Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Hadi hayırlı haberle gel inş. Kızlar bişey sorcam ben öğretmenim transferden sonra iki gun rapor alıcam memorialden ama devlet okulunda bu geçerli olurmu bilgisiiii olan varsa yazsın lütfen

geçmiş sayfalarda bu konu konuşulmuştu cnm,

memorıaldan aldığın raporu aile hekimininde onaylatırsan, geçerli oluyormuş.

memorıalı arayıp bir sor istersen, işini şansa bırakma..

senin transferin ne zman ?

Canlar hepinizden Allah razı olsun :KK16: Mesajları okurken gözlerim doldu nasıl merak etmişsiniz beni :KK31: Kimseler bilmiyor bir siz bir biz :)

Bugün randevum 1 saat ötelendi doktorun ameliyatından dolayı. Gittim doktor beni bekliyor :) Elim ayağım titreye titreye girdim odaya. Duaları sıraladım okuyorum :) Smear aldı, ultrasonda temiz göründü her şey çok şükür :nazar: 1 hafta sonra konuşalım dedi, sorun çıkmazsa başlarsınız dedi :KK52: Pozitif almışım gibi ağzım kulaklarıma vardı :KK1: Ama daha bitmedi tabi :KK1:
Sıra geldi tüp bebek katına gitmeye :) Nur Hanım her zamanki güleç yüzüyle karşıladı bizi :KK16: Önce bir muayene ardından Semra Hanım'ı beklemeye geçiş. Semra Hanım da gördükten sonra dosyamız iyice incelendi. Genetikle irtibat kuruldu ve başlayalım dendi :KK52: 1,5 saat kadar odadaydık, ilk ön görüşme gibi :) Lucrinin kullanılışını da öğrendim. Smear sonucum temiz çıkarsa inşaallah haftaya pazar iğnelerime başlıyorum :KK52: Allah'ım sağlıkla kuzumu nasip eder bana inşaallah. 1 sene hiç kolay geçmedi. Umarım bundan sonra göz yaşlarım mutluluktan akar...

İyi ki varsınız kızlar :KK16:

hadi bismillah.allahın izniyle bundan sonrası da güzel devam edecek canım,hayırlı olsun şimdiden.

Valla inanin sizden daha mi heyecanliyim ne ??? Uyanir uyanmaz telefona sarıldim dedim isallahh sonuclari almislardir...ama bisey goremedim..Rabbim isallah guzel sonuclar nasip etsin size..ama olmazsada üzülmeyin olurmu ..hakkinizda hayirli olsun ..sabirsizlikla sonucu bekliyoruzz:)))

doktordan geldım kızlar
kanama odagı gordu busefer
pıhtılasma ve genetık testlerı ıstedı
bırden kanaman artabılır dedı
ben cok korktum
eger testlerde bişey cıkarsa bunun çözümü var mı?
incim sende de boyle bişi vardı sanırım?

moralım bozuldu

kafam agrıdan çatlıyo ağlamaktan
ve testlerı nerde yaptırdınız

Medikal canım umudunu kaybetme. Allah nasip ettiyse inşallah bebeklerine hiçbirşey olmayacak. Ben pıhtılaşma testlerini Zeynep Kamilde yaptırmıştım. Benim 3 haftada falan çıktı. Sen süreci hızlandırmak için özelde yaptırabilirsin. Bu arada tedbiren pıhtılaşma iğnesi kullansan işe yarar mı acaba ? :26:

geçmiş sayfalarda bu konu konuşulmuştu cnm,

memorıaldan aldığın raporu aile hekimininde onaylatırsan, geçerli oluyormuş.

memorıalı arayıp bir sor istersen, işini şansa bırakma..

senin transferin ne zman ?
Sagol canım ben transfere gidince sorayım . Ya kısmetseee hafta sonu olcak haber bekliyorum bugünler telefonumu yanımdan ayırmıyorum

Kabakçiçeği ve offff tan haber yok mu? Telefonla iletişim Kuran ? Gözümü açtım aklıma geldiler.. Hayırlı haberle gelsinler inşallah

doktordan geldım kızlar
ben cok korktum

moralım bozuldu

medikalcim çoook geçmişolsun allah şifa versin sıtres yapma kanaması olupda sağlıklıca doğum yapan birsürü insan var biliyosun allah sizi kurus inşallah
Canlar hepinizden Allah razı olsun :KK16: Mesajları okurken gözlerim doldu nasıl merak etmişsiniz beni :KK31: Kimseler bilmiyor bir siz bir biz :)

Bugün randevum 1 saat ötelendi doktorun ameliyatından dolayı. Gittim doktor beni bekliyor :) Elim ayağım titreye titreye girdim odaya. Duaları sıraladım okuyorum :) Smear aldı, ultrasonda temiz göründü her şey çok şükür :nazar: 1 hafta sonra konuşalım dedi, sorun çıkmazsa başlarsınız dedi :KK52: Pozitif almışım gibi ağzım kulaklarıma vardı :KK1: Ama daha bitmedi tabi :KK1:
Sıra geldi tüp bebek katına gitmeye :) Nur Hanım her zamanki güleç yüzüyle karşıladı bizi :KK16: Önce bir muayene ardından Semra Hanım'ı beklemeye geçiş. Semra Hanım da gördükten sonra dosyamız iyice incelendi. Genetikle irtibat kuruldu ve başlayalım dendi :KK52: 1,5 saat kadar odadaydık, ilk ön görüşme gibi :) Lucrinin kullanılışını da öğrendim. Smear sonucum temiz çıkarsa inşaallah haftaya pazar iğnelerime başlıyorum :KK52: Allah'ım sağlıkla kuzumu nasip eder bana inşaallah. 1 sene hiç kolay geçmedi. Umarım bundan sonra göz yaşlarım mutluluktan akar...

inciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim bekelenen zaman geldin inşallah senin için vakti zamanı gelmiştir ve denle başlıyusundur rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

hayırlı sabahlar inci,

güzel haberlerle gelmişsin, çok sevindim senin adına..başlangıc güzel oldu hep böyle gider inş, sabrın sonu selametmiş.
dün bizde gonalf'ye başladık eşim akşam ilk iğnemi yaptı, bende karmaşık duygular içersindeyim..biraz ruh halim tuhaf..
ne sevinebiliyorum ne üzülebiliyorum.. belki de korkuyorum..
biz de nur hanım ve semra hocaya muayene olduk.
nur hanım ön görüşmede eşimden sperm testi istemişti, giderken yaptırıp götürmedi,
semra hoca testi sordu eşime, tabi eşim kem küm..
sonra semra hoca; bu testin önemi hastaya izah edilmemiş ki beyefendi gelirken yaptırıp getirmemiş dedi..
nur hanım sanki eşimin yüzünden gerildi biraz..
çıktıktan sonra ben de eşime kızdım, senin yüzünden kadın laf işitti dedim..
eşim de azosperm ve birtane vitamin kullanıyor. vitaminede ön görüşemeye gittiğimiz dönemlerde başlamıştı. şimdi o vitaminin kullanıp etkisi olacağını düşündüğü için testi erteledi..belki de yine 0 almaktan korkuyor, bilemiyorum ama ben biraz gerildim..
cumartesi tekrar merkezdeyim. bu kez testimizi yaptırıp gideceğiz inş..
beylemcim tedavin hayırlı olsun eşin bira ihmakarlık yapmış inciye katılıyurum bu testi ilaçtı randevu işlerini sen takip et yoksa kocalar kulak arkası yapar ki benim eşimde aynıdır

uyuyamadım heyecandan benim 4 gibi belli olcak arkadaşlar bulundugum yer kucuk oldugu için başka bi ilçeden sonuç gelcek ama 10 gibi kan vermeye gidicem
ooooffffff ve kabakçiçeği güzel haberlerle gellin allah yardımcınız olsun

Valla inanin sizden daha mi heyecanliyim ne ??? Uyanir uyanmaz telefona sarıldim dedim isallahh sonuclari almislardir...ama bisey goremedim..Rabbim isallah guzel sonuclar nasip etsin size..ama olmazsada üzülmeyin olurmu ..hakkinizda hayirli olsun ..sabirsizlikla sonucu bekliyoruzz:)))
ketenprenses nasılsın gaz sancısı azaldımı biraz belirtilerin falan varmı

kızlar benden haberi 5 gibi alırsınız ganıba sonuç o zaman düşebilir dedi hemşiremiz ay allahım butun saglık ocagı benden heyecanlı bekliyolar kapıya varır varmaz gözüme bakıyolar::)

offffff ,kabakçiçeği hadi hayırlı haberlerinizle bayram edeceğiz burada inşaallah.sanki benim sonucum çıkacakmış gibi heyecanlıyım.nasipse bende haftaya bu bekleyiş içersinde olucam.dualarınızı bekliyorum.

mikrom sen bilirsin sana bi danışayım dedim :)

şimdi ben dün regl oldum sonra merkezi arayıp yrn a randevu aldım ama dün öğleden sonra rgl kesildi clyo içiyordum bide benim regl çok düzensiz şimdi doktoru napim diye 3 defa aradım sms de attım yanıt yok ben napim ne edim bilemedim acaba regl yi böyle hafif mi geçiriyorum oda aklımda bi ihtimal sonra randevuyu iptal edip günümü de kaçırmak istemiyorum

canım kusura bakma sanki biraz geç gördüm ama bu konuda sana diyebileceğim net bir şey de maalesef yok :KK43:(

kanamam yıne basladı ben yatayım kızlar :KK43:

canım yat dinlen allahın izniyle bişeycik olmayacakk...

ya kızlar bu idrar testi aç tok farkedermi
eşim saglık ocagında calışıyor oleden sonra igne için gittigimde tekrar test yaptılar orda çıkmadı ama sabah arkadaşla yaptım hafif çıktı kafm karıştı bi sevindim geri hevesim kursagımda kaldı oooooooofffffffffffff

o aç tok farketmez canımm ama sabah idrarında daha net çıkabiliyorr...

doktordan geldım kızlar
ben cok korktum

moralım bozuldu

canım bende de aynı durum var ve ben iğne kullanıyorumm sende sonuç çıkana kadar tedbiren istesen iğneyi acaba sıkıntı olurmu bir konuş istersen doktorunla

kuzummmm rabbimin izniyleeee geliyorr bebişlerr :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: :KK16::KK16:

Cananım prens ve prensesine kocaman :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Sonuçların temiz çıkacağından şüphemiz yoktu çok şükür :KK16:

Kızlar bu arada benim ikiz gebelikten gözüm fena korktu :KK50: İki kuzum da tutunursa çok yüksek bir ihtimal serklaj olacağım :KK50:
Allah'ım korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail eylesin hayırlısıyla inşaallah.

aminnn inş....

Bu mikro cadısı nerede :KK19:
Hem telefonla ulaşamıyoruz hem burada yok cık cık :KK19:

burdayımmm :26::26: am neyse acısını çıkardık akşammmm :KK1:

hayırlı sabahlar inci,

güzel haberlerle gelmişsin, çok sevindim senin adına..başlangıc güzel oldu hep böyle gider inş, sabrın sonu selametmiş.
dün bizde gonalf'ye başladık eşim akşam ilk iğnemi yaptı, bende karmaşık duygular içersindeyim..biraz ruh halim tuhaf..
ne sevinebiliyorum ne üzülebiliyorum.. belki de korkuyorum..
biz de nur hanım ve semra hocaya muayene olduk.
nur hanım ön görüşmede eşimden sperm testi istemişti, giderken yaptırıp götürmedi,
semra hoca testi sordu eşime, tabi eşim kem küm..
sonra semra hoca; bu testin önemi hastaya izah edilmemiş ki beyefendi gelirken yaptırıp getirmemiş dedi..
nur hanım sanki eşimin yüzünden gerildi biraz..
çıktıktan sonra ben de eşime kızdım, senin yüzünden kadın laf işitti dedim..
eşim de azosperm ve birtane vitamin kullanıyor. vitaminede ön görüşemeye gittiğimiz dönemlerde başlamıştı. şimdi o vitaminin kullanıp etkisi olacağını düşündüğü için testi erteledi..belki de yine 0 almaktan korkuyor, bilemiyorum ama ben biraz gerildim..
cumartesi tekrar merkezdeyim. bu kez testimizi yaptırıp gideceğiz inş..

bu eşler yokmu bu eşlerrrr bayanlar olmasa onlar bu kadar da yapamazlarr.canımm inş... tedavinn güzel sonuçlanırr rabbim yardımcın olsunnn....

gunaydın kızlar sümeyye arkadsımıza gecmış olsun dıyorum bende memorıalde lap oldum doktorum semra hanımdı korkulacak bişi yok inş bebgıne gıden yolu kısaltacaksın RABBIM HERKESE EVLAT VERSIN

geçmiş olsun canımmm inş.. bebeğine bir adım daha yaklaştınnnn....

uyuyamadım heyecandan benim 4 gibi belli olcak arkadaşlar bulundugum yer kucuk oldugu için başka bi ilçeden sonuç gelcek ama 10 gibi kan vermeye gidicem

hadii kızlarrr dört gözle sizi bekliyoruzzz pozitiflerle gelin inş....

Amin allah bu güzel duayı kabul eder inşallah benide uyku tutmuyo cuma gününe kadar kalpten gitmesem iyidir acaba yarın idrarda test yapsam çıkma ihtimali varmı?

cıkıyor ama cumayı bekle yınede kan testı daha kesın sonuc benımde cuma gunu bellı olucak
İnşaallah mucizecim :KK16: Sağolasın :KK16:

İki ayın bereketinden de nasipleniriz inşaallah :KK16: Benim adet nisanda ama uzun protokol olacağı için 24 martta başlıyoruz iğnelere inşaallah.

Sağol kuzum :KK16:

Günaydın hayırlı sabahlar :KK16:

Kabakçiçeğimmmm
offfffffffffffffff

Çok heyecanlıyım :KK52:

Uğurböceğim sen de bugün yaptırsana :emir_bebek: Üçlü bayram yapalım :KK52:

İnş hayırlı haberlerle gelirsiniz..

gununde yaptırayımda sonra acabalar kalmasın aklımda bugun off ve kabakcıcegının sonucuyla mutlu oluruz ıns cuma gunude nazyam ve ben sızlere guzel haberler verırız

kızlar merhaba.. beklettim kusura bakmayın, ancak girebiliyorum..
sonuç pozitif!:KK1:
Allahıma binlerce şükürler olsun, nasıl şükretsem, ne desem şaşırdım. Rabbim yüzümüze güldü..

X