Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Kızkar size sonra detayları anlatırım ama durumum pek parlak değildi amh berbat fsh berbat sadece 3kaliteli emriyo oluştu biz 1beklerken 2 tane transfer edildi ve inanın kızlar hastanede ilk aklıma sizler geldiniz sizin için çok dua ettim allah kabül eder inş ay acaba ikizmi kızlar çooooooooooook mutluyum.

:KK43::KK43::KK43::KK43:
benden hayırlı bır haber hıc cıkmadı zaten.hayırlı haberı nur hnm a bırakıyorum....
eylule kaldı bızım pozıtıflerr
güzel ablam allah öncelikle kızını sana bağışlasın ilk denemde bir evlat sahibi olmuşun buna bile çok şükür
bizim bebişler biraz nazlı anneleri biraz meşakettan sonra kavuşuyor onlara inşallah diyer meleğinde gelecek sıkma canını ama
adetlerinin neden düzensizleştiğini araştır bence tedavi sırasında sana sorun çıkartmasın

Kızkar size sonra detayları anlatırım ama durumum pek parlak değildi amh berbat fsh berbat sadece 3kaliteli emriyo oluştu biz 1beklerken 2 tane transfer edildi ve inanın kızlar hastanede ilk aklıma sizler geldiniz sizin için çok dua ettim allah kabül eder inş ay acaba ikizmi kızlar çooooooooooook mutluyum.
ay ağlıcam çıldırıcam sevinçten şimdi bende sinin gibi sayılırım ay çok umut oldun bana allah yüzbinjere razı olsun allahım bizede nasip et

tuğçe 2 aydır gecikiyorsun bi doktora git niye böle oluyo bakalım..

güzel ablam allah öncelikle kızını sana bağışlasın ilk denemde bir evlat sahibi olmuşun buna bile çok şükür
bizim bebişler biraz nazlı anneleri biraz meşakettan sonra kavuşuyor onlara inşallah diyer meleğinde gelecek sıkma canını ama
adetlerinin neden düzensizleştiğini araştır bence tedavi sırasında sana sorun çıkartmasın

allaha sukur kı kızım olmasa cıldırırdım herhalde suan oda yanımda bırlıkte yazıyoruz ben pko luyum zaten ama nur hnm aradım sordum hıcbırsey ımkansız degıl dedı gıt yaptır dedı gecen ay o gun adet oldum ama bu ay 11 gun gecıktı dıye belkı dedım..aman suan olmasın zaten..ev tasıycam.hakkımızda hayırlısı

allaha sukur kı kızım olmasa cıldırırdım herhalde suan oda yanımda bırlıkte yazıyoruz ben pko luyum zaten ama nur hnm aradım sordum hıcbırsey ımkansız degıl dedı gıt yaptır dedı gecen ay o gun adet oldum ama bu ay 11 gun gecıktı dıye belkı dedım..aman suan olmasın zaten..ev tasıycam.hakkımızda hayırlısı
bende pko luyum pko danda olabilir ama evde gebelik testi yaptıktan sonra kan verseydin keşke

Çok Tebrik ederim Uğur böceği RAbbim tamamına erdirsin kucağında göstersin inşl ... DArısı tüm isteyenlerin başına :):nazar::emir_bebek:

tebrikler canım allah tamamına erdirsin allah kucagımızada almayı nasıp etsin cok sevındım

oğurböceği tebrik ederim inşallah 9 ay boyunca bırakmaz meleğin seni
ve senin halayınıda çekeyim:)))

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
:KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:
:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:
:92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92:
:118::118::118::118::118::118::118::118::118::118:
:119::119::119::119::119::119::119::119::119:
:121::121::121::121::121::121::121::121::121:
:122::122::122::122::122::122::122::122:
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

çookk tşk edrım inş kucagımada almak ısterım tabı Allah herkese nasip etsin inş

kızlar yazamyom sonuç pozitif.hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmm

tebrık edrım cookkk sevındım ne guzel haber hemde ıkız gıbı Allah onunlarla mutlu koca bır ömur nasip etsin sana

yaaa maşallah size,topiğe,doktorlarımıza ve memoriala.......

ıkınızıde tebrık ederım allah saglıkla kucagınıza almayı nasıp etsın...:nazar::nazar::nazar::KK49::KK49:

çok tesekur ederım cnm inş senınde guzel haberını duyucaz inş Allahım et kısa zamanda nasib etsin sanada inş

nazyammmm.. canım hayırlı olsun... :) değerin epey yüksek, ikiz olma ihtimali bence de çok yüksek :))

tugcecim, Rabbim hayırlı zamanda ikincisini de nasip eder inşallah, üzülme :)

kızlaaarrr.. memorialdan aradılarr.. 11 nisan'a kese ve kalp atışları için çağırdılar. ondan önce kese görülmez mi ya? daha 1 ay var neredeyse nasıl dayanicam :)

hamileyim özür gec kaldım ama pozıtıf getırdım sıze 53 .88 cıktı :KK70:

hıc umudum yoktu 53 görunce var gıbı anladım hemen hastaneyı aradım tebrıkler gebesısnız dedı annemle agladık ortalık yerde Allahım sana şükürler olsun hepimizizn yuzunu guldur ıns onlarla yasamayı nasıp et esımı aradım hemen bır oh cekısı vardı annem bıle duydu oh be dıyor Allahım sana sukurler olsun nasıl bır mutluluk bu nolur herkse yaşat ya rabbım

Canım gözlerim doldu okurken .. Çook sevindim. Allah tamamına erdirsin . İnşalllah sağlıkla kucağına aldığın günleri de görürsün.. :KK16:

Nazyam seni de tebrik ederim canım. Pozitif haberleri duydukça seviniyoruz, ümitlerimiz artıyor :KK16:

Tuğçeciğim çok şükür bir kızın var. Ama bir kardeşi olması da çok güzel olur. Benim yaşım 35'e gelmeseydi , erken evlenseydim en az iki çocuğum olsun isterdim.:KK31:Hayırlısı ile inşallah yeni tedavinde hamile kalırsın.. :KK16:

nazyammmm.. canım hayırlı olsun... :) değerin epey yüksek, ikiz olma ihtimali bence de çok yüksek :))

kızlaaarrr.. memorialdan aradılarr.. 11 nisan'a kese ve kalp atışları için çağırdılar. ondan önce kese görülmez mi ya? daha 1 ay var neredeyse nasıl dayanicam :)

yok artık yaa..11 nisanda derin ve denizin kontrolü var memorialda olcam:) illaki tanışcaz hatun kaçarın kalmadı..

ne guzel ya olsun 1 ay nolcak sen 2 gun sonra tekrar test yaptınmı ıstıyolarmı degerın katlamasını görmek ıcın

X