Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

incicim sormussun bi gelisme yokmu emmelerinde diye
bugun deniz 45 cc sutun 35 cc emdi gerisi sonda ile
derin daha hic beceremiyor malesef
bakalim bekliyoruz

oyle canım misafir aslında cok severim elimden geldigince iyi ağırlamayı severim bundan mutluda olurum ama biryere kadar hep sevdikleri yemekleri vs yaparım ama işte bizim kulturler cok farklı oyuzden bazı seyler uymuyor artık bende hiç tınlamıyorum onceden hep sevdikleri yemekleri yapardım ama şimdi ogun ne planladıysam yapıyorum bol bol sebze yemegi :)

Canım artık onlar misafirlikten çıkmış gerçekten. İyi yapıyorsun :)

canım bekarlar malesef evli vs olsa bu kadar gelemezler heralde herkesin kendi hayatı olur

Bunların anne babası bir şey demiyor mu? Yaşları kaç? Bir hafta sonu onlar gelmeden anne babasını arayıp bu hafta sonu sizdeyiz deyin bakalım nasıl oluyor :)

çok iyi o zaman memorial de daha pahalıdır zaten...bizde öyle düşünüyorduk zaten bakalım test daha ne isteyecekler...bende robertson tipi taşıyıcıymışımmmm
Rabbim sana sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin...daha önceden denedinizmi hiç.?

Amin hepimize inş.
Geçen yıl 2 denemem oldu. Biri iptal, birinde de negatif aldım.

bana gel canım yapayım sana ben yogurt cooook severim afiyet olsun

arkadaslar ben kacıyorum eşim su topikleiri okuyarak hamile kalınsaydı senin şimdiye torunların olurdu diyor biraz ilgileneyim kocacımla :)

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

bu ayın hamişleri transferlerinizi kim yaptı ya bi listesini çıkarsak bizede fikir vermiş olur nur hanımın yoklugunda kimle devam etmemiz konusunda liste uzmanımız inci yaparsın artık bi trasfer listesi :KK1::KK16::KK16:

Canım çoğunu Nur Hanım yaptı hatta sanırım hepsini :)
Nur Hanım olmazsa tedavimde Mustafa Bey'e gideceğim büyük ihtimalle.

canım sen nerelere gittin ayy benim ev kedisi elinden laptopunu aldım diye trip yapıyor bana :KK1: elinden oyuncağı alınmış çocuk gibi :))))

Denturum yazdım ya kaçıyorum diye :KK1:

inciii BİZİ BAŞKA TOPİKLERLE Mİ ALDATIYON YOKSAAA

Yok be güzelim :) Kaçmıştım o ara :)

ah nurmecim ah. ayıptır sölemesi geçen gun adama mantı pişirdim, şöyle bi tabağa baktı "başka yemek yok mu,sadece bunu mu yicem" dedi!!!!

Bulmuş bunuyor :KK20:

Canım deseydinya bunu bulamayanlarda var diye öpte başına koy
benimkide annesinde yiyor ama beğenmiyor illa sen yap diyiyor
bende korkuyorum kalp atışını duyana kadar bişe yapamam :KK50::KK50:

Senin eşin de bir tuhaf he. Anası yapıyor işte daha ne. Bunları anlamak zor gerçekten. Elini çek her şeyden. Bebeğim doğana kadar benden bir şey bekleme de. Olayın ciddiyetini kavrayamadı sanırım.

Arkadaşlar lütfen beni tebrik edin. tam üç saat boyunca bıkmadan usanmadan buyuk bir sabırla yüzü aşkın sayfayı hem okudum hemde bazı yorumları cevapladım. kendimi aşmış durumdayım. hatta şuan saate bakıyorum. üç saatide geçmiş. Allah benim iyiliğimi versin inşallah :KK1:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ben olsam var, kaşarlı tost derdim:))şımartmamak lazım sonra tpemize çıkıyolar..

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

incicim sormussun bi gelisme yokmu emmelerinde diye
bugun deniz 45 cc sutun 35 cc emdi gerisi sonda ile
derin daha hic beceremiyor malesef
bakalim bekliyoruz

Ah canlarım ya. Doktorlar durumla ilgili bir şey diyorlar mı? Ne kadar sürede eve çıkacak duruma gelirlermiş?
Allah yardımcın olsun inş.

Herkese günaydııınnnnn :KK16::KK16::KK16::KK16:

masama işime geri döndüm :KK43: ev çok güzel kıymetini bilin kadının yeri evidir hep söylerim ama malesef şartlarrrr...

Günaydın canım. Öyle deme ya :KK43: Çalışmak iyidir güzeldir. Evde olmak tabi iyi ama çalışmaya alışan insan için bir yerden sonra sıkmaya başlıyor. En sinir olduğum şey de evde olunca iş hiç bitmiyor :)
Yarın nerede yaptıracaksın testi?

evet aslında ev kadnlarını işler bunalıma sokuyo yap boz oyunu gibi bu ev işleri, yada insanoğlu nankör...

yarında işe gelicem buraya en yakın yerde bezmi alem olabilir yada çapa tarafında bi polikinilkte yada evden işe geç gelicem yaptırıp öyle gelcem yani çok karışık bilemiyorum canım..

2013 yılında Memorial Hastanesi'nde tedaviye başlayacakların sağlıkla hamile kalıp hayırlısıyla yavrularını kucaklamaları, hamile kalanların sağlıkla doğum yapabilmeleri için 500 Yasin ve 500 Meryem suresi

Yasin Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

happy - 30

inci - 30

led_zeppelin - 10

melisdilek - 41

meryem - 30

mikro - 30

nurme - 10

qingdao - 10

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 30

kalan: 134

Meryem Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

happy - 30

inci - 30

juliaa - 30

meryem - 30

mikro - 30

nurme - 10

qingdao - 10

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 30

kalan:155

25 nisan perşembe gününe kadar

masama işime geri döndüm :KK43: ev çok güzel kıymetini bilin kadının yeri evidir hep söylerim ama malesef şartlarrrr...

happycim bnnde senin gibi düşünüyorum canım üni.bittiği günün ertesi gün işe başladım 6 yıldır çalışıyorum hiç ara vermeden ama martta süpriz yumurta gelirse bende bırakıcam inş. iş konusunuda takmayın kızlar çalışırkende aynılarını yapıyoruz en azından işin stresi yok sabah erken kalksanda işe yetişme derdin yok ev gibisi yok :))

günaydınlar gece takip etmek ne güzelmiş ya :) sadece 2 sayfa okudum

2013 yılında Memorial Hastanesi'nde tedaviye başlayacakların sağlıkla hamile kalıp hayırlısıyla yavrularını kucaklamaları, hamile kalanların sağlıkla doğum yapabilmeleri için 500 Yasin ve 500 Meryem suresi

Yasin Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

happy - 30

inci - 30

led_zeppelin - 10

melisdilek - 41

meryem - 30

mikro - 30

nurme - 10

qingdao - 10

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 30

kalan: 134

Meryem Suresi okuyanlar

akasya - 10

beyazzmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

happy - 30

inci - 30

juliaa - 30

meryem - 30

mikro - 30

nurme - 10

qingdao - 10

sevda_linka - 15

sezyal - 20

western - 30

kalan:155

25 nisan perşembe gününe kadar

arkadaşlar merhaba ;

yaklaşık 1 haftadır nete giremiyordum. dönem dönem boyun tutulması yaşıyorum . ancak toparlanabildim.

perşembe gününe kadar 30 yasin 30 meryem suresi okuyabilirim bende

bu arada dün görüşmeye gittim. Semra hanım 2. tedaviye hemen başlayalım dedi ancak fsh ım 21 çıktı şubat ayı başında tedaviye başlamadan önce 17.5 du. 1 ay daha bekleyeceğiz mart ayının başında tekrar kontrole gideceğim eğer değerim iyi ise 2. tedaviye başlayacağız. Herkese mutlu bir mart ayı dilerim şimdiden.

Son düzenleme:
incim merhaba nasılsın canım umarım herşey yolundadır bugün şifam doğum yapacak çok merak ediyorum darısı bana ve sizlere inşallah :KK16:

kızlar folibol tamamda coraspinde kullanmaya devam ediyomuyuz akşam drlar sadce jele geç ve clexana devam dediler bende sormayı unuttum..içim mi içmiyim mi?

Nur Hanım'a gidip de memnun olmayan yok :) Öyledir her şeyi enine boyuna inceler, anlatır sağolsun. Çok sevindim adınıza. Testleri Zeynep Kamil'de yaptırabilirsin, ben sorunsuz halletmiştim ama sorun yaşayan arkadaşlar da oldu maalesef. Diretirsen yapıyorlar mutlaka.
Nur Hanım gerçekten doktordan öte bir abla bir dost gibi yaklaşıyor insana.

Nur hanıma sordum nisan sonu gibi gidiyormuş, biz de eğer verilen tahlilleri yetiştirebilirsek mart gibi düşünüyoruz.
Nur hanıma yetişemezsek, semra hanımı tercih etme hakkımız var mı?

X