Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

denturum canım nedir sana bu kadar stres yaptıran ya sakin ol güzel şeyler düşün canım seni ne mutlu ediyorsa onu yap
eşinle birlikte bişiler yapın belki sana iyi gelir bol bol kuran oku dua et rahatlarsın yalnız kalmamaya bak çık dolaş
bak bu ay güzel şeyler olucak bitanem sakin olmaya çalış :KK16:

canım benim bende anlamış değilim herşey sinirlendiriyor gözüme batıyor yanlız kalmak iyi geldi aslında çünkü eşimle 7/24 beraberiz evde işte heryerde :KK43:( düşünmeye çalışıyorum bebekleri ama içimdeki hevesimde gitti bilmiyorum bir yerden başlamam lazım geri sayım başladı çünkü istemiyorum olumsuz duygularla tedaviye başlamayı :KK43:

hayırlı olsun dicay..dün aramaları gerekiyordu aslında ertesi gün aranıyo bi sonraki gün aramıyorlar yani bugün,bide 3. gün arayıp söylüyorlar transferiinz var yada bekletcez diye..

dün aradılar 10 olgundan 8 tane döllenmiş.. transfer olsun bitsin istiyorum bir an evvel başka bir işe yoğunlaşamıyorum :)havada asılı gibiyim..

kızlar günaydın ;

benim dersler başladı o sebeple pek sık giremiyeceğim nete herkese güzel günler

bu arada sevgili dentur kendini çok kasma lütfen anladığım kadarıyla erkekler kendilerini daha çok tutuyorlar olumsuzluğa daha hazırlıklı olmak istiyorlar ben geçen ay ilk tedavimde hemen hemen hergün eşimle hastane çıkışı tartışıyordum :) ama opu dan sonra anladım ki o da en az benim kadar üzülmüş bu sebeple bence canını sıkmamaya çalış senin mutlu olman kendini iyi hissetmen çok önemli ben bile bazen acaba ilk tedavinin başarısız geçmesinin sebebi benim gerginliğim ve mutsuzluğummuydu diye düşünmeden kendimi alamıyorum

zaten bu kadar gergin olmamım sebebi eşim adam çok rahat hiçbirşey umrunda değil gibi gözüküyor konuşmuyor bir garip oda işte bende kendi kendime kalınca dahada gerildim canım bizimkisi aile şirketi çorluda tekstil firmasında çalışıyorum eşim kp amcalar kuzenler hep birlikte işte :KK43:( haklısın happcim bugün konuşucam kp çıkarmasalarda 1 ay izne ayrılcam yoksa memorıal yerine bakırköye yatıcam :KK43:( adet olduğum için kuran okuyamadım ama bugün başlıcam inşallah dualara ev içinde bir bayan var onu alıcam işte bugün herşey belli olucak canım

aile şirketiyse bu çok kolay olur diye düşünüyorum boşver işi...erkekler öyle görünür soğuk kanlılar ama sen onu kafana takma..naparsa yapsın..benimkide bu adetle başlama diyordu şimdi uçuyor...evde bir şeye elini sürmeyen adam yemek yapıyo ev temizliyo... alıyorum öcümü:))) canına okursun sende :))onu hiç düşünme tedavine odaklan her hazırlığını yap iyi beslen proteine ağırlık ver şimdiden et süt yumurta meyve kivi bunları tüket bol bol..

dün aradılar 10 olgundan 8 tane döllenmiş.. transfer olsun bitsin istiyorum bir an evvel başka bir işe yoğunlaşamıyorum :)havada asılı gibiyim..

maşallah çok güzel hadi hayırlısı acele etme hayırlısı nasılsa öyle olsun ne zaman sana bebek olarak dönecekse o zaman olsun zaten 1-2 güne belli olucak bişey kalmadı kendini hazırla bence:))

GÜNAYDIN KIZLAR,
BİRAZ GEÇMİŞ OKUYAYIM DEDİM PES ETTİM.MAŞALLAH ÇENECİKLERİNİZE :)) MİKRO VE İNCİNİN GELİŞİ YARAMIŞ FORMA :KK16::KK16:

KABAKÇİÇEĞİ,UĞURBÖCEĞİ,OFFFF HATIRLISI OLSUN ,YUMOŞLARINIZ SİZE SIMSIKI TUTUNSUN İNŞ.RABBİM ONLARADA SİZEDE GÜÇ KUVVET VERSİN.BU SON DENEMENİZ OLSUN.KUCAKLARINIZ BEBİŞ DOLSUN...

BÜTÜN HAMİŞ ARKADAŞLARIMI RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN:nazar::nazar:

DENTUR GEÇMİŞ OLSUN CANIM HERŞEYİN BAŞI STRES SIKMA CANINI.SENDE RAHAT OLMAYA CALIŞ CNM.

KIZLAR PAZAR AKŞAMI BELİMDE BİR KAŞINTI BAŞLAMIŞTI,DUŞ ALDIM HER TARAFIMA DAĞILDI EVDE KREM VE İLAÇ VARDI EŞİME SORUP ONLARI KULLANDIM BİRAZ KABARIKLIĞINI İNDİRDİ AMA ETKİ ETMEDİ DÜN ZOR ÇALIŞTIM.AKŞAM İŞ ÇIKIŞI ACİLE GİTTİM Bİ TANE İĞNE YAPTILAR NE OLDUĞUNU ANLAYAMADI DOKTOR BUGÜN DERMOTOLOJİYE GİDİCEM.İNŞ ÖNEMLİ BİRŞEY YOKTURDA TEDAVİ SÜRECİMİ ETKİLEMEZ ÇÜNKÜ BİZİM GENETİKLERİMİZ ÇALIŞILYOR ŞU ANDA.SONUÇLAR ÇIKINCA İLK REGLİMDE TEDAVİYE BAŞLIYACAĞIZ.

kızlar günaydın ;

benim dersler başladı o sebeple pek sık giremiyeceğim nete herkese güzel günler

bu arada sevgili dentur kendini çok kasma lütfen anladığım kadarıyla erkekler kendilerini daha çok tutuyorlar olumsuzluğa daha hazırlıklı olmak istiyorlar ben geçen ay ilk tedavimde hemen hemen hergün eşimle hastane çıkışı tartışıyordum :) ama opu dan sonra anladım ki o da en az benim kadar üzülmüş bu sebeple bence canını sıkmamaya çalış senin mutlu olman kendini iyi hissetmen çok önemli ben bile bazen acaba ilk tedavinin başarısız geçmesinin sebebi benim gerginliğim ve mutsuzluğummuydu diye düşünmeden kendimi alamıyorum

mummucum bazn hak veriyorum eşime bakalım işte bişiler yapmaya başlamam lazım malum 23 gün kaldı şimdiden hazırlıklarımı yapmazsam bende senin gibi düşünürüm kesin

aile şirketiyse bu çok kolay olur diye düşünüyorum boşver işi...erkekler öyle görünür soğuk kanlılar ama sen onu kafana takma..naparsa yapsın..benimkide bu adetle başlama diyordu şimdi uçuyor...evde bir şeye elini sürmeyen adam yemek yapıyo ev temizliyo... alıyorum öcümü:))) canına okursun sende :))onu hiç düşünme tedavine odaklan her hazırlığını yap iyi beslen proteine ağırlık ver şimdiden et süt yumurta meyve kivi bunları tüket bol bol..

yok canım dahada kötü adam peşimi bırakmıyor :KK43:( eşim her zamn yardımcı ev işlerinde birlikte dağıtıp birlikte topluyoruz :)) tamam canım sizle konuşmak iyi geldi bugün herşeye yeniden başlamak için elimden geleni yapıcam sende iyi yapıyorsun happycim ohh çalışsın erkekler :))

mummucum bazn hak veriyorum eşime bakalım işte bişiler yapmaya başlamam lazım malum 23 gün kaldı şimdiden hazırlıklarımı yapmazsam bende senin gibi düşünürüm kesin

bu arada baş ağrıların havadan dolayı olabilir benim mesela hava ne zaman lodos olsa migrenim tutar sana ufak bir tavsiye başparmağınla ve işaret parmaklarınla ensenin her iki yanına masaj hareketlerı yap çukurların oraya daire çizerek bir de kulak memenden tutup çapraz yönde aşağı doğru çek :) fizyoterapistim öğretmişti gerçekten iyi geliyor

bu arada baş ağrıların havadan dolayı olabilir benim mesela hava ne zaman lodos olsa migrenim tutar sana ufak bir tavsiye başparmağınla ve işaret parmaklarınla ensenin her iki yanına masaj hareketlerı yap çukurların oraya daire çizerek bir de kulak memenden tutup çapraz yönde aşağı doğru çek :) fizyoterapistim öğretmişti gerçekten iyi geliyor

oda olabilir canım 6 gün oldu bugün geçmedi ama şiddeti azaldı önerilerin içinde çok teşekkür ederim uygulucam :)

zaten bu kadar gergin olmamım sebebi eşim adam çok rahat hiçbirşey umrunda değil gibi gözüküyor konuşmuyor bir garip oda işte bende kendi kendime kalınca dahada gerildim canım bizimkisi aile şirketi çorluda tekstil firmasında çalışıyorum eşim kp amcalar kuzenler hep birlikte işte :KK43:( haklısın happcim bugün konuşucam kp çıkarmasalarda 1 ay izne ayrılcam yoksa memorıal yerine bakırköye yatıcam :KK43:( adet olduğum için kuran okuyamadım ama bugün başlıcam inşallah dualara ev içinde bir bayan var onu alıcam işte bugün herşey belli olucak canım

bizimki de öyleydi ne tüp bebek nedir onu araştırdı. ne hangi merkezde yapılacagıyla ilgilendi, ilk görüşmeye bile ısrarla geldi diyebilirim, sorsan benden çok çocuk ister ama sıfır dialog... gecen gün cocukluk arkadasına tedaviye başladığımızı anlatırken "gözlerinin dolduğunu ağlamamak için kendini zor tuttugunu" söylerken duydum. fikri bile çok duygulandırıyormus ama benim haberim yokmuş.. )) ne yazıkkı bazen yalnız yaşıyoruz ya da yaşadığımızı sanıyoruz..

GÜNAYDIN KIZLAR,
BİRAZ GEÇMİŞ OKUYAYIM DEDİM PES ETTİM.MAŞALLAH ÇENECİKLERİNİZE :)) MİKRO VE İNCİNİN GELİŞİ YARAMIŞ FORMA :KK16::KK16:

KABAKÇİÇEĞİ,UĞURBÖCEĞİ,OFFFF HATIRLISI OLSUN ,YUMOŞLARINIZ SİZE SIMSIKI TUTUNSUN İNŞ.RABBİM ONLARADA SİZEDE GÜÇ KUVVET VERSİN.BU SON DENEMENİZ OLSUN.KUCAKLARINIZ BEBİŞ DOLSUN...

BÜTÜN HAMİŞ ARKADAŞLARIMI RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN:nazar::nazar:

DENTUR GEÇMİŞ OLSUN CANIM HERŞEYİN BAŞI STRES SIKMA CANINI.SENDE RAHAT OLMAYA CALIŞ CNM.

KIZLAR PAZAR AKŞAMI BELİMDE BİR KAŞINTI BAŞLAMIŞTI,DUŞ ALDIM HER TARAFIMA DAĞILDI EVDE KREM VE İLAÇ VARDI EŞİME SORUP ONLARI KULLANDIM BİRAZ KABARIKLIĞINI İNDİRDİ AMA ETKİ ETMEDİ DÜN ZOR ÇALIŞTIM.AKŞAM İŞ ÇIKIŞI ACİLE GİTTİM Bİ TANE İĞNE YAPTILAR NE OLDUĞUNU ANLAYAMADI DOKTOR BUGÜN DERMOTOLOJİYE GİDİCEM.İNŞ ÖNEMLİ BİRŞEY YOKTURDA TEDAVİ SÜRECİMİ ETKİLEMEZ ÇÜNKÜ BİZİM GENETİKLERİMİZ ÇALIŞILYOR ŞU ANDA.SONUÇLAR ÇIKINCA İLK REGLİMDE TEDAVİYE BAŞLIYACAĞIZ.

Canım günaydın. Geçmiş olsun.Önemli birşey yoktur inşallah. Alerji olabilir. Stres de etkileyebiliyor. Sana benim bir akrabamdan bahsetmiştim. Thalasemi hastası kızları için donör kardeş yapacaklardı. Onlar Memorial'da tedaviye başlamışlar. Ayrıntıları öğrenemedim ama haberini alırım mutlaka :KK16:

Kızlar günaydın ;

Geçmişi okudum ama alıntı yapamadım. Hepsi birbirine karıştı. Transferi olan arkadaşlar olmuş. İnşallah hepsinden de hamileyimmmm müjdesini alacağız :KK16::KK49: Çakırım ve Sümeyyem opuya gireceklermiş. Dualarımız onlarla.. Güzel haberlerini bekliyoruz. Mucizenin transferi olacak.. İnşallah 2 kuzucuğu göbüşüüne gelecek :KK16:Hil-bur eve dönmüş. Kuzucuklar iyi :KK16: Mart grubu hazırlıklara başladı :KK1: Ben de mart grubunda kontrol için gideceklerdenim.

Zambakçığım çok şükür iyiyim. Sen de iyisin maşallah.. Bebiş de iyi :KK16:

Dentur canım emşerriymişiz beyaaa :KK1: Sen kocayı takma kafaya. Erkekler değişik kodlanmışlar. Bizim gibi duygularını belli edemiyorlar. Sen tedavine odaklan. Kendini mutlu edecek şeylerle ilgilen. Moralini yükselt. Tedaviye en pozitif halinle başla :KK16:

Hızlı yazdığım için biraz karışık oldu. İdare edin kızlar :KK1:

kabak çiçegi sen hangı odadaydın hastaneden kaçta çıktın gelcektim yanına ama agrım vardı gelemedim

canım 3610 numaralı odadaydım :) ya benim de aklıma geldi kalkıp bakmak ama kalkmaya korktum :)))
saat yedi buçuk gibi ayrıldık hastanden.. şu an ağrım yok çok şükür. senin var mı

X