Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

hastaneyi arayıp ıvf bölümündeki bankoda ki kızlara ben adet oldum randevu alacağım diyorsun ama normal yogun kanaman başlayınca ara ben mesela çok sancılı olduğum için ağrı kesici içerim ve ilk gün kesilir yogun olduğundan emin ol yani

sağolasın benim de lekelenme halinde başlar, stres oldum gecikti.
ya kızlar bişey sorcam ama gülmeyin:KK17:
ben hapşurdum az önce bişey olmaz di mi.. off paranoya oldum yaaa...

Ayy canım yaa çok tatlısın, merak etme bişiy olmaz.
ani hareket etme ve uzanma yeter. çok da kasma kendini tabi.tutmak daha tehlikeli.

bananeee kabul etm,iyorum ben görmedim çünküüü bu gece de benim için lütfennn...

maşallah canım hayırlı olsun seni hiç bırakmazlar inş...

inşş... canımmm

zaten vermiyorum canımm kızgın olduğumu duydukları için şuan yanıma gelen yok zatenn gelenede müsait değil dedirtiyorumm üzgünümm ama bie müddet böyle

denturrrr sana ne diyimm kuzum artık bende bugün seni arıyacaktımm dün akşam konuştuk inciylee lütfen böyle tedaviyemi başlanır.kendine gel toparlan yoksa hocana bir telefon açıyımmı:KK1:bende bir sıralar çok başağrısı çekerdim.nette okumuştukk ayaklarına dayanabildiğin kadar sıcak su bir kaba koyup ayaklarınıda içine koy su su soğudukça eşin yenilesin bana çok iyi gelmişti.havalarda etkileyebilir.neden bu kadar stres oluyorsun çık gez alışveriş kadınlara gerçekten herzzaman iyi gelirr..eşim bana derki kime olduğu önemli değil yeterki alışveriş yapsın hemen mutlu oluverir.gerçektende öyleee:)))

bende öpüyorum seni tatlımmm .dün gece yatarken aklıma geldi,sende yokmu face baya kişiyi ekledik ama sen yoksun kuzumm

yok canım başlamadı bol bol uyuyorum sadece .bahsedermiyim canım hiç anlatmıyorum kimseye ama nerden duyuldu anlamadımmm

canım bence çok güzel bir sayı...her anını doya doya yaşa bence oldu bittiye gelmesinnn

canımmm inş.. mühim bişey değildir.geçmiş olsunnn

canım benimde en çok acıyan iğne hastanede hemşirenin yaptığı iğneydi ve mosmor olmuştu belkide aynı kişiye denk geldikk :KK43:((

sanırım aynı hemşire.. kadın mahvetti ya yaparken bile acıttı ki bu zamana kadar hiç acımamıştı.. of anam off :)

sağolasın benim de lekelenme halinde başlar, stres oldum gecikti.

Ayy canım yaa çok tatlısın, merak etme bişiy olmaz.
ani hareket etme ve uzanma yeter. çok da kasma kendini tabi.tutmak daha tehlikeli.

ay olmaz inşallah.. insan paranoya oluyor :KK1:
bir kere hapşırdım. forumda okudum, çok öksürenler bile olmuş aksi gibi grip olup.. ama tutmuş bebeler..
ben uzanıyorum, arada yürüyorum, kalkıyorum, oturuyorum.. çok da sürekli uzanmamaya çalışıyorum. o zaman da rahime kan gitmezmiş galiba öyle okudum :))

ay olmaz inşallah.. insan paranoya oluyor :KK1:
bir kere hapşırdım. forumda okudum, çok öksürenler bile olmuş aksi gibi grip olup.. ama tutmuş bebeler..
ben uzanıyorum, arada yürüyorum, kalkıyorum, oturuyorum.. çok da sürekli uzanmamaya çalışıyorum. o zaman da rahime kan gitmezmiş galiba öyle okudum :))

canım ben transferin hemen ertesi günü okadar çok hasta oldum ki ateşler içinde yandık kavruldum hiç ilaç ta kullanamamıştım düşün yanii rabbim ol deyince oluveriyorr sıkma canını sakın.evet sürekli, yatınca rahme kan gidişi azalıyorr.çok kasma kendini

Nolduki ne sıktı canını

Of mikrom tedaviyi düşünmek istemiyorum hele olumsuz olacağını düşünmek hiç istemiyorum :KK5:
Dentur'u da görünce böyle beynimdekiler açığa çıktı sanki :KK14::KK14:
Ya doktor biraz daha bekleyeceksin derse, ya da başlarsak ve olumsuz olursa, eşim doğal deneyelim derse vs. vs. :KK14::KK14::KK14:
Kendimi toparlayamıyorum bir türlü :KK14:

Ne zor bir imtihanmış canım o kadar acıyor ki ama kimseye belli etmiyorum edemiyorum bu daha da kavuruyor içimi :KK14:
Kızlar kusura bakmayın bir anda geliyorlar böyle :KK14:

Of mikrom tedaviyi düşünmek istemiyorum hele olumsuz olacağını düşünmek hiç istemiyorum :KK5:
Ya doktor biraz daha bekleyeceksin derse, ya da başlarsak ve olumsuz olursa, eşim doğal deneyelim derse vs. vs. :KK14::KK14::KK14:

tedavini tabikide düşüneceksin ama olumsuz yönlerini değil bu sefer herşeyin daha iyi olacağını düşüneceksin.denturun psikolojik durumuyla kendini kıyaslama.doktor bekleyeceksin derse bekleyeceksin ki olumsuzluklar ortadan kalksın.ben eşime tüp bebeğe gidelim tekrar dediğimde 2012 hazirandı.ertelene ertelene bak bu zamana kadar geldi.iyikide olmamış o zaman belkide böyle mutlu bir haber alamayacaktımm.sen böyle zayıf başlarsan o yavrucuklar nereye tutunacakk .lütfennnn kızıyorum size.benimn 8. deneme olmasına rağmen böyle başlamadım ben toparlanın.dövcem sizi ha:KK20::KK20:

incim sende böyle yaparsa ne güzel gezdin dinlendin pozitif olacağına olumsuz şeylerle kafanı dolduruyosun Allah yardımcın olacaktır sen düşünme kötü şeyler lütfenn

Sanırım tedavi öncesi bilinçaltımız yaşatıyor bunları bize,
benim de yaklaştı ve bir kaç gündür acayip gerginim,
sen de randevu günün yaklaştıkça kendini fazla dinliyorsun galiba.
e kafamızda bin tane soru işareti,
geçen hafta psikolijik destek almak için psikologtan randevu aldım ama gitmedim sonra..
Aslında bu duygusal gelgitlerimiz normal, zor süreçler, ALLAH sabır versin hepimize.

Son düzenleme:
Ne zor bir imtihanmış canım o kadar acıyor ki ama kimseye belli etmiyorum edemiyorum bu daha da kavuruyor içimi :KK14:

okudunmu yazdıklarımı bi okadar daha yazabilirimmm tabikide çok acıtıyor insanı ama tedavi öncesi böyle duygulara bürünmek yokkkkk:KK20:

çok haklısın bende yanlız kaldığım zamanlarda durup dururken ağlıyorum herşeyi düşünüp düşünüp kendimi bunaltıyorum bunları olabildiğince eşimden uzakta tutmaya çalışıyorum çünkü o da çok üzülüyo ama garibim beni yatıştırmaya çalışıyo ama Allahın izniyle bütün bunlar geçecek ama çeken bilir diye de bi laf var ben mesela evde olduğum için kendimi devamlı birşeylerle oyalamaya çalışıyorum yürüyüşe çıkıyorum mutfakta zaman geçiriyorum ders çalışıyorum çok zor bir süreç ama sabır ve dua etmekten başka yapabileceğimiz hiçbirşey yok sanırım

İzmire gittiğimizde eşimi izlemekten bir hal olacağım biliyorum. O üzülmesin diye polyanna gibi davranıyorum, güçlü duruyorum, içimdeki fırtınayı belli etmiyorum. Bir noktada patlayacağım ama nerede bakalım hayırlısı.

ayy inciiii.. ben sana kıyamam.. tedavi öncesi bu korkuular çok normal. ama herşey iyi olacak. inan iyi olacak.
şimdiden kendini gerer olumsuz düşünürsen yıpratırsın canını.

evet gerçekten zor bi imtihan. ama neler neler var. Allah kaldıramayacağımız yük vermesin de..

X