Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

iyi gecelr canlarım ben yokken neler kaynatmışsınız bi bakayım dedim ama işin içinden çıkamadım yine senin kaynana varya kaynana tam kaynar kazanlık:))

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
Sabahı bekliyoruz hep birlikte :KK16:

Ben de kaçayım yavaştan, sabah erken kalkacağım :)
Öpüyorum sizi.

Son düzenleme:
günaydın herkese şuan memorıaldayım saat 10:30 ameliyat giricem dualarınıza ihtiyacım var

ayy canım kıyamam bende tup bebekten once lap. oldum orda senı cok ıyı anlıyorum ama emıın ellerdesın hıc korkma
beımde sol tupum alınacaktı amelıyattan bı cıktım tupunuzu almadık gerek kalmadı dedıler
hsg de sıvı bırıkmesı gorunuyodu
ama lap.ta saptanmamıs
ileri deerecede yapısıklıklar varmıs karnımın ıcınde onlar temızlenmıs
Allah şifanı versin dilberimk

günaydın kızlarrrr

happyyy canım hadi güzel habelerlerini alda gel bizde şenlenelim canımmmmm:KK16:

mikrom benim randevu ertelenmişti biliyorsun bekledim ama nasıl bekledim birde bana sor
nur hn. dediki gitmedinmi başka doktora bazı hastalarım dayanamayıp gidiyorlar dedi:KK9:
ama ne yalan söyleyim sırf nur hanımla olsun diye gitmedim iyikide gitmemişim
içimden nur hn.doktor demek gelmiyor onca doktor gördükten sonra melek o:nazar:

aysunay canım hayırlısı olsun kuzuların gelsinde hayırlısıyla sen gerisini düşünme :KK16:

selam arkadaslar
medi çk hasta
gribim azdıkca azdı
genızım yanıyo resmen
kulaklarım felan kasınıyor
hıc ılac almayınca kac gunde gecer acaba ya ?
mınoset felan serbestmıdır
kıyamıyom kı ılac alıyım ya :KK43:

selam arkadaslar
medi çk hasta
gribim azdıkca azdı
genızım yanıyo resmen

günaydın canım çok geçmi olsun.inşallah çabuk iğleşirsin .hıc ılac almayınca kac gunde gecer acaba ya?demşsin ya bi laf var ya ilaç içrssen 1 hafta içmezzsen 7 gün de geçer diye.o geldi aklıma.

hepinize günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn....

bugün hapyy dan müjdeli haber gelecekkkkk:emir_bebek::KK49:
günaydın canım nasılsın inşallah güzel haberler alıcaz heppyden
günaydın herkese şuan memorıaldayım saat 10:30 ameliyat giricem dualarınıza ihtiyacım var
canım allah şifa versin inşallah güzel sonuçlar alırsın :KK16: dualarımızdasın canım
günaydın canım uyuyamadım sabahta 7 de uyandım.eşim hala uyuyo:))

size inşallah güzel bi haber verebilirim arkadaşlar, kafam çok karışık...

memoriale gidicez drlada görüşürüz belki...
günaydın canım nasılsın sen şimdi çok karışıksındır bol dua et canım allahın izniyle hayırlı haberler alıcaz
selam arkadaslar
medi çk hasta
gribim azdıkca azdı
genızım yanıyo resmen
canım çok geçmiş olsun bende çok hasta olmuştum ve ilaçsız 2 haftada anca toparladım sana tavsiyem bol bol istirahat et
ben nur hn . mail atmıştım ne yapayım diye minoset alabilirsin birde bol su demişti ama içmemiştim ben bol c vitamini al
ballı ıhlamur süt iç inşalalh çabuk toparlanırsın
günaydın kızlar happy ne yaptın? günümüz aydı hadi gözümüzde aysın ver güzel haberide.:KK49:

günaydın canım nasılsın
allahın izniyle inşalalh sevinicez bugünnn

herkes için aydın bir gün olur inşaallah.
happy canım mutlu haberlerini bekliyoruz bu gün.
pozitif sonuç alan arkadaşlar ne gibi belirtiler yaşadınız. paylaşırsanız sevinirim.
belirtilere takılmak istemiyorum ama aklım hep orda.benim hiç belirtim yok sadece ara ara kasıklarım ağrıyor o kadar.

selam arkadaslar
medi çk hasta
gribim azdıkca azdı
genızım yanıyo resmen

geçmiş olsun medicalcim. Rabbim şifa versin. inşaallah en kısa zamanda geçer. ama ilaç almasan iyi olur bence. çok kötü olursan da doktorunla konuş derim ben.

günaydınlarrrrrrrrr:KK16::KK16::KK16: inşallah bugün hayırlı haberler alırız son iki sayfayı okuyabildim galiba happy'den güzel bir haber bekliyoruz değil mi?başka var mı?

hasta olanlara çok geçmiş olsun.rabbim şifa versin.amaliyata girecek olan arkadaşımızın allah yardımcısı olsun.bebişini kucağına almasına vesile olsun bu amaliyat inş.size sık sık yazamıyorum,sohbet edemiyorum ama sizleri tanıyorum,takip ediyorum.rabbim hepinizin yardımcısı olsun,kucaklarınız;sağlıklı,hayırlı bebişlerle dolsun inşallah:KK16::KK16::KK16:

günaydın canım uyuyamadım sabahta 7 de uyandım.eşim hala uyuyo:))

size inşallah güzel bi haber verebilirim arkadaşlar, kafam çok karışık...

memoriale gidicez drlada görüşürüz belki...

ayy canım yaa kıyamam.. hadi hayırlı haberlerle gel inşaallah. belirtin varmı canım.neler hissediyorsun.

Günaydııınnnn :KK16: Göndermedim bilgisayarı bugün :KK1:

Happy merakla ve heyecanla bekliyoruz güzel haberi:KK16:

Dilber çok geçmiş olsun şimdiden. Allah yardımcın olsun. İnş. kolayca atlatırsın. Bebek uğruna olunca ameliyat bile insana iyi geliyor (bana öyle gelmişti)

Medicalcim minoset, parol tarzı ağrı kesiciler alabilirsin. Tek çözüm istirahat ve bol c vitamini. Çalıştığın için istirahat zor bir de hastalarlasın tüm gün. Olabildiğince korumaya çalış kendini. Ballı sütü ihmal etme evde, bulabilirsen kestane balı çok iyi olur. Çok geçmiş olsun :KK31:

X