Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Merhaba nilcim :) Çoktandır yoksun. Nasılsın? Minik kuzun nasıl?
Allah razı olsun. Haftaya çarşamba belli olacak tedavi sürecim canım. Ufak bir operasyon geçirdiğim için bu kadar süre beklemek zorunda kaldım. Bakalım inşaallah vakit yaklaşmıştır :)

Mikrom nil'in yanlış hatırlamıyorsam 19 yıl sonra oldu bebeği. Oğluna bir kardeş istediği için yeniden başlayacak inşaallah...

maşallah başkasını görmeyince herkese kendisinin olayı uzun geliyoo:KK43:( rabbim aratmasın kimseye

Merhaba nilcim :) Çoktandır yoksun. Nasılsın? Minik kuzun nasıl?
Allah razı olsun. Haftaya çarşamba belli olacak tedavi sürecim canım. Ufak bir operasyon geçirdiğim için bu kadar süre beklemek zorunda kaldım. Bakalım inşaallah vakit yaklaşmıştır :)

Mikrom nil'in yanlış hatırlamıyorsam 19 yıl sonra oldu bebeği. Oğluna bir kardeş istediği için yeniden başlayacak inşaallah...

maşallah ne güzel Rabbim cok buyuk ya 19 yıl sonrada olsa nasip etmiş Rabbim inş bu tedavisindende hayırlı sonuç almasını nasip etsin

Mikrom denturun numarası var mıydı sende? Varsa yarın bir mesaj atabilir misin nerede diye merak ettim :26:

Kizlarrr herkese merhaba :) laparoskopiden korkan arkadaslar icin tecrubemi paylaşmak istedim sizlerle.ben Ekim ayında endometriozis nedeniyle lap oldum Semra hoca yaptı.inanin korkulacak hiç bişey yok sonrası da çok rahat geçiyor.ben istanbul disından gelmiştim ve okalar iyiydimki ertesi gün sabah yola bile çıkabildim.zaten o gün ayağa kalkiyosunuz korkmayın stres yapmayın nolur. Hepimizin hakkında hayırlısı olur inşallah:)

Aaaa cok saol yaa valla icim rahat etti...lap. ne kadar sonra tedaviye baslanabiliyor...faydasi oldu mu acaba endriumetruma..aman bende de bu kalinlasmiyormusta...

ben düzenleme yaptım acaba hala goremiyor musununz 4 kızın oldugu fotoyu halla halla neden olmuyor acaba

var canım bende aramayı düşünmüştüm bugün geçti aklımdan yarın ararım artıkk.

sezyal,gamzear tamammıdır kızlarrr
Benimkini inciyede ozelden yollarmisin sen ben beceremedim..ben tabletten giriyorun face bi acayip sayfadan aciliyo o yuzden arkadaslik teklifini yarin kabul ederim sizin.olur di mi

Yattigim yerden telefondan yaziyorum hala kizlar. Yarin daha rahat girerim insallah:) yatiyorum bugun. Geri sayim nasil gecer bilmiyorum. Embriyonun resmini verdiler bakip duruyorum:)) rahmine koyarken ekranda gosteriyorlar ya kalbim pit pit etti. Duygulandim. Bir noktaydi ve bana tutunmaya calisacakti. Benden daha buyuk bir mucadele icinde o simdi.. Ben de dua ediyorum onun icin :))

merhabalar bende ilk denememe başladım ama maalesef henüz transferimiz olmadı ohss olduğum için egede tedavi gören oldumu hiç ve bebişine kavuşan

Yattigim yerden telefondan yaziyorum hala kizlar. Yarin daha rahat girerim insallah:) yatiyorum bugun. Geri sayim nasil gecer bilmiyorum. Embriyonun resmini verdiler bakip duruyorum:)) rahmine koyarken ekranda gosteriyorlar ya kalbim pit pit etti. Duygulandim. Bir noktaydi ve bana tutunmaya calisacakti. Benden daha buyuk bir mucadele icinde o simdi.. Ben de dua ediyorum onun icin :))

inş..sana sıkı sıkı tutunacak canım sakın aksini düşünme bol bol dua et :KK16::KK16:

X