Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

mikrocum bu memorilade ki ilk denemende doktorun kimdi? bide asm neresi? ve sonra tekrar meoriale gelmek fikri nasıl oluştu sende?

iyiyi geceler...duasız olmaz tabiii...inşallah ağzından bal damlıyo vallaa...amin amin...görüşürüz

sümeyyecim sen nereliydin? arkadaşlar sana harf konusunu açıklamışlar bende bişey eklemek istiyorum. bazen bazı kelimler ağızdan "y" gibi telaffuz ediliyor ama halbuki yazılışı kesinlikle "ğ" . bundan da karıştırıyor olabilirsin.

TEMBEL DERİN ve DENİZ den selamlar...iyiler çok şülkür ama emmiyorlar..çatlıyıkcammm ne zaman emcekler...perişan olduk istanbulda artık eve dönmek istiyorum..
onlar tembel değil annesi, nazlı nazlı
yalovadayımmm..deniz otobüsü ile ist.1.20 dak geldim ordan memorile 1,5 saatte varamadım yaaa yoruldun canım anlayacağın
yARIN DETAYLI GÖRÜŞÜRÜZ ÖPTÜM HERKESİ....
sezyalcim bende yalovadan gelin geldim. neresinde oturuyorsun sen?
enteresan kadın..

günaydın herkese şuan memorıaldayım saat 10:30 ameliyat giricem dualarınıza ihtiyacım var
canım Rabbim işlerinizi rast getirisn inş..

medicalcim insan gerçektende kıyamayıp hap almıyor ama bi bakıma kendimize de yazık ediyoruz yaaa. mesela benımde 5. ayım bitti bitecek hala miğde problemım var. renni yi istediğim kadar içebilirsin diyorlar ben ısrarla son ana kadar bekliyorum. sende sıksık değil ama çalıştıın için arada bi minoset alabilirsin. vucut direncin artar. daha rahat atlatırsın canım..

merhabal nisanurcum sen nasılsın? tatlı oğlun nasıl?

kızlarrrr melekkk diye bir program varya orda bahsediyo erkeklerin %60 iç çamaşırını bir hafta değiştirmiyormuşşşş
iğrenç!!!!

kocişle arayı bozduk ya adam beni anlamıyor
neden okadar çektiğim eziyetleri biranda unuttu
gitti öyle üzülüyorumki
ah nurmecim ah. ayıptır sölemesi geçen gun adama mantı pişirdim, şöyle bi tabağa baktı "başka yemek yok mu,sadece bunu mu yicem" dedi!!!!

ben şimdi sana söylesem beni hemen bilirsin tanımayan yok beni ve ailemi...
söylemem söylemem banane banane

ben daha hiç hayatımda kocama mantı yapmadım gerci kocama değil hiç yapmadım...kocan senin kıymetini bilsin..nankör bu erkek milleti

yaa bana kızmadın dimi?içime dert olur benim...
eski yalovalıyız da biraz fazla tanınmış bi aileyiz o yüzden söylemek istemedim kusara bakma tamam mı

canım benim Allah şifa versin. bizim de bu duruma yakın bi arkadaşımız vardı.doktorlar yaşamaz alalım dediler bebek yaşadı. emmez dediler emdi. tepki vermez dediler verdi. şimdi 11 aylık oldu. tabi doğduğundan beri kaç kere ameliyat oldu. şimdide fizik tedavi görüyor. doktorlar bile şaşkın. ama çok dua edenı vardı. bir suru hatimler tefriciyeler yasinler okundu. rabbim sizede kolaylık versın. sizlerde okuyun. burda dua paylaşırsan seve seve alırız..

en son bırını boyle beklemıstık pozıtıf haberını vermıstı inş happy de verecek bu haberı
canım sanırım o bendim

ayol bende merak ettim dergiyi :)

ne oldu bılsenız
dun ben ısyerınde sandalyedeoturur pozısyonda uykuya dalmısım
ya şaştım kendıme
hasta geldı de uyandım

ayakta uyuyom valla komıgıme gıttı sonradan
alemsin

kızlarrr şimdi internetten baktımm 409.7 şoktayım hala...

maşşşşşşallahhhhhhhh

Canım deseydinya bunu bulamayanlarda var diye öpte başına koy
benimkide annesinde yiyor ama beğenmiyor illa sen yap diyiyor
bende korkuyorum kalp atışını duyana kadar bişe yapamam

kızlar göz sağlığımız için geceleri çok yazışmaları yasaklıyoruz yoksa hepimiz hastanenin ilk 1. Katı (göz doktorunu) ziyaret edicez sonra tüp bebeğe geçicez şaka tabi sakın alınmayın
ben bu duyuruyu onaylıyorum

canım ben yazdıklarından,senı davet eden bu kadının acaip derece de art niyetli olduğu sonucunu çıkardım. yani neden illaki senın gelmen şartmış? çok sevdiğinden mi yoksa gözune bişeyler sokmak istediğinden mi? kendini nasıl rahat hissedeceksen öyle davran. ben olsam gider miydim, herhalde gitmezdim. ama diğer kızlarında dedği gibi, git bebeği kucağına al ve sesli bir şekilde dua et. rabbim herkesın kalbini biliyor canım...

bu biraz da karşı tarafın düşüncesizliği ama. bu yeğenler kaç yaşında? insan biraz da düşünceli olur. hoş erkekler hiç düşünmezler böyle şeyleri benımde abim hiç bırakmazdı bizi. her hafta sonu bizde. bazen kuzenleri takar peşine gelirdi. ama kuçuk erkek kardeşim öyle değildi. hep sorardı bana, abla gelebilirmiyim yada kuzenlerimide getireb,ilirmiyim die. amannnnn çok çektim bende beee. açmayın yaramı...

ağlayasım geldi yaaaaa

falla canımamca mamca anlamam ben. böyle şeyler bi yerden sonra huzursuzluk yapar. sen hiç gelmesınler demiyorsun ki. evlisiniz daha çocuk yok. zaten kendınıze göre sıkıntılarınız var. bi hafta sonu insan kocasıyla kalmak ister. bu çocukların anasıda mı yok. oğlum yengenıze gidip durmayın demiyor mu. anammm. anlamadım ben gitti.
ben şimdi sana söylesem beni hemen bilirsin tanımayan yok beni ve ailemi...
söylemem söylemem banane banane
hmmmmm bak şimdi daha çok merak ettim kimlerdensiniz bacım siz. seferoğullarından mı tellioğullarından mı

Su erkekleri anlamak zor mis gibi mantı daha ne olsun
iş olsun

Canım deseydinya bunu bulamayanlarda var diye öpte başına koy
benimkide annesinde yiyor ama beğenmiyor illa sen yap diyiyor
bende korkuyorum kalp atışını duyana kadar bişe yapamam
yapma canım zaten. boşver. senden kymetli mi. bak benım 5. ayım bitmek üzere. hala bana birşey yaptırmamaya çalışıyor annemler. ben bile korkuyorum bişey olacak diye. bu arada yalnış anlaşılmasın, mantıyı ben açmadım, kamuoyunu yanıltmak istemem

Arkadaşlar lütfen beni tebrik edin. tam üç saat boyunca bıkmadan usanmadan buyuk bir sabırla yüzü aşkın sayfayı hem okudum hemde bazı yorumları cevapladım. kendimi aşmış durumdayım. hatta şuan saate bakıyorum. üç saatide geçmiş. Allah benim iyiliğimi versin inşallah

ben olsam var, kaşarlı tost derdim:))şımartmamak lazım sonra tpemize çıkıyolar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…