Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canımmm hadi hayırlı olsunnn inş...kaliteli yumoşların olurrr sana evlat olurlarrrr

bende onu anlamıyorum yaaa.dedim ki bu sefer çalışıyorum zaten göz önünde değilim kimse anlamazz.ben 4 .katta oturuyorummm ama güneşliklerimm ne günden ne güne kaç gün açılmış sabahtan bunu bile konuşmuşlar düşün artıkk.işe gitmiyo kesin bebek koydurdu diyee:KK47::KK47::KK47: ne diyim ben artıkk.konuşanlarda var ya akrabaaa.
annem yanımda kalıyordu ya yengem babamın önüne çıkmış siz kavgamı ettinizde kızında kalıyo falan demişlerrr 60 yaşındaki adama düşün artıkk:KK47::KK47:

yuuuhhh bee cnm bunlar dedikoduda master yapmışlar işe gitmediginden perdeleri açıp kapatmanı takip ediyolarsa yani pek normal bi durum degil sen nolur nolmaz bebişler hakkında bilgi verme o dedikoduculara nazar çok kötü dikkat et cnm:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

Yattigim yerden telefondan yaziyorum hala kizlar. Yarin daha rahat girerim insallah:) yatiyorum bugun. Geri sayim nasil gecer bilmiyorum. Embriyonun resmini verdiler bakip duruyorum:)) rahmine koyarken ekranda gosteriyorlar ya kalbim pit pit etti. Duygulandim. Bir noktaydi ve bana tutunmaya calisacakti. Benden daha buyuk bir mucadele icinde o simdi.. Ben de dua ediyorum onun icin :))

hayırlı olsun cnmmmm rabbim ayırmasın sizi inş :nazar::nazar::emir_bebek: :nazar:ayyy o fotoya bakınca bende çok etkilenmiştim ama sonu gelmedi inş memorial de nasip olacak bebeişlerimiz bizlere:KK16:

17yumurta toplandi canim funda hanim yapti opumu
maşşallah canım hayırlı olsun :nazar::nazar:
güzel bebişler olsunlar inşallah:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Yattigim yerden telefondan yaziyorum hala kizlar. Yarin daha rahat girerim insallah:) yatiyorum bugun. Geri sayim nasil gecer bilmiyorum. Embriyonun resmini verdiler bakip duruyorum:)) rahmine koyarken ekranda gosteriyorlar ya kalbim pit pit etti. Duygulandim. Bir noktaydi ve bana tutunmaya calisacakti. Benden daha buyuk bir mucadele icinde o simdi.. Ben de dua ediyorum onun icin :))
ayy canım hayırlı olsun allah yardımcın olsun ne güzel :nazar:
slm iyi geceler kızlar dualarınızı bekliyorum bugun transferim oldu :)))

her zaman dua ediyoruz canım allah herkesin yardımcısı olsunhayırlı olsun inşalahh:nazar:

Kizlar transferiniz hayirli olsun, rabbim bebeklerinizi size bagislasin
Cogu gitti azi kaldi
Hayirli güzel haberlerinizi bekliyorum

günaydınlar ne zmandır gelemedim neler yaptınız kızlar??

uğurböceği ve offf gözünüz aydın canım tedaviniz birtmiş inş. sonuda çok güzel olucak
6 gündür geçmeyen baş ağrımla mücadele ediyorum mart ayının sonuna denk gelicek benim tedavi ama şimdiden stres yaptım galiba neden geçmiyor ağrı anlamadım ilaç içiyorum izin aldım evde dinlendim yok yok deli edicek bu ağrı beni

geçmişe bi bakayım dedim yok olmuyo kahvaltı yapıcam artık..dentur sen nerelerdesin baş ağrısı nedeniylemi topiğe giremedim çok geçmiş olsun çok merak ettik...

off,uğur böceği, kabak çiceği transfrleriniz hayırlı olsun inş bu sondu ve nur topu gibi bebek olarak size geri döncekler inş..

opusu olanlar içinde kaliteli yumurtalar çıkmasını dilerim inşşş mart grubu gümbür gümbür geliyo merakla bekliyoruz...

hillbur inş bizde o günleri görürüz çok uzun süreceğine inanmyorum ben bu durumun mutlaka düzene gireceklerdir.Allah güç ve sabır versin...

kezban senin yerinde olmak isterdim çok özendim doğrusu iyi tatiller canım benim..

yeni başlayan arkadaşlar var isimlerini şimdi aklımda tutamadım ama çok memnun oldum gelişlerine...
SüMeyye inş rabbim yumoşlarına can üflemiştir seninde bebek hasretin son bulur..

inci ve mikro sizide öpüyorum iyiki varsınız...

Son düzenleme:
happycimm geçmişe bakmadım bitmiş bir haldeyim sanki dünya yıkılmışda ben altında kalmışım gibi gergin sinirli bir haldeyim ve buda baş ağrısı olarak bana geri döndü hiçbirşey sakinleştiremiyor beni puzzle yaptım kitap okuyorum yürüyüş yapıyorum kuaföre gittim birazcık değişiklik yaptık yok yok yok hiçbirşey iyi gelmiyor heleki işe başlamak beni dahada gerdi bugün konuşacağım dua et hamişim burdan kurtulayım evde olmak istiyorum sen nasılsın çok özledim hepinizi

happycimm geçmişe bakmadım bitmiş bir haldeyim sanki dünya yıkılmışda ben altında kalmışım gibi gergin sinirli bir haldeyim ve buda baş ağrısı olarak bana geri döndü hiçbirşey sakinleştiremiyor beni puzzle yaptım kitap okuyorum yürüyüş yapıyorum kuaföre gittim birazcık değişiklik yaptık yok yok yok hiçbirşey iyi gelmiyor heleki işe başlamak beni dahada gerdi bugün konuşacağım dua et hamişim burdan kurtulayım evde olmak istiyorum sen nasılsın çok özledim hepinizi

çok şükür iyiyim, sen nerede çalışıyorsun canım? bence eşine çok büyük iş düşüyo seni motive etmesi lazım?? ama çok az kaldı tedavine, bence bebek için hazırlıklar yapmayı dene evini toparla takviyelere başla bol bol kuran oku yasin oku zaman faydalı geçer ve içinde rahatlar..

günaydın kızlar nasılsınız

aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz

kabakçiçeği, uğurböceği,offff hayırlı olsun kızlar rabbim hayırlı haberler almayı nasip etsin

mucize hayırlı olsun canım inşallah kaliteli ve sağlıklı yumurtaların olsun sımsıkı tutunsunlar sana

mikrom nasılsın başladımı bulantılar nasıl hissediyorsun geçmişe şöle bi baktım da akrabalarına diyecek bişi bulamıyorum
pes doğrusu canım sen çok bahsetme kendinden rabbim kem gözlerden korusun sizi:nazar:

happy canım nasılsın sende varmı bulantı falan nasıl gidiyor

canancım nasılsın bebişler nasıl yaptırdıdnmı kuzum ikili testi

incim nasılsın canım heycan varmı çok az kaldı

hilalcim çok şükür artık evinizdesiniz :nazar: canım şuan tam alışma aşamasındasınız zamanla kendi düzenini kurup oturtacaksın
o zaman herşey çok daha güzel olucak rabbim sağlıklı uzun ömürler versin derin ve denize

akasyam nasılsın canımm keyfin yerindedir inşallah

denturcum nasılsın çok geçmiş olsun canım neden bu kadar uzun sürdüki baş ağrın

nurme medical zeplin nasılsınız bakalım nasıl gidiyor

günaydın kızlar nasılsınız

aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz

kabakçiçeği, uğurböceği,offff hayırlı olsun kızlar rabbim hayırlı haberler almayı nasip etsin

mucize hayırlı olsun canım inşallah kaliteli ve sağlıklı yumurtaların olsun sımsıkı tutunsunlar sana

mikrom nasılsın başladımı bulantılar nasıl hissediyorsun geçmişe şöle bi baktım da akrabalarına diyecek bişi bulamıyorum
pes doğrusu canım sen çok bahsetme kendinden rabbim kem gözlerden korusun sizi:nazar:

happy canım nasılsın sende varmı bulantı falan nasıl gidiyor

canancım nasılsın bebişler nasıl yaptırdıdnmı kuzum ikili testi

incim nasılsın canım heycan varmı çok az kaldı

hilalcim çok şükür artık evinizdesiniz :nazar: canım şuan tam alışma aşamasındasınız zamanla kendi düzenini kurup oturtacaksın
o zaman herşey çok daha güzel olucak rabbim sağlıklı uzun ömürler versin derin ve denize

akasyam nasılsın canımm keyfin yerindedir inşallah

denturcum nasılsın çok geçmiş olsun canım neden bu kadar uzun sürdüki baş ağrın

nurme medical zeplin nasılsınız bakalım nasıl gidiyor

canım bende ara ara anlayamıyorum bulantı gibi ama çok kısa sürüyo bilmiyorum inş böyle gider..senin nasıl gidiyo canım

çikolata kistini aldırmadan benim gibi tüp bebek deneyen var mı? bir de pazartesi toplandı yumurtalar ne zaman ararlar acaba??

hayırlı olsun dicay..dün aramaları gerekiyordu aslında ertesi gün aranıyo bi sonraki gün aramıyorlar yani bugün,bide 3. gün arayıp söylüyorlar transferiinz var yada bekletcez diye..

denturum canım nedir sana bu kadar stres yaptıran ya sakin ol güzel şeyler düşün canım seni ne mutlu ediyorsa onu yap
eşinle birlikte bişiler yapın belki sana iyi gelir bol bol kuran oku dua et rahatlarsın yalnız kalmamaya bak çık dolaş
bak bu ay güzel şeyler olucak bitanem sakin olmaya çalış :KK16:

çok şükür iyiyim, sen nerede çalışıyorsun canım? bence eşine çok büyük iş düşüyo seni motive etmesi lazım?? ama çok az kaldı tedavine, bence bebek için hazırlıklar yapmayı dene evini toparla takviyelere başla bol bol kuran oku yasin oku zaman faydalı geçer ve içinde rahatlar..

zaten bu kadar gergin olmamım sebebi eşim adam çok rahat hiçbirşey umrunda değil gibi gözüküyor konuşmuyor bir garip oda işte bende kendi kendime kalınca dahada gerildim canım bizimkisi aile şirketi çorluda tekstil firmasında çalışıyorum eşim kp amcalar kuzenler hep birlikte işte :KK43:( haklısın happcim bugün konuşucam kp çıkarmasalarda 1 ay izne ayrılcam yoksa memorıal yerine bakırköye yatıcam :KK43:( adet olduğum için kuran okuyamadım ama bugün başlıcam inşallah dualara ev içinde bir bayan var onu alıcam işte bugün herşey belli olucak canım

X