Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kızlar iyi dileklerini esirgemeyen herkese çook teşekkürler.. gerçekten büyük bir desteksiniz:KK16:
şimdi geri sayım başladı bakalaıııımmmm:KK1:

kızlar iyi dileklerini esirgemeyen herkese çook teşekkürler.. gerçekten büyük bir desteksiniz:KK16:
şimdi geri sayım başladı bakalaıııımmmm:KK1:

çok soru soruyorum ama söz bu son:) progestan yaptırıyor musun? yani hayatına kaldığın yerden devam mı ediyorsun yatıyor musun ne yapıyorsun:)

çok soru soruyorum ama söz bu son:) progestan yaptırıyor musun? yani hayatına kaldığın yerden devam mı ediyorsun yatıyor musun ne yapıyorsun:)

estağfurullah canım istediğin kadar sor :)

yaptırıyorum canım. 5 tane oldum şimdiye kadar. ama dün hastanede hemşire nasıl yaptıysa artık sağ tarafım acı içinde valla bu ana kadar hiç böyle olmamıştı. yapan kişi çok önemli yani!!!
normal hayatıma tam dönmedim açıkçası. dönebilirsin dediler ama ben daha çok yatıyorum. bu haftayı böyle geçireyim diyorum.. arada kalkıp yürüyorum, namazı oturarak kılıyorum falan.. çok sert hareketler yapmadan hafif hafif işte hareket ediyorum:KK1:

estağfurullah canım istediğin kadar sor :)

yaptırıyorum canım. 5 tane oldum şimdiye kadar. ama dün hastanede hemşire nasıl yaptıysa artık sağ tarafım acı içinde valla bu ana kadar hiç böyle olmamıştı. yapan kişi çok önemli yani!!!
normal hayatıma tam dönmedim açıkçası. dönebilirsin dediler ama ben daha çok yatıyorum. bu haftayı böyle geçireyim diyorum.. arada kalkıp yürüyorum, namazı oturarak kılıyorum falan.. çok sert hareketler yapmadan hafif hafif işte hareket ediyorum:KK1:

ben dün ilk kez yaptırdım 3 saat kalça için pilates yapmış gibiyim.. çok ağrıyor acaba bende mi gariplik var dedim.
yat yat işin gücün yoksa dönme hayatına boşver;:)

ben dün ilk kez yaptırdım 3 saat kalça için pilates yapmış gibiyim.. çok ağrıyor acaba bende mi gariplik var dedim.
yat yat işin gücün yoksa dönme hayatına boşver;:)

fena canım yaa ama yapan kişiyle çok ilgili.
annem bakıyor bana bu hafta akşamları da eşimmm :KK1:

Mart Tayfası :KK16:

akasya (kontrol)
aysunayy (lap)
beylem
çakır
dentur
dicay
inci (kontrol)
juliaa
kabakcicegi :KK16: gebelik test tarihi 14 mart perşembe :KK16:
kezban
mry24
mucize
mummu
sblkmbsr
semra58
sezyal (lap)
sumeyye
umut27
western

Yok mu arttıran :KK1:

ben varım, bende bu ay deneyeceğim :))

Canım günaydın. Geçmiş olsun.Önemli birşey yoktur inşallah. Alerji olabilir. Stres de etkileyebiliyor. Sana benim bir akrabamdan bahsetmiştim. Thalasemi hastası kızları için donör kardeş yapacaklardı. Onlar Memorial'da tedaviye başlamışlar. Ayrıntıları öğrenemedim ama haberini alırım mutlaka :KK16:

Kızlar günaydın ;

Geçmişi okudum ama alıntı yapamadım. Hepsi birbirine karıştı. Transferi olan arkadaşlar olmuş. İnşallah hepsinden de hamileyimmmm müjdesini alacağız :KK16::KK49: Çakırım ve Sümeyyem opuya gireceklermiş. Dualarımız onlarla.. Güzel haberlerini bekliyoruz. Mucizenin transferi olacak.. İnşallah 2 kuzucuğu göbüşüüne gelecek :KK16:Hil-bur eve dönmüş. Kuzucuklar iyi :KK16: Mart grubu hazırlıklara başladı :KK1: Ben de mart grubunda kontrol için gideceklerdenim.

Zambakçığım çok şükür iyiyim. Sen de iyisin maşallah.. Bebiş de iyi :KK16:

Dentur canım emşerriymişiz beyaaa :KK1: Sen kocayı takma kafaya. Erkekler değişik kodlanmışlar. Bizim gibi duygularını belli edemiyorlar. Sen tedavine odaklan. Kendini mutlu edecek şeylerle ilgilen. Moralini yükselt. Tedaviye en pozitif halinle başla :KK16:

Hızlı yazdığım için biraz karışık oldu. İdare edin kızlar :KK1:

sen nerelisin canım :)) sevindim ben trakyalı değilim ama 26 yıldır burdayız :)) canım eşim garip hemde çok ama takıntım ona değil genel herşeye takılmış durumdayım tozlanan dolaba mutfağa arkadaşa eşe işe ne varsa herşeye takılmış durumdayım yakında neden gözümün üstünde kaşım var ki demezsem iyidir :KK1:

Canım günaydın. Geçmiş olsun.Önemli birşey yoktur inşallah. Alerji olabilir. Stres de etkileyebiliyor. Sana benim bir akrabamdan bahsetmiştim. Thalasemi hastası kızları için donör kardeş yapacaklardı. Onlar Memorial'da tedaviye başlamışlar. Ayrıntıları öğrenemedim ama haberini alırım mutlaka :KK16:

GÜNAYDIN KIZLAR,
BİRAZ GEÇMİŞ OKUYAYIM DEDİM PES ETTİM.MAŞALLAH ÇENECİKLERİNİZE :)) MİKRO VE İNCİNİN GELİŞİ YARAMIŞ FORMA :KK16::KK16:

KABAKÇİÇEĞİ,UĞURBÖCEĞİ,OFFFF HATIRLISI OLSUN ,YUMOŞLARINIZ SİZE SIMSIKI TUTUNSUN İNŞ.RABBİM ONLARADA SİZEDE GÜÇ KUVVET VERSİN.BU SON DENEMENİZ OLSUN.KUCAKLARINIZ BEBİŞ DOLSUN...

BÜTÜN HAMİŞ ARKADAŞLARIMI RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN:nazar::nazar:

DENTUR GEÇMİŞ OLSUN CANIM HERŞEYİN BAŞI STRES SIKMA CANINI.SENDE RAHAT OLMAYA CALIŞ CNM.

KIZLAR PAZAR AKŞAMI BELİMDE BİR KAŞINTI BAŞLAMIŞTI,DUŞ ALDIM HER TARAFIMA DAĞILDI EVDE KREM VE İLAÇ VARDI EŞİME SORUP ONLARI KULLANDIM BİRAZ KABARIKLIĞINI İNDİRDİ AMA ETKİ ETMEDİ DÜN ZOR ÇALIŞTIM.AKŞAM İŞ ÇIKIŞI ACİLE GİTTİM Bİ TANE İĞNE YAPTILAR NE OLDUĞUNU ANLAYAMADI DOKTOR BUGÜN DERMOTOLOJİYE GİDİCEM.İNŞ ÖNEMLİ BİRŞEY YOKTURDA TEDAVİ SÜRECİMİ ETKİLEMEZ ÇÜNKÜ BİZİM GENETİKLERİMİZ ÇALIŞILYOR ŞU ANDA.SONUÇLAR ÇIKINCA İLK REGLİMDE TEDAVİYE BAŞLIYACAĞIZ.

teşekkürler canım

Denturum silkelenip kendimize geliyor muyuz bacım. Nedir bu öfke bu celal hı?
Baş ağrının sebebi mevsimsel olabilir tabi yaklaşan tedavinin stresi de geriyor haklısın ama sakin olacağız, emin adımlarla ilerleyeceğiz, elimizden geleni yapıp tevekkül edeceğiz tamam mı kuzum :KK16:

slm iyi geceler kızlar dualarınızı bekliyorum bugun transferim oldu :)))

Hayırlı olsun offcum. Dün 3 kişi transfer olmuş maşallah ne güzel :KK16:

teşekkür ederim canım iyi dileklerin için.tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.yarın olsada öğrensem kaç yumurtam döllendi.ilk tedavimde 6 tane toplanmıştı 4ü olgundu.transfer günü 2 tane kalmıştı:KK5: yine öyle olur diye korkuyorum.allah isteyen herkese nasip eder inşlh....

Mucizecim hayırlı haberlerini bekliyoruz :KK16:

iki tane transfer ettiler inşallah görürüzzz :))

:nazar::nazar::nazar:

dün aradılar 10 olgundan 8 tane döllenmiş.. transfer olsun bitsin istiyorum bir an evvel başka bir işe yoğunlaşamıyorum :)havada asılı gibiyim..

Oh oh maşallah :nazar::nazar:

GÜNAYDIN KIZLAR,
BİRAZ GEÇMİŞ OKUYAYIM DEDİM PES ETTİM.MAŞALLAH ÇENECİKLERİNİZE :)) MİKRO VE İNCİNİN GELİŞİ YARAMIŞ FORMA :KK16::KK16:

KABAKÇİÇEĞİ,UĞURBÖCEĞİ,OFFFF HATIRLISI OLSUN ,YUMOŞLARINIZ SİZE SIMSIKI TUTUNSUN İNŞ.RABBİM ONLARADA SİZEDE GÜÇ KUVVET VERSİN.BU SON DENEMENİZ OLSUN.KUCAKLARINIZ BEBİŞ DOLSUN...

BÜTÜN HAMİŞ ARKADAŞLARIMI RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN:nazar::nazar:

DENTUR GEÇMİŞ OLSUN CANIM HERŞEYİN BAŞI STRES SIKMA CANINI.SENDE RAHAT OLMAYA CALIŞ CNM.

KIZLAR PAZAR AKŞAMI BELİMDE BİR KAŞINTI BAŞLAMIŞTI,DUŞ ALDIM HER TARAFIMA DAĞILDI EVDE KREM VE İLAÇ VARDI EŞİME SORUP ONLARI KULLANDIM BİRAZ KABARIKLIĞINI İNDİRDİ AMA ETKİ ETMEDİ DÜN ZOR ÇALIŞTIM.AKŞAM İŞ ÇIKIŞI ACİLE GİTTİM Bİ TANE İĞNE YAPTILAR NE OLDUĞUNU ANLAYAMADI DOKTOR BUGÜN DERMOTOLOJİYE GİDİCEM.İNŞ ÖNEMLİ BİRŞEY YOKTURDA TEDAVİ SÜRECİMİ ETKİLEMEZ ÇÜNKÜ BİZİM GENETİKLERİMİZ ÇALIŞILYOR ŞU ANDA.SONUÇLAR ÇIKINCA İLK REGLİMDE TEDAVİYE BAŞLIYACAĞIZ.

Canım geçmiş olsun. Bir şeye alerjin gelişmiş olabilir. İnşaallah ufak bir sorundur. Bize yaz mutlaka merak ederiz :KK31:

3504 te değildiniz iknizde ben biliyom orda hatçe vardı:)

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

akasya (kontrol)
aysunayy (lap)
beylem
çakır
dentur
dicay :KK16: 4 mart pazartesi opu oldu, 8 minnoşu var :KK16:
inci (kontrol)
juliaa
kezban
kokoci
mry24
mucize :KK16: 5 mart salı opu oldu :KK16:
mummu
ooofffffff :KK16: gebelik test tarihi 14 mart perşembe :KK16:
sblkmbsr
semra58
sezyal (lap)
sumeyye
uğurböceği :KK16: gebelik test tarihi 14 mart :KK16:
umut27
western

Kızlar bilgileri yazın güncelleyelim de takip etmesi kolay olsun :)

Denturum silkelenip kendimize geliyor muyuz bacım. Nedir bu öfke bu celal hı?
Baş ağrının sebebi mevsimsel olabilir tabi yaklaşan tedavinin stresi de geriyor haklısın ama sakin olacağız, emin adımlarla ilerleyeceğiz, elimizden geleni yapıp tevekkül edeceğiz tamam mı kuzum :KK16:

incim hoş geldin nasılsın şu baş ağrım geçse bir kendime glicemde ilaç bile fayda etmiyor ki ben 1-2 gün sonra toparlarım heralde seninde kontrole az kaldı dimi canım

akasya (kontrol)
aysunayy (lap)
beylem
çakır
dentur
inci (kontrol)
juliaa
kezban
kokoci
mry24
mummu
sblkmbsr
semra58
sezyal (lap)
sumeyye
umut27
western

ben reglimi bekliyorum artık canı ne zaman isterde olursa :) ama tahminime göre ayın 11 -12 si gibi gitmiş olurum sanırım ondan sonra hayırlısı artık

incim hoş geldin nasılsın şu baş ağrım geçse bir kendime glicemde ilaç bile fayda etmiyor ki ben 1-2 gün sonra toparlarım heralde seninde kontrole az kaldı dimi canım

Hoş buldum ama seni böyle görmek üzüyor beni :KK5:
Geçmezse bir doktora görün, kendini yeme böyle :KK50:

akasya (kontrol)
aysunayy (lap)
beylem
çakır
dentur
inci (kontrol)
juliaa
kezban
kokoci
mry24
mummu
sblkmbsr
semra58
sezyal (lap)
sumeyye
umut27
western

maşallah mart ayı pek kalabalık maşallah maşallah benim mart 29 gbi şimdilik

X