Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

herkes için aydın bir gün olur inşaallah.
happy canım mutlu haberlerini bekliyoruz bu gün.
pozitif sonuç alan arkadaşlar ne gibi belirtiler yaşadınız. paylaşırsanız sevinirim.
belirtilere takılmak istemiyorum ama aklım hep orda.benim hiç belirtim yok sadece ara ara kasıklarım ağrıyor o kadar.

Alminacım kulaklarını çınlattık dün akşam :KK1: Transferin pazar günü mü olmuştu?

herkes için aydın bir gün olur inşaallah.
happy canım mutlu haberlerini bekliyoruz bu gün.
pozitif sonuç alan arkadaşlar ne gibi belirtiler yaşadınız. paylaşırsanız sevinirim.
belirtilere takılmak istemiyorum ama aklım hep orda.benim hiç belirtim yok sadece ara ara kasıklarım ağrıyor o kadar.

günaydın canım
canım belirtilere takılma kendini dinleme derim ben bol bol dua et inşallah hayırlı haberler alrız senden
benim öyle çok belirtim olmadı arada kasıklarım batıyordu birde test gününe yakın gögüslerim acımaya başlamıştı o kadar
herkesin bünyesi farklı canım kafana bişi takma pozitif ol konuş bebişlerinle

2013 yılında Memorial Hastanesi'nde tedaviye başlayacakların sağlıkla hamile kalıp hayırlısıyla yavrularını kucaklamaları, hamile kalanların sağlıkla doğum yapabilmeleri için 500 Yasin ve 500 Meryem suresi

Yasin Suresi okuyanlar

beyazzmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

happy - 30

inci - 30

mikro - 30

qingdao - 10

sezyal - 20

western - 30

kalan: 250

Meryem Suresi okuyanlar

zmbak - 40

dentur - 30

derya - 10

eda - 20

happy - 30

inci - 30

juliaa - 30

mikro - 30

qingdao - 10

sezyal - 20

western - 30

kalan:220

25 nisan perşembe gününe kadar

ayy canım kıyamam bende tup bebekten once lap. oldum orda senı cok ıyı anlıyorum ama emıın ellerdesın hıc korkma
beımde sol tupum alınacaktı amelıyattan bı cıktım tupunuzu almadık gerek kalmadı dedıler
hsg de sıvı bırıkmesı gorunuyodu
ama lap.ta saptanmamıs
ileri deerecede yapısıklıklar varmıs karnımın ıcınde onlar temızlenmıs
Allah şifanı versin dilberimk

benimde hsg de sıvı brirkmesi var ondan tanısal laparoskopi olucam ALLAH razı olsun

yalovadayımmm..deniz otobüsü ile ist.1.20 dak geldim ordan memorile 1,5 saatte varamadım yaaa yoruldun canım anlayacağın
yARIN DETAYLI GÖRÜŞÜRÜZ ÖPTÜM HERKESİ....

canım bende yalovadan geliyorum. yol 20 dk falan. sen neden o kadar takıldın. trafikmi vardı. ben ilk tedavimde 10 gün boyunca hergün git gel yapmıştım. artık gemi görmek istemiyordum. ama dondurulmuşlar çok rahat oldu. 3 defa gittim o kadar.

günaydınlarrrrrrrrr:KK16::KK16::KK16: inşallah bugün hayırlı haberler alırız son iki sayfayı okuyabildim galiba happy'den güzel bir haber bekliyoruz değil mi?başka var mı?

hasta olanlara çok geçmiş olsun.rabbim şifa versin.amaliyata girecek olan arkadaşımızın allah yardımcısı olsun.bebişini kucağına almasına vesile olsun bu amaliyat inş.size sık sık yazamıyorum,sohbet edemiyorum ama sizleri tanıyorum,takip ediyorum.rabbim hepinizin yardımcısı olsun,kucaklarınız;sağlıklı,hayırlı bebişlerle dolsun inşallah:KK16::KK16::KK16:
günaydın canımmm
inşallah bugün happy den gelicek güzel haberler sonra almina var sonrada bizim mart grubu hayırlısıyla inşallahhh
Günaydııınnnn :KK16: Göndermedim bilgisayarı bugün :KK1:

Happy merakla ve heyecanla bekliyoruz güzel haberi:KK16:

Dilber çok geçmiş olsun şimdiden. Allah yardımcın olsun. İnş. kolayca atlatırsın. Bebek uğruna olunca ameliyat bile insana iyi geliyor (bana öyle gelmişti)

Medicalcim minoset, parol tarzı ağrı kesiciler alabilirsin. Tek çözüm istirahat ve bol c vitamini. Çalıştığın için istirahat zor bir de hastalarlasın tüm gün. Olabildiğince korumaya çalış kendini. Ballı sütü ihmal etme evde, bulabilirsen kestane balı çok iyi olur. Çok geçmiş olsun :KK31:

günaydın bitanem nasılsın bilgisayarı göndermemekle çok doğru bir karar vermiişsin canım:KK9:

günaydın canımmm
inşallah bugün happy den gelicek güzel haberler sonra almina var sonrada bizim mart grubu hayırlısıyla inşallahhh

günaydın bitanem nasılsın bilgisayarı göndermemekle çok doğru bir karar vermiişsin canım:KK9:

Mart grubundan bir futbol takımı kuracağız neredeyse :KK1:
İyiyim şükür zambağım sen nasılsın fındığınla birlikte?
Bugün gelemesem çatlardım :KK1:

benim transferim cuma oldu canım. beni hatırlamanız çok mutlu etti beni.

Hadi hayırlısı. Aslında biz unutmuyoruz ama yazmayanlar kendilerini unutturuyorlar maalesef :KK50:

Hamile kalan bir kaç arkadaş kayboldu ortalardan.

günaydın canım
canım belirtilere takılma kendini dinleme derim ben bol bol dua et inşallah hayırlı haberler alrız senden
benim öyle çok belirtim olmadı arada kasıklarım batıyordu birde test gününe yakın gögüslerim acımaya başlamıştı o kadar
herkesin bünyesi farklı canım kafana bişi takma pozitif ol konuş bebişlerinle

zambakcım bebişlerinle demişsin ya hoşuma gitti. 2 tane transfer edildi bana da. daha önce yazmamıştım.ama senin içine doğdu galiba bebişler.
belirtilere takılmamaya çalışıyorum ama aklım takılıyor.

Mart grubundan bir futbol takımı kuracağız neredeyse :KK1:
İyiyim şükür zambağım sen nasılsın fındığınla birlikte?
Bugün gelemesem çatlardım :KK1:

Hadi hayırlısı. Aslında biz unutmuyoruz ama yazmayanlar kendilerini unutturuyorlar maalesef :KK50:

Hamile kalan bir kaç arkadaş kayboldu ortalardan.

canım hep burdayım okuyorum ama yazamıyorum. haklısın aslında arada yazmam gerek.
ama iş yerinde anca bu kadar oluyor.

zambakcım bebişlerinle demişsin ya hoşuma gitti. 2 tane transfer edildi bana da. daha önce yazmamıştım.ama senin içine doğdu galiba bebişler.
belirtilere takılmamaya çalışıyorum ama aklım takılıyor.

Şu an onlar seninle, bunun tadını çıkar. Annelerini bırakmayacaklar Allah'ın izniyle.
Dondurulmuş tedavisi taze tedaviye göre çok daha olumlu sonuçlar veriyor, bunu düşün :KK34:

canım hep burdayım okuyorum ama yazamıyorum. haklısın aslında arada yazmam gerek.
ama iş yerinde anca bu kadar oluyor.

Ben sana bir şey demedim yanlış anlama :)
Sen yazmışsın ki biz de seni anımsamışız :)
Tabi çalışıyorsun her zaman burada olamazsın.
Benim üzüldüğüm nokta şu, tedavide oldukları zaman bir sürü şey yazanlar sonuç aldıktan sonra kayboluyorlar. Negatif alanlara sözüm yok, haklılar kendilerini toparlamak için gelmiyorlar ama pozitif alanlar neden gidiyor anlamıyorum. 4-5 günde bir hal hatır sormak, kendisinin nasıl olduğunu yazmak zor olmamalı. Bu benim fikrim tabi.

allahım çok hafifde olsa güneş kendini gösteriyor içim bir çoştu bahar gelsin her nekadar benim alerjilerim olsada bahar demek bebek demek bebek demek dünya demek ohhhh happynınde haberi gelsin toplu bir halay çekelim nurmenin halaylarından :KK1: :KK1:

X