Tüp Bebek Merkezleri Memory Foam ayakkabi

Romanya12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2019
2
0
28
Merhaba arkadaşlar ,malumunuz Skechers marka ayakkabılar oldukça güzel ancak bir o kadar da pahalı ,Türkiye'de hala yerli üreten memory foam ayakkabı yok mu guvendiginiz bir firma var mi ?

Merhaba arkadaşlar ,malumunuz Skechers marka ayakkabılar oldukça güzel ancak bir o kadar da pahalı ,Türkiye'de hala yerli üreten memory foam ayakkabı yok mu guvendiginiz bir firma var mi ?
Ben İzmir'de oturuyorum geçen gün eşimle Karşıyaka'da Mavibahçe diye bir AVM'ye gittik dolaşırken çocuk katında Minipicco diye bir marka bulduk canım. Modelleri çok güzel ve o bahsettiğin Memory Foam dedikleri tabanın ortopedik destekli anatomik tabanını yapmışlar tamamen yerli ve hatta İzmir'de imalat yaptıklarından bahsettiler. Diğer modellerine de baktık spor ayakkabılarını bende eşimde çok beğendik. İstersen bi bak derim. Komşularıma da tavsiye ettim online alışveriş olanağı da varmış ama deneyerek almanı tavsiye ederim. Mağazada bizi çok aydınlattılar. Doktorumuz hep düztaban giydirin diyordu oğluma doğduğundan beri onun yönlendirmesiyle hep nike adidas skechers aldık. Şimdi 3 yaşında ve hafif düz tabanlık oluşumu var ayağında hemen doktorumuzu değiştirdik sağolsun minipiccodaki arkadaşlar çok yardımcı oldular. Şubeleri de varmış. sana yakın olan var ise bi git dolaş derim. Biz pişman olduk bu adidas nike skechers 'dan sende pişman olma doktoruna da çok dikkat et canım. :KK66:

X