi tabi onlara bakılıyormus. Polis askere zaten hem psikiyatriye hem otel kayıtlarına bakıyorlarmis. Aslında şehir efsanesi değil bu konu
Ya ne alaka benım kımınle otelde kaldıgımla devlet nıye ılgılensın
Ha güvenlik güçleri olacaksın irtibatlı pkk yada farklı teror orgutunden aranan bırısıyle kalmıssındır o onemlıdır
Bırıyle otelde kaldımı kalmadımı bunumu arastırıyor devlet

ya bide hepsi atandı devlet memuru oldu ben başka yollar seçtim oldugum yerden memnunum bende çalışıyorum benim yasadigim hayatı onlar asla yaşayamiyor ama sanırım beni kendilerine kendince şey görmüyolar onlar çok havalı meşgul ve ulasilmaz oldular.. Ben ezik kaldım 😅Tabi onlara göre böyle, içten içe bunun da etkisi oldu. Memur zihniyetindeki insanı başka hayatların mutluluguna olabillirligine ikna edemezsin. Mesela bugün de dönüş olmadi bi daha ararlarsa açmasam mi? Gıcık oldum bi çünkü
Bir ay önce atananları memur zihniyeti diye gömerken şimdi atanamazsam diye korkmak 😂😂

Evet gbt nde kayıtlı olarak saklanıyor bir ömür
Ya ne alaka benım kımınle otelde kaldıgımla devlet nıye ılgılensın
Ha güvenlik güçleri olacaksın irtibatlı pkk yada farklı teror orgutunden aranan bırısıyle kalmıssındır o onemlıdır
Bırıyle otelde kaldımı kalmadımı bunumu arastırıyor devlet

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X